Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

To co Kobiety lubią najbardziej...

Panowie z naszego biura wiedzą najlepiej jak sprawić radość swoim koleżankom... Dzień Kobiet, co roku wywołuje szerokie uśmiechy na twarzach naszych Pań. Jednak dziś, Panowie przeszli samych siebie! Każda z dziewcząt została obdarowana pięknym kwiatem oraz życzeniami. Okazało się, że to nie koniec niespodzianek! 

Z okazji kobiecego święta w naszym biurze pojawiła się Pani Dorota Lipińska - profesjonalna styliska i wizażystka, która za pomocą doboru odpowiedniego stroju i makijażu potrafi sprawić, by każda kobieta czuła się wyjątkowo. Pani Dorota i dziewczyny z biura, za zamkniętymi przed mężczyznami drzwiami, spędziły świetnie czas podczas prezentacji związanej z kolorystyką i ubiorem, najlepiej sprawdzającym się w relacjach biznesowych. Po krótkiej przerwie na poczęstunek dziewczyny mogły nauczyć się różnego rodzaju technik makijażu - zarówno tych na dzień, jak i na wieczorne wyjście. Nasza koleżanka Weronika, odgrywała rolę modelki, a efekt końcowy, który możecie podziwiać na zdjęciach, zaparł wszystkim dech w piersiach. 

Wszystkie Panie z naszego biura dziękują serdecznie Pani Dorocie oraz Panom, którzy tak wspaniale postarali się o to, by ten dzień był dla każdej kobiety pełen radości :) 


Galeria zdjęć