9 plusów współpracy dewelopera z biurem nieruchomości

Strona główna » 9 plusów współpracy dewelopera z biurem nieruchomości

Trójmiejskie inwestycje deweloperskie nieprzerwanie cieszą się sporym zainteresowaniem wśród ludzi poszukujących mieszkań i domów. Żeby inwestycja faktycznie przyciągała uwagę klientów, musi być dobrze zaprojektowana, solidnie realizowana, a wcześniej wypromowana. Dla klienta ważne jest, by sprzedaż poszczególnych lokali prowadzona była sprawnie i profesjonalnie. Na dobry efekt składa się wiele istotnych czynników, do których z pełnym zaangażowaniem podejść musi sam deweloper, jaki i jego biuro sprzedaży. Kluczowym momentem sprawnego planowania jest moment, w którym pojawia się pomysł o nowej inwestycji. To w tym już okresie deweloper powinien poświęcić swój czas na spotkanie z gronem przyszłych sprzedawców. Właśnie dlatego idealnie sprawdza się współpraca z doświadczonym biurem nieruchomości, zwłaszcza takim, w którego strukturze znajduje się prężnie działający dział sprzedaży sektora rynku pierwotnego, dział marketingu a także zespół doświadczonych doradców finansowych.

Czy łatwo dziś znaleźć takie biuro? Tylko nieliczni są w stanie zaoferować skuteczne narzędzia i sprawdzone rozwiązania, pozwalające deweloperowi efektywnie realizować plany inwestycyjne. Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości od podstaw przeprowadziło sprzedaż i promocję już ponad 30 projektów deweloperskich na rynku Trójmiejskim. Jak więc zrealizować skuteczny plan działania?

1. Analiza rynku inwestycji

Jest to najważniejszy moment dla dewelopera. Musi on podjąć bardzo istotną decyzję dotyczącą między innymi lokalizacji, projektu nieruchomości czy standardu wykończeń. Zorientowani i doświadczeni agenci z biura nieruchomości bardzo dobrze znają potrzeby klientów, aktualne trendy i najbardziej pożądane lokalizacje przed konkretnych odbiorców. Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości pomaga już przy samym projekcie, wskazuje dobry kierunek i koordynuje ewentualne zmiany projektowe.

pexels-photo-29532

2. Przemyślana strategia sprzedaży

Sprzedaż inwestycji deweloperskich z pomocą biura jest rozwojowa. Zazwyczaj po sukcesie sprzedażowym pierwszego etapu inwestycji, współpracujemy z deweloperem przy kolejnych projektach i etapach. Dzięki takiej współpracy deweloper rośnie w siłę razem z nami.

3. Efektywna kampania marketingowa

Sprawny marketing to nieodzowna część procesu sprzedaży. Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości jako jedno z niewielu ma swój własny dział marketingu, który zapewnia pełne wsparcie każdej inwestycji. Promocja może mieć formę pobudzenia zainteresowania istniejącą już inwestycją, bądź kreowanie całej kampanii reklamowej od samego początku. Marketingowcy wykorzystują wszelkie narzędzia, by jak najlepiej wypromować inwestycję dewelopera. Należą do nich między innymi online marketing, organizacja eventów takich jak np. dni otwarte czy uczestnictwo w targach mieszkaniowych, obecność inwestycji w social mediach, do których należy np. Facebook czy Instagram. Dodatkowo, do zadań marketingu należy promowanie dewelopera w tekstach blogowych i stronie www biura Tyszkiewicz Nieruchomości, która generuje największą ilość zapytań. Co więcej tworzymy także dodatkową stronę internetową konkretnej inwestycji. Inwestycja widnieje także na bannerach reklamowych, które są częścią promocji outdoorowej. Dział marketingu umieszcza oferty na najbardziej prestiżowych i popularnych portalach ogłoszeniowych i sukcesywnie wyróżnia je, aby utrzymać je na jak najwyższej pozycji w listingu. Dzięki zadaniom wykonywanym przez marketing, poza promocją wśród poszukiwaczy nieruchomości z rynku pierwotnego, docieramy także do zwolenników wtórnego, którzy często zmieniają zdanie pod wpływem dobrego przekazu.

