Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Pomocnicy Św. Mikołaja znowu w akcji!

Jak co roku ogarnęła nas magia Świąt. A jak wiadomo, jest to najwspanialszy okres do niesienia pomocy. Nasza drużyna pomocników Mikołaja i tym razem nie dała za wygraną! Znów zwartą grupą wsparliśmy inicjatywę Szlachetnej Paczki  i sprawiliśmy, by na twarzach pewnej cudownej rodziny zagościł uśmiech. 

Nasza paczka, a nawet stos paczek, trafił do kochającej się rodzinki z Wejherowa - Pani Alicji i jej dzieci, Nikoli i Oliwiera. 

Po zapoznaniu się z bardzo wzruszającą historią rodziny, zaczęliśmy przygotowania. Z dnia na dzień, w naszym biurze przybywało coraz więcej prezentów. W pewnym momencie nie nadążaliśmy z ich pakowaniem! Jednak sprawna i zgrana drużyna zawsze sobie poradzi - czego efekty możecie zobaczyć w galerii zdjęć. Paczki trafiły w ręce dzieciaków oraz ich mamy, a radości nie było końca!

Dostaliśmy przepiękne podziękowania od Pani Ali i wolontariuszy biorących udział w akcji Szlachetnej Paczki. Jest nam bardzo miło, że po raz kolejny daliśmy radość innym. To naprawdę wspaniałe uczucie i polecamy każdemu zaangażowanie się w robieniu dobrych uczynków! 

Więcej o nas i naszych zorganizowanych akcjach znajdziesz na Facebooku


Galeria zdjęć