Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Wciąż się szkolimy by działać jeszcze skuteczniej

Dbamy o to, by oferty naszych Klientów wyróżniały się w portalach ogłoszeń. Wraz z Anią Paduszyńską, z portalu Otodom, będącego liderem wśród serwisów ogłoszeniowych, odświeżyliśmy wiedzę z zakresu efektywnej prezentacji oferty w Internecie.

Krótkie wprowadzenie do szkolenia przygotował nasz dział marketingu, który zawsze chętnie dzieli sie swoją wiedzą ze współpracownikami. 

Następnie stery przejęła Ania. Jej szkolenie zostało podzielone na dwie części - doskonalenie technik fotografii nieruchomości oraz tajniki tworzenia jeszcze skuteczniejszych opisów w ofertach. 

Nasza liczna grupa z uwagą słuchała wszystkich cennych rad. Ania przygotowała dla nas nie tylko zbiór informacji teoretycznych ale także praktycznych. Pokazywała nam na przykładach, jakie ustawienia aparatu sprawdzają się w konkretnych sytuacjach oraz jakich technik używać, biorąc pod uwagę różne typy nieruchomości oraz warunki pogodowe. Następnie, podczas części dotyczacej opisów mieliśmy okazję nie tylko wiele się nauczyć, ale także zintegrować. W grupkach rozwiązywaliśmy zadania i tworzyliśmy kreatywne teksty do ofert. Przy okazji nauki bardzo dobrze się bawiliśmy.

Na koniec szkolenia dostaliśmy od prowadzącej po imiennym dyplomie oraz bardzo miłym upominku na pamiątkę. 

Każdy z nas wyniósł ze szkolenia przygotowanego przez Otodom bardzo dużo wiedzy i rozwinął swoje umiejętności. Chcemy być jak najlepsi i obsługiwać naszych Klientów na najwyższym poziomie. Już nie możemy doczekać się kolejnego szkolenia z Anią, które zapowiedziała na przyszły rok. 

Potrzebujesz pomocy doradców na najwyższym poziomie? Odwiedź nas lub zobacz jak pracujemy na naszym Facebooku!


Galeria zdjęć