Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Najlepsze oferty nieruchomości znowu w jednym miejscu

W weekend 18-19.02.17 odbyły się kolejne targi MuratorExpo - Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w gdańskiej Ergo Arenie. Takiej okazji nie można było przegapić. Dlatego, jak zawsze, byliśmy tam z naszymi najlepszymi ofertami nieruchomości.

Targi dedykowane są wszystkim poszukiwaczom wymarzonego miejsca do życia lub prowadzenia biznesu. Podczas każdej edycji wystawcy dają z sobie wszystko i dzięki temu zainteresowani zdecydowanie mają z czego wybierać! Trójmiejskie firmy przebijają się w najróżniejszych ofertach, zarówno na mieszkania, jak i domy, te w centrum oraz te na obrzeżach. Dodatkowo, podczas targów każdy gość może skorzystać z pomocy doradców kredytowych oraz posłuchać ciekawych wykładów i porad specjalistów dotyczących rynku nieruchomości.

Znamy już dobrze potrzeby naszych Klientów, dlatego postaraliśmy się jak najlepiej i przygotowaliśmy wygodny i przejrzysty folder obejmujący nasze najlepsze propozycje inwestycji deweloperskich. A były nimi tym razem:

Kameralne Banino, www.kameralnebanino.pl, czyli bardzo funkcjonalne domy bliźniacze w dobrze zaprojektowanym i miłym dla oczu otoczeniu,

Osiedle Pogodno, www.osiedlepogodno.pl, zlokalizowane w Rokitnicy, obok Pruszcza Gdańskiego, oferujące wspaniałe rozwiązania zarówno dla miłośników posiadania własnego ogrodu oraz dla fanów mieszkań dwu-poziomowych

Osiedle Andersa, www.osiedleandersa.pl, oferujące wygodne i przestronne domy bliźniacze z ogrodem w okolicach Gdyni

Jaśminowe Domy, www.jasminowedomy.pl, bardzo pomysłowy i nowatorski projekt o wszystkich cechach budynku jednorodzinnego, w cenie mieszkania, w pobliżu Gdyni. Wszystkich chętnych do poznania bliżej tej inwestycji zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 11.03.2017.

Inwestycje deweloperskie to oczywiście nie jedyne propozycje, które mamy w ofercie naszego biura. By jak najszerzej dotrzeć z informacją do zainteresowanych nieruchomościami Klientów, podczas targów przedstawiliśmy również nasze najlepsze oferty z rynku wtórnego, z Trójmiasta i okolic.

Wszystkich zapraszamy do kontaktu z nami w celu kupna lub sprzedaży nieruchomości oraz uczestnictwa w kolejnych targach, na których się spotkamy :)

Więcej aktualności sprawdzajcie na naszym Facebooku!


Galeria zdjęć