Blog – podsumowanie noworoczne

Strona główna » Wpisy » Blog – podsumowanie noworoczne

Praca biura nieruchomości wiąże się nie tylko z pośrednictwem sprzedaży i kupna mieszkań, domów czy działek. To przede wszystkim wsparcie Klientów w podejmowaniu przez nich jednych z najważniejszych decyzji w życiu. To także dzielenie się profesjonalną wiedzą, doświadczeniem i… pasją. Każdy dział biura Tyszkiewicz Nieruchomości stworzony jest z ludzi pełnych tej właśnie pasji i inspiracji. Wobec tego staramy się zarazić Was naszym podejściem na każdym kroku. Ogrom naszych przemyśleń, pomysłów i dobrych rad postanowiliśmy zebrać w jedno – naszego bloga, który dzięki Wam wspaniale rozwija się w miarę upływu czasu.

Startup Stock Photos

Dla odwiedzających nas po raz pierwszy warto przybliżyć tematykę poruszaną na Tyszkiewicz Blog- Nieruchomości od Kuchni. Jak można się domyślić, znajdziecie tu nowinki, porady i propozycje z rynku nieruchomości. Nie brak tu także inspiracji związanych z wystrojem wnętrz – co może być bardzo przydatne w trakcie urządzania nowego gniazdka. Zagłębiając się w niektórych tematach możecie zauważyć, że są one podparte wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów, którzy bardzo lubią wypowiadać się w naszych artykułach. A kategorie, pod którymi zamieszczamy dla Was wpisy to:
Nowe inwestycje – gdzie dotykamy tematów nieruchomości z rynku pierwotnego z podziałem na Gdańsk, Gdynię, Sopot oraz okolice Trójmiasta
Trójmiasto – z nowinkami i ciekawostkami o naszych ulubionych terenach
Rynek nieruchomości – czyli wszystko co związane jest z naszą branżą
Poradnik – bo lubimy udzielać dobrych rad i nasza ulubiona kategoria…
Z życia pośrednika – gdyż chcemy żebyście wiedzieli jak wygląda praca w zawodzie agenta nieruchomości i jakie wyzwania przed nim stoją.

Keys and lock the door on the background of solar garden

Początek nowego roku wiąże się z podsumowaniami i planami na przyszłość. Nasz blog rozwija się prężnie od początku swojego istnienia. A z miesiąca na miesiąc widzimy, że odwiedza nas coraz więcej czytelników. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy dzielić się z Wami naszymi przemyśleniami, które chętnie czytacie i komentujecie. Biorąc pod uwagę zeszły rok, liczba odbiorców bloga wzrosła od roku poprzedniego o ponad połowę – od stycznia 2016 zanotowaliśmy prawie 23 500 gości! Bardzo cieszymy się z tego, że aż 20% z nich to czytelnicy stali, którzy czytają nasze wpisy na bieżąco.

hand-226358_1280

Kontakt z naszymi Klientami jest dla nas bardzo ważny. Dzięki niemu budujemy relacje i zaufanie. Istotne są dla nas wszystkie komentarze, dzięki nim, możemy nauczyć się jeszcze więcej i poznać różne spojrzenia na opisywane przez nas tematy. Chcemy być jeszcze lepsi i sprawić by naszych czytelników było jeszcze więcej. Dlatego zachęcamy Was wszystkich nie tylko do lektury, ale również do dzielenia się z nami Waszymi sugestiami dotyczącymi tematów, o których chcielibyście czytać w wolnych chwilach. Tworzymy bloga dla Was i z Wami, więc chętnie dowiemy się o sprawach, które Was nurtują, ciekawią bądź są rozrywką czy kwestiami problematycznymi, w których moglibyśmy pomóc poprzez artykuły i wypowiedzi naszych specjalistów z działów sprzedaży i kredytów.

social-1319757_1920

Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za to, że jesteście z nami – jest to najlepszą inspiracją do dalszego tworzenia. Mamy w planach pisać dla Was jeszcze więcej! Czekamy na komentarze i sugestie. A na Nowy Rok życzymy dużo szczęścia i spełnienia postanowień – głównie tych związanych z decyzjami o nowych nieruchomościach.

Zespół biura Tyszkiewicz Nieruchomości

Jesteśmy dla Was. Chcecie poznać nasze oferty z Trójmiasta i Kaszub? Skontaktujcie się z nami pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdźcie na stronę www.tyszkiewicz.pl . 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *