Aktywny agent

Strona główna » Wpisy » Aktywny agent

Może niewielu z Was wie, jak bardzo ciekawa jest praca agenta nieruchomości. Nie polega ona wyłącznie na sprzedaży mieszkań, domów czy działek. To ciągły kontakt z drugim człowiekiem, dający ogromne możliwości rozwoju osobistego. Agent nigdy się nie nudzi, każdy dzień stawia przed nim nowe cele. Z okazji dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, który świętowaliśmy 30 marca, opiszemy Wam plusy pracy agenta.

Multizadaniowość

Agent to osoba multizadaniowa. Żeby dobrze wykonywać swoją pracę, musi być w stanie robić kilka rzeczy jednocześnie. Pamiętajmy o tym, że doradca w tym samym czasie obsługuje wielu Klientów – zarówno tych sprzedających, jak i kupujących nieruchomość. A oni mają różnorakie potrzeby. Tu przydaje się dobra pamięć oraz umiejętność szybkiego kojarzenia faktów i wyszukiwania najlepszych rozwiązań. Bardzo często agent pracuje w samochodzie – w trakcie drogi z jednej prezentacji na drugą, dlatego musi radzić sobie z działaniem w różnych warunkach. Tego typu praca wspaniale rozwija. Już po krótkim czasie pracy w branży, umysł agenta wkracza na szersze horyzonty – taka praca działa lepiej niż niejeden kurs pamięci.

Dobry agent to osoba multizadaniowa

Dobry agent to osoba multizadaniowa

Wiedza

Zdarza się, że początkujący agent nieruchomości, zaczynając swoją karierę nie czuje się jeszcze pewnie w tematach związanych z rynkiem oraz z zasadami współpracy z Klientem czy kolegami z innych biur. Stawiając pierwsze kroki na runku nieruchomości, warto zatrudnić się w renomowanej agencji, gdzie pracują najlepsi specjaliści. W biurze Tyszkiewicz Nieruchomości nowi pracownicy mają do dyspozycji swoich bardziej doświadczonych kolegów, oraz zespół szkoleniowy, który wprowadza ich w tajniki wiedzy na temat obrotu nieruchomościami. Tutaj start kariery jest naprawdę przyjemny.

W Tyszkiewicz Nieruchomości każdy agent może liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek z branży

W Tyszkiewicz Nieruchomości każdy agent może liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek z branży

Nowe znajomości

Praca agenta to przede wszystkim kontakt z ludźmi. To wspaniała okazja na nawiązanie nowych, ciekawych relacji z innymi ludźmi. Mogą być to koledzy i koleżanki z biura, Klienci poszukujący wymarzonej nieruchomości, osoby potrzebujące pomocy podczas sprzedaży, a także fachowcy z tej samej branży. Dla agentów nieruchomości organizowane są częste szkolenia, wyjazdy integracyjne, gdzie mogą podzielić się ze sobą doświadczeniami i wiedzą. Najpopularniejszym eventem tego typu jest recamp.pl. W jednym miejscu spotykają się setki agentów i wspólnie uczą się na temat nowości na rynku, wymieniają się spostrzeżeniami i… oddają się wieczornym imprezom. To naprawdę bardzo ciekawe przeżycie, którego chociaż raz powinien doświadczyć każdy agent.

Nasz zespół także uczestniczył w wydarzeniu recamp.pl

Nasz zespół także uczestniczył w wydarzeniu recamp.pl

Praca się opłaca

Będąc agentem nieruchomości jesteś przedsiębiorcą. Dbasz o swoje interesy i wiesz, że wszystko co osiągasz, zyskujesz dzięki swojej pracy. Jeśli jesteś człowiekiem ambitnym, pełnym pasji i zapału, z pewnością nie będziesz narzekał na swoje finanse. Skoro będąc agentem można zarówno mieć pracę zapewniającą rozwój osobisty, możliwość poznania ciekawych osób, zdobycia ogromnej wiedzy i do tego całkiem niezłych przychodów – dlaczego nie spróbować?

Zawód agenta jest nie tylko ciekawy, ale również opłacalny

Zawód agenta jest nie tylko ciekawy, ale również opłacalny

Akademia Agenta

Aby zarazić innych pozytywnym podejściem do tego zawodu oraz pokazać na czym dokładnie polega, zespół Tyszkiewicz Nieruchomości organizuje różnego rodzaju szkolenia i pogadanki. Najbliższe z nich przygotowujemy dla ambitnych studentów Wyższej Szkoły Bankowej. Wciąż można zapisać się na wydarzenie na Facebooku. Nasi specjaliści opowiedzą uczestnikom szkolenia o konkretach związanych z pracą w konkretnym dziale biura nieruchomości, gdyż w naszym biurze można rozwijać karierę zarówno jako agent, ale również jako doradca finansowy czy specjalista ds. marketingu. Zapewniamy szeroki wachlarz możliwości.

Studenci WSB wciąż mogą zapisywać się na wydarzenie

Studenci WSB wciąż mogą zapisywać się na wydarzenie

 

Z okazji minionego Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami życzymy wszystkim agentom udanych i przyjemnych transakcji! Wszystkiego najlepszego 🙂

Chciałbyś dołączyć do naszego wspaniałego zespołu Tyszkiewicz Nieruchomości? Napisz do nas na hr@tyszkiewicz.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *