Agent Miesiąca: Wywiad z Dariuszem Buczkiem

Strona główna » Agent Miesiąca: Wywiad z Dariuszem Buczkiem

Bohaterem dzisiejszego wpisu jest nasz śpiewający Agent Miesiąca, czyli Dariusz Buczek z oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości w Kościerzynie. Dlaczego śpiewający agent? Zachęcamy do lektury wywiadu, w którym wszystko staje się jasne.

Sprawdź szczegóły oferty – dwa domy na sprzedaż w Wądołach (gm. Czersk)

Darku, na wstępie – ogromnie gratulujemy tytułu Agenta Miesiąca, czyli zaszczytnego pierwszego miejsca w naszym firmowym rankingu opinii Klientów.

– Dziękuję! To zasługa moich wspaniałych Klientów, którzy nam zaufali i powierzyli w moje ręce sprzedaż swoich nieruchomości lub zakup wymarzonej przestrzeni.

Opowiedz, jak zaczęła się Twoja przygoda jako agent nieruchomości?

– Całe życie pracowałem w handlu i bardzo mnie do tego ciągnęło. Pewnego dnia stwierdziłem, że pora spróbować czegoś nowego i… tak trafiłem do branży nieruchomości. To był strzał w dziesiątkę!

Co w zawodzenie agenta nieruchomości cenisz najbardziej?

– Przede wszystkim najbardziej doceniam możliwość pracy z ludźmi. Każdego dnia poznaję naprawdę wspaniałe osoby.

A teraz pytanie z drugiej strony, czyli jakie trudności towarzyszą podczas pracy w Twoim zawodzie?

– Odpowiem na to pytanie z przymrużeniem oka. Otóż podczas wielu prezentacji nieruchomości trzeba być zaopatrzonym np. w kalosze, ponieważ można się niemiło zaskoczyć, prezentując Klientom działki i… brodząc po głębokim błocie. Lub wjeżdżając samochodem na pewniaka, gdy za chwilę okazuje się, że teren działki jest bardzo grząski i jesteśmy zakopani ;).

Sprawdź szczegóły oferty – działka budowlana na sprzedaż na przedmieściach Kościerzyny

Wiemy już, że błoto potrafi nieco namieszać ;). A Co napędza Cię do działania?

– Zdecydowanie fakt, że spełniam marzenia wielu ludzi o posiadaniu swojego mieszkania, działki bądź domu. Moje motto życiowe brzmi: “Wierz w marzenia, bo one się spełniają”. I faktycznie tak jest!

Czy masz swój autorski przepis na bycie skutecznym agentem?

– Przede wszystkim trzeba być sobą i nikogo nie udawać. Ponadto trzeba dbać o każdego Klienta i za każdym razem starać się być jeszcze lepszym agentem, szkoląc się, ucząc się nowych rzeczy i czytając chociażby nowinki prawne z branży.

Jakimi nieruchomościami lubisz się zajmować?

– Właściwie najwięcej nieruchomości – jakie obecnie mam pod swoimi skrzydłami i takich, które sprzedaję – to działki. Niemniej zajmuje się również mieszkaniami i domami.

Darek podczas występu na firmowej gali Podsumowania 2021 Roku

Czy zauważasz przewagę sprzedaży konkretnego rodzaju nieruchomości w Kościerzynie i okolicach?

– Odpowiedź na to pytanie mocno wiąże się z powyższym pytaniem. Moim zdaniem najczęściej sprzedawane nieruchomości w Kościerzynie i okolicach to działki. Zarówno budowlane – coraz więcej osób np. z Trójmiasta przenosi się na Kaszuby – jak i rekreacyjne, ponieważ ten rejon jest bardzo pożądany przez wiele osób z Trójmiasta i np. Warszawy.

Dużo osób szuka obecnie spokoju blisko natury. Czy możesz polecić najpiękniejsze lokalizacje na Kaszubach i w okolicach Kościerzyny?

– To trudne, ponieważ właściwie całe Kaszuby są piękne. Jeśli jednak mam wybierać, to zdecydowanie polecam wszystkie okolice Jeziora Ostrzyckiego, Jeziora Raduńskiego czy Jeziora Wdzydzkiego. Są to głównie tereny Kaszubskiego Parku Krajobrazowego oraz Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

Czy Kościerzyna i jej zielone okolice cieszą się popularnością wśród Kupujących spoza miasta?

– Zdecydowanie tak. Największym gronem Klientów są osoby – czasem także inwestorzy – z Trójmiasta, którzy szukają tutaj swojej oazy spokoju, kupując działki rekreacyjne pod budowę małego domku.

Sprawdź szczegóły oferty – dom na sprzedaż w miejscowości Lizaki (k. Kościerzyny)

A teraz przejdźmy do pytania, na które zapewne najbardziej czekają nasi czytelnicy. Opowiedz nam zatem, czym zajmujesz się po godzinach, bo wiemy, że masz rozmaite zainteresowania, wśród których króluje muzyka…

– Dokładnie tak, w moim życiu króluje muzyka. Gram na gitarze i śpiewam, więc faktycznie można mnie nazwać „śpiewającym agentem” ;). Muzyka stale mi towarzyszy. Można mnie zobaczyć i usłyszeć oczywiście na wielu scenach w różnych miejscach.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z muzyką, występami i zespołem?

– Moja muzyczna przygoda zaczęła się właściwie w szkole podstawowej, ale rozwinęła się po wygraniu Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego w 2014 roku. W jury zasiadały wówczas tacy znakomici artyści jak: Justyna Steczkowska, Krystyna Prońko, Urszula Dudziak, Magda Umer, Jacek Cygan, Zbigniew Preisner czy córka Agnieszki Osieckiej – Agata Passent. Wtedy właściwie wszystko się rozwinęło. Miałem okazję współpracować z wieloma artystami z Polski – m.in. z Mietkiem Szcześniakiem – grać na scenach w całym naszym kraju.

Po takich doświadczeniach i występach chyba już nie pamiętasz, czym jest trema?

– Trema zawsze jest, ale po tylu latach śpiewania jest to trema motywująca, a nie odwrotnie.

Muzyka to ogromna pasja naszego Agenta Miesiąca (fot. materiały prasowe)

Czy zawód muzyka pomaga – a może w jakimś stopniu utrudnia – pracę w zawodzie agenta nieruchomości?

– Są to zdecydowanie dwa różne światy. Sądzę jednak, że muzyka pomaga. Zarówno dzięki występom muzycznym, jak pracy w nieruchomościach poznaję wielu wspaniałych ludzi. Co więcej, zdarza się, że osoby, które znają mnie od strony muzycznej, zaczynają również współpracować ze mną w nieruchomościach.

Bycie agentem to praca na pełnych obrotach i często w nienormowanym wymiarze. Jak znajdujesz jeszcze czas na swoją muzyczną pasję i odpoczynek?

– Powiem tak, większość osób odpoczywa w okresie wakacyjnym, a ja muszę to przełożyć na inne miesiące ze względu na natłok pracy zarówno w nieruchomościach, jak i w muzyce. Ale… zdecydowanie uwielbiam taki tryb życia. Nieruchomości i muzyka to moje hobby i sposób na życie.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim Klientom, którzy mi zaufali i oczywiście zachęcam innych do współpracy z biurem Tyszkiewicz Nieruchomości i ze mną. Śpiewająco sprzedam każdą nieruchomość! 😉

Sprawdź szczegóły oferty – działka budowlana na sprzedaż w Ręboszewie

Jeśli szukasz doświadczonego i skutecznego agenta nieruchomości, skorzystaj ze wsparcia Dariusza Buczka z oddziału w Kościerzynie.

Polecamy uwadze atrakcyjne oferty, którymi opiekuje się nasz Agent Miesiąca – sprawdź tutaj.

Zapraszamy do kontaktu | 577 121 162 | d.buczek@tyszkiewicz.pl