Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Ruszył oddział w Chojnicach!

Kolejny raz stanęliśmy na wysokości zadania, aby być jeszcze bliżej naszych Klientów. Tym razem otworzyliśmy swoje drzwi dla mieszkańców Chojnic i okolic. Zapraszamy serdecznie do naszego nowego, kolejnego już oddziału na Kaszubach!

Każdego roku stawiamy sobie ambitne plany, które zawsze realizujemy z wielkimi sukcesami. Tak stało się i tym razem. Poszerzyliśmy naszą działalność o nowy punkt, w którym z przyjemnością będziemy pomagać naszym Klientom w sprzedaży i poszukiwaniu wymarzonych nieruchomości. Już teraz znajdziecie nas w Chojnicach w budynku starego spichlerza przy ulicy Młyńskiej 15. Otwarcie oddziału w tym miejscu to przypieczętowanie naszej silnej pozycji na Kaszubach, z czego jesteśmy ogromnie dumni.

Otwarcie kolejnego oddziału świętowaliśmy w bardzo sympatycznym gronie. Po symbolicznym przecięciu czerwonej wstęgi przez Pana Prezesa Łukasza Tyszkiewicza, wznieśliśmy toast za powodzenie naszego chojnickiego oddziału oraz super agentów, którzy go tworzą. Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia.

Nowy oddział, to jednak nie jedyna rzecz, która wprawiła nas w wielką radość w ostatnim czasie. Nasze świętowanie kolejnego sukcesu połączyliśmy z naszą ulubioną akcją świąteczną – Szlachetna Paczka. Co roku bierzemy w niej udział i z przyjemnością pomagamy najbardziej potrzebującym. Tym razem przygotowaliśmy paczkę dla rodziny z okolicy Chojnic. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wspaniałego prezentu. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak cudownymi ludźmi jak Wy i wspólnie dawać radość innym.

Więcej o tym, co robimy znajdziecie na naszym → Facebooku.


Galeria zdjęć