man-coffee-cup-pen

4. Aktywna sprzedaż

Współpracując z biurem nieruchomości, deweloper nie musi poświęcać swojego cennego czasu na przeprowadzanie prezentacji z zainteresowanymi klientami. Pełną ich obsługą zajmują się agenci, którzy od poniedziałku do soboty, przyjmują zapytania od poszukujących i starają się zawsze dopasować swój czas do ich potrzeb. Deweloper wobec tego może skupić się na innych zadaniach, które są równie pilne.

5. Grunty inwestycyjne

Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości ma ogromną bazę klientów poszukujących oraz ofert różnych rodzajów nieruchomości. Należą do nich między innymi grunty inwestycyjne i te właśnie oferty agenci są w stanie wyszukać dla inwestora. Dzięki temu, może on rozwijać swoje plany inwestycyjne, ma zapewniony wyższy standard planowania kolejnych inwestycji oraz ma wgląd do informacji o ofertach inwestycyjnych jeszcze niepublikowanych na portalach internetowych.

Kup dobrze sprawdzoną nieruchomość, która sprawi Ci radość

6. Działania skierowane na poszukiwanie potencjalnego klienta

Nawiązując do poprzedniego punktu, duża baza klientów poszukujących sprawia, że znalezienie kupca na nieruchomość jest szybsze. Profesjonalna obsługa klienta zaczyna się już w sekretariacie, gdzie dostajemy pierwszą informację o potrzebach klienta. Następnie, poszukującą osobą zajmuje się specjalnie dedykowany agent, który jak najlepiej dopasowuje nieruchomości pod jej wymagania. Dzięki obsłudze, dobrej orientacji w potrzebach konkretnych klientów, jesteśmy w stanie tworzyć kampanie promocyjne pod konkretne grupy docelowe.

7. Profesjonalna obsługa kredytowa

Większość zakupów nieruchomości jest finansowana z pomocą kredytu hipotecznego. Ogromnie ważne jest, by mieć sprawdzonego doradcę, który pomoże dobrać jak najlepsze warunki kredytu. W Tyszkiewicz Nieruchomości istnieje specjalnie stworzony dział specjalistów finansowych. Nie dość, że zawsze są na miejscu i współpracują bezpośrednio z agentami oraz klientami, mają pełną wiedzę dotyczącą każdej inwestycji współpracującego z biurem dewelopera. Dział finansowy i pracujący w nim doradcy są bardzo wysoko oceniani przez klientów, którzy dotychczas współpracowali z naszym biurem.

house-money-capitalism-fortune-12619

8. Bezpieczeństwo i pewność

To dwie kwestie, które są niezmiernie ważne dla klientów poszukujących wymarzonej nieruchomości. Biuro z wyrobioną marką i wieloletnim doświadczeniem niejako wprowadza element pewności dla klientów. Czują oni wtedy, że inwestycja jest sprawdzona, zakup bezpieczny i sprzedają ją agenci z wiedzą i profesjonalnym podejściem.

9. Wygoda dla dewelopera

Dzięki pełnej obsłudze sprzedaży oraz działaniom marketingowym, oferowanym przez biuro Tyszkiewicz Nieruchomości, deweloper może odczuć oszczędność czasu i dużą wygodę. Agenci dedykowani do obsługi rynku pierwotnego prowadzą kalendarz spotkań, analizują efekty oraz działania firm konkurencyjnych. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafią także szybko reagować na zmiany rynkowe.

…słowem „nie ma to jak Tyszkiewicz” :-)

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycjami, które prowadzimy. Są nimi między innymi:

Kameralne Banino

Osiedle Pogodno

Osiedle Andersa

Jaśminowe Domy

Jeśli jesteś deweloperem i szukasz profesjonalnego wsparcia, lub jesteś poszukiwaczem nieruchomości z rynku pierwotnego, skontaktuj się z nami pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Nasi agenci z pewnością pomogą Ci w każdej kwestii. 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *