Czas na działkę na Kaszubach

720138_raw
Strona główna » Czas na działkę na Kaszubach

Wiosna jest z nami już od jakiegoś czasu. Słońce dzielnie przedziera się przez chmury. Wokół nas kwitną kwiaty i zielenią się drzewa. Wiosną, poza czerpaniem przyjemności z obserwowania piękna przyrody, możemy również z energią zaczynać nowe inwestycje. Podczas tej pory roku rozchwytywanym rodzajem nieruchomości na sprzedaż są działki. A gdzie znajdziemy najpiękniejsze okolice do zakupu ziemi? Zdecydowanie na Kaszubach.

Kaszuby słyną z przepięknych terenów pokrytych lasami oraz z ogromnej ilości czystych jezior. To miejsce idealne dla poszukiwaczy spokoju, odpoczynku na łonie natury i ciszy. Dla wszystkich marzących o ucieczce od zgiełku miasta, rejon Kaszub sprawdzi się idealnie. Poza relaksem, Kaszuby są świetnym miejscem do uprawiania sportów takich jak, bieganie, kolarstwo, jeździectwo. Fani aktywności w wodzie także będą zadowoleni – na Kaszubach znajdą wspaniałe warunki do kajakarstwa czy żeglarstwa. Czemu więc nie kupić ziemi pod budowę domu właśnie tam?

Szukając ziemi na Kaszubach warto odwiedzić Borucino. Ta urokliwa miejscowość jest położona na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Nieopodal wioski znajduje się wodna trasa turystyczna o nazwie Kółko Raduńskie, gdzie można wziąć udział w spływach kajakowych. Ogromną zaletą Borucina jest bliskość Jeziora Boruckiego. Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości ma w swojej bazie sporą ilość ciekawych ofert z Kaszub. Jedną z nich jest działka na terenie Borucina, położona kilkaset metrów od jeziora.

Kolejną super propozycją jest działka budowlana w gminie Miastko, w miejscowości Przęsin. Czym szczególnym wyróżnia się ta nieruchomość? Przede wszystkim bezpośrednim dostępem do jeziora, co z pewnością sprawi, że przyszli właściciele będą mogli ukoić nerwy i odpocząć siedząc przy jego brzegu. Bliskość zielonych terenów również wpłynie pozytywie na nastrój właściciela działki. Lokalizacja działki jest jej kolejnym plusem, gdyż znajduje się niedaleko drogi krajowej nr 20, co jest gwarancją świetnej komunikacji.

Inwestorów może zainteresować kompleks działek budowlanych z dostępem do jeziora Głębokiego w miejscowości Starzno. Jezioro jest niezwykle czyste i bardzo dobrze sprawdza się do rekreacji wodnej. Dookoła oko cieszą zielone lasy, łąki i morenowe wzgórza. Tutaj również kajakarze znajdą atrakcję dla siebie. Rzeka Brda, której ujście znajduje się w jeziorze Głębokim sprzyja organizacji spływów kajakowych. Nieruchomość idealnie nadaje się do tego, by zakupić ją w celach inwestycyjnych. W niedalekiej odległości znajduje się strzeżona plaża, miejsce na ognisko, pomosty dla plażowiczów i wędkarzy. Jest to idealne miejsce dla turystów.

Skorzystajcie z pięknej pogody i wybierzcie się na Kaszuby w poszukiwaniu najlepszej dla Was działki. Kaszubskie tereny są piękne i zachęcają do odpoczynku na łonie natury. Może warto wybudować tam przyszły dom? Albo przynajmniej domek rekreacyjny, w którym będziecie mogli spędzać wolne dni.

Szukasz idealnej działki na terenie Kaszub? Skontaktuj się z nami pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Specjaliści z naszych kaszubskich oddziałów z pewnością pomogą Ci znaleźć najlepszą nieruchomość. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *