Banino idealnym miejscem do życia

Strona główna » Wpisy » Banino idealnym miejscem do życia

Na naszym blogu często polecamy Wam godne uwagi inwestycje i lokalizacje. Tak będzie i tym razem. Idąc za, dającym się zauważyć, popularnym trendem wyprowadzki za miasto, po raz kolejny obieramy kierunek na Banino.

Patrząc na liczbę zapytań wpływających do biura Tyszkiewicz Nieruchomości, Banino cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Coraz więcej klientów poszukuje swojego miejsca na ziemi właśnie tam. Co sprawia, że miejscowość ta, aż tak bardzo przyciąga? Poprosiliśmy agentów najbardziej doświadczonych w sprzedaży nieruchomości w tej okolicy, o zrobienie małego wywiadu z klientami poszukującymi. Rafał Kaczorowski i Magdalena Kołodziejczyk, nasi specjaliści ds. sprzedaży nieruchomości, których konikiem jest rynek pierwotny w Gdańsku i okolicach, podpytali swoich klientów o to, co skłoniło ich do myśli o przeprowadzce akurat w to miejsce.

Przede wszystkim spokój

Rafał_KaczorowskiGłównym powodem, dla którego większość moich klientów decyduje się na przeprowadzkę z Gdańska, czy innych dużych miast, do Banina, jest ogromna chęć wypoczynku. Ludzie potrzebują chwili do złapania oddechu i naładowania akumulatorów. W wielkiej aglomeracji, gdzie wszystko pędzi jak szalone, trudno jest zwolnić i naprawdę się zrelaksować. Współpracujący ze mną ludzie, mówią, że Banino to idealne połączenie dwóch żywiołów. Z jednej strony, mamy niedaleką odległość do centrum Gdańska, z drugiej zaś, pełen spokój i sielski klimat oferowany przez Banino. Mimo tego, że nie jest to duża miejscowość, jest bardzo popularna wśród poszukujących. Nawet tam, trzeba już się mocniej rozejrzeć, by znaleźć idealne miejsce z dala od hałasu.

 

Udaje nam się jednak znaleźć dla naszych klientów perełki. Jedną z nich jest osiedle szeregowców, wybudowane przez doświadczonego dewelopera. Udało mu się znaleźć się idealne, ustronne miejsce na budowę komfortowych domów dla wielbicieli bliskości natury, kameralności oraz nowoczesnych i wysokiej jakości wykończeń. Podczas ostatniej prezentacji z klientami mieliśmy bardzo ciekawe spotkanie – z biegającą obok sarną. Także zdecydowanie mogę powiedzieć, ze jest to świetne miejsce dla miłośników wypoczynku na łonie natury. Tu bardzo istotnym plusem jest także możliwość szybkiego odbioru domów, co jest raczej rzadko spotykane wśród inwestycji deweloperskich. A jak wiadomo – czas to pieniądz! Dlatego zachęcam wszystkich chętnych do zmiany miejsca zamieszkania na wycieczkę do Banina, spieszcie się bo z tej inwestycji zostały nam tylko trzy domy!

Cena gra rolę

Magda_Kołodziejczyk

Poza wymienioną przez Rafała chęcią ucieczki z wielkiego miasta, pełnego zgiełku, moi klienci ogromną wagę przywiązują do ceny. Banino to nie tylko świetne miejsce do życia w zgodzie z naturą. Nie jest to typowa wioska za miastem. Wszystko dookoła się rozwija. Mieszkańcy Banina mają zapewniony dostęp do świetnie rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego. W kilka minut dojedziemy do większych sklepów takich jak Biedronka, w planach jest także pojawienie się Lidla. Dla rodzin z dziećmi dużym atutem jest nowoczesna szkoła. Wszystko jest pod ręką. Można pomyśleć, że nowy dom w takiej okolicy będzie bardzo drogi. Jednak za cenę małego mieszkania w centrum Gdańska, można tu kupić komfortowy dom z ogrodem. Dojazd do pracy w Trójmieście jest nieuciążliwy i nie zajmuje dużo czasu. Wobec tego, klienci coraz częściej sprzedają swoje mieszkania w Gdańsku i za zarobione pieniądze decydują się kupić np. dom szeregowy w Baninie. Jest to dla nich bardziej opłacalne.

business-money-pink-coins

 

Argumenty niskiej ceny i świetnych warunków do odpoczynku były najczęściej przytaczane przez klientów biura Tyszkiewicz Nieruchomości. Jeśli te punkty odgrywają dla Was istotną rolę podczas poszukiwania nieruchomości, warto żebyście wzięli pod uwagę właśnie Banino.


Jesteś zainteresowany naszymi inwestycjami w Baninie?  Skontaktuj się z nami pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Profesjonalni agenci Tyszkiewicz Nieruchomości z pewnością Ci pomogą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *