4 powody, by odwiedzić targi nieruchomości

Strona główna » Wpisy » 4 powody, by odwiedzić targi nieruchomości

Kolejna edycja targów Nowy Dom Nowe Mieszkanie organizowanych w gdańskim AmberExpo już w ten weekend! Znów wszyscy poszukujący będą mogli znaleźć coś dla siebie mając do dyspozycji całe spektrum trójmiejskich ofert nieruchomości. Oczywiście nas też nie może tam zabraknąć! Najlepsi agenci Tyszkiewicz Nieruchomości będą czekać na Was przy stoisku! To jednak nie jedyny plus, dla którego warto wybrać się na targi.

1. Wszystko w jednym miejscu

Jesteś czynnym poszukiwaczem nieruchomości, ale irytuje Cię jeżdżenie do biur sprzedaży, które porozrzucane są po terenie całego Trójmiasta? Targi nieruchomości wychodzą naprzeciw Twoim potrzebom. To właśnie tu możesz przebierać w ofertach wielu inwestycji, mając wszystkie interesujące Cię punkty na jednej przestrzeni. Dzięki temu oszczędzasz czas, nerwy i paliwo! Podczas wizyty na targach możesz porównać wiele propozycji, zebrać interesujące Cię materiały, a nawet dowiedzieć się o nowościach, o których może wcześniej nie słyszałeś. Wszystko to jesteś w stanie zrobić podczas jednego spaceru po hali.

2. Złap okazję

Targi nieruchomości to bardzo ważny dzień dla deweloperów. Podczas tego wydarzenia starają się wypaść profesjonalnie w oczach klienta i przygotować dla niego jak najlepsze propozycje. Jak wiadomo, poza lokalizacją, jakością materiałów budowlanych czy dodatkowych atrakcji wokół inwestycji, bardzo istotną rolę odgrywa cena. Tu dochodzimy do kolejnego plusa uczestnictwa w targach nieruchomości. Oczywiście mowa o promocjach. Z okazji targów, deweloperzy przygotowują dla swoich potencjalnych klientów specjalne zniżki lub inne benefity związane z zakupem nieruchomości należących do ich inwestycji.

3. Dodatkowe usługi

Targi nieruchomości to nie tylko dobra okazja do zapoznania się z propozycjami mieszkań lub domów, ale również do skorzystania z innych usług związanych z branżą. Podczas wydarzenia można napotkać stoiska specjalistów do spraw kredytów hipotecznych, architektów wnętrz, firmy zajmujące się produkcją materiałów budowlanych, czy znawców tematu homestagingu. Może za jednym razem będziesz w stanie załatwić sobie kredyt, kupić nieruchomość i wybrać odpowiednią firmę, która je urządzi? Wygodne, prawda?

4. Nie tylko rynek pierwotny

Większość stoisk wypełniających targi nieruchomości należy do deweloperów promujących swoje inwestycje. Na najbliższe targi agenci Tyszkiewicz Nieruchomości przygotowali dla Was świetne propozycje z okolic Trójmiasta. Należą do nich mieszkania z inwestycji Azaliowy Skwer w Pruszczu Gdańskim, inwestycja Słoneczny Stok w gdańskim Borkowie, Domy pod Brzozami w urokliwym Juszkowie, a także świetne osiedla w okolicach Gdyni – Kwartet Moniuszki oferujący mieszkania w Redzie oraz Nowe Koleczkowo z ofertą swoich wygodnych domów bliźniaczych. Mamy dla Was także pewną niespodziankę, związaną z kolejną gdyńską inwestycją, ale o niej dowiecie się odwiedzając stoisko Tyszkiewicz Nieruchomości. Rynek pierwotny to jednak nie jedyne co chcemy zaoferować naszym klientom. Zwolennicy mieszkań i domów z tak zwanej „drugiej ręki” także znajdą u nas coś dla siebie. Będzie na nich czekać pełna baza ciekawych ofert z Gdańska, Gdyni oraz Kaszub.

Jeśli jesteś w trakcie poszukiwań wymarzonej nieruchomości, zdecydowanie powinieneś udać się w ten weekend do AmberExpo. Być może właśnie tam znajdziesz coś, co idealnie spełni Twoje wymagania. Agenci z biura Tyszkiewicz Nieruchomości serdecznie zapraszają do odwiedzenia ich stoiska – z pewnością będą w stanie przedstawić Ci ciekawe oferty, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestycji, które będą naszymi głównymi gwiazdami podczas targów, odwiedź poniższe strony.

www.azaliowyskwer.pl

www.osiedle-slonecznystok.pl

www.domyjuszkowo.pl

www.kwartetmoniuszki.pl

www.domykoleczkowo.pl

 

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *