Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie
< Wstecz

Ruszyła sprzedaż kolejnego etapu inwestycji w Juszkowie

Inwestycja Domy Pod Brzozami to osiedle, którego pierwszy etap podbił serca ludzi poszukujących spokojnego miejsca do życia, otoczonego pięknem natury. Czas zacząć sprzedaż kolejnego etapu! Chcielibyście zamieszkać w tym wspaniałym miejscu? Spieszcie się! 

Domy pod Brzozami to osiedle, które spełni wymagania nawet najbardziej wymagających. W drugim etapie deweloper proponuje swoim klientom 14 dwupoziomowych lokali. Przyszli właściciele każdego z nich będą mogli cieszyć się własnym ogródkiem oraz miejscem postojowym. Do wyboru mamy tu domy o większym metrażu – 92,5 m2 oraz lokale idealne dla mniejszych rodzin bądź singli – 50,3 m2 i 57,9 m2. W każdej opcji układ przestrzeni został zaprojektowany w bardzo funkcjonalny sposób.

Poza korzyściami płynącymi z możliwości zamieszkania w komfortowym domu, przyszli właściciele będą mogli na codzień cieszyć się urokliwymi krajobrazami w miejscowości Juszkowo, bliskością natury oraz możliwościami aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu

To idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają oddechu, prawdziwego spokoju i odpoczynku, zarazem nie rezygnująć z plusów wynikających z życia nieopodal dużego miasta. 

Więcej benefitów płynących z zakupu domu w Juszkowie możecie znaleźć na naszym blogu

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą osiedla Domy pod Brzozami: domyjuszkowo.pl


Galeria zdjęć