Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Na miejsca... gotowi... start! Zaczynamy kolejny sezon biegowy!

Zaczęliśmy kolejny sezon biegowy w Gdyni!

W ostatnią niedzielę, jak co roku, kilkutysięczna grupa sportowców zebrała się, aby aktywnie upamiętnić nadanie praw miejskich Gdyni podczas Biegu Urodzinowego. Nasza zwarta drużyna już bardzo tęskniła za wspólnym bieganiem i kolejną dawką endorfin.

Przeszywający mróz i śnieg na ulicach nie odstraszył biegaczy teamu Tyszkiewicz Nieruchomości od rozpoczęcia kolejnego sezonu w świetnym stylu.

Bardzo się cieszymy, że wraz ze stałymi członkami naszej reprezentacji, czyli Kasią Krawczun, Asią Toporek i Pawłem Gesingiem, w 10 kilometrowym biegu wzięła udział również Ela Tyszkiewicz z gdańskiego oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości. Jest nas coraz więcej! Wspólna aktywność fizyczna to świetna opcja na poprawę nastroju oraz integrację. Jesteśmy dumni, że stało się to już naszą tradycją.

Asia z Elą stwierdziły, że nie dadzą się pokonać mroźnej aurze. Kasia z Pawłem byli ciekawi swojej formy po zimie i możliwości nowej trasy, która została wytyczona na tegoroczny bieg. Wszyscy dobiegli do mety ze świetnymi wynikami, super humorami i pięknymi, zimowymi rumieńcami na policzkach. Po raz kolejny było warto!

Biegamy, nie odpuszczamy! Co w drużynie, to nie zginie! ;-)

Wypatrujcie barw Tyszkiewicz Nieruchomości podczas kolejnych miejskich biegów!

… a jeszcze więcej ciekawostek na nasz temat znajdziecie na Facebooku.


Galeria zdjęć