Dom szeregowy – wygoda mieszkania

Strona główna » Wpisy » Dom szeregowy – wygoda mieszkania

Dom szeregowy stał się coraz częściej wybieraną opcją w naszym kraju. Zwykle decydują się na niego osoby, które mają dość życia w miejskim bloku, ale nie mogą pozwolić sobie na dom wolnostojący za miastem. Szeregi łączą ze sobą korzyści wynikające zarówno z życia w mieszkaniu jak i w domu. To rozwiązanie ma wiele plusów i dlatego jest tak chętnie wybierane przez osoby poszukujące nieruchomości.

Domy szeregowe to połączone ze sobą ciągi stworzone z kilku czy nawet kilkunastu segmentów. Życie w nich niesie za sobą wiele korzyści. Dzięki połączeniu ścian przylegających do siebie budynków, nie trzeba martwić się o niską temperaturę. Zwłaszcza tyczy się to segmentów środkowych. Budynki ogrzewają się nawzajem co zdecydowanie wpływa na wysokość rachunków. Domy szeregowe są bardzo komfortowe. Zwykle przynależą do nich ogródki oraz garaże, a pomieszczenia są mądrze rozplanowane na przynajmniej dwóch kondygnacjach. Zwolennicy poczucia prywatności, odnajdą w nich coś dla siebie – każdy z domów ma osobne wejście i własny kawałek działki. Z drugiej strony życie w domu szeregowym daje większe poczucie bezpieczeństwa niż w domu wolnostojącym. Bliskość sąsiadów sprawia, że mieszkańcy czują się pewniej i nie są odizolowani od społeczności.

W biurze Tyszkiewicz Nieruchomości mamy wiele ciekawych opcji domów szeregowych. Jedną z nich jest piękny dom w Straszynie położonym pod Gdańskiem. Mamy tu do czynienia z segmentem skrajnym – jedynym takim na całym osiedlu. Wnętrze domu wykończone jest w wysokim standardzie, przynależy do niego sporych rozmiarów ogród, a posesji znajdzie się miejsce do zaparkowania nawet trzech aut. Dom nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych – czego chcieć więcej?

Kolejną perełką jest dom szeregowy w Kosakowie obok Gdyni. Tak jak poprzednia, nieruchomość nie wymaga żadnego wkładu finansowego, można od razu się do niej wprowadzić. Stylowe wnętrza są rozmieszczone na dwóch kondygnacjach. W domu znajduje się także kominek. Do domu przynależy strych oraz miejsce postojowe tylko i wyłącznie do użytku właścicieli. Dodatkowym plusem jest także cicha i spokojna okolica, w której można odpocząć po ciężkim dniu.

Dla zwolenników życia w mieście idealnie nadaje się propozycja segmentu środkowego w gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo, potocznie nazywanej Moreną. Dom położony jest w świetnej lokalizacji, bardzo blisko centrum, jednak w zaciszu odciętym od miejskiego zgiełku. Dużym atutem nieruchomości jest przynależący do niej ogród, w którym można zorganizować przyjęcia lub rodzinne grillowanie. Do domu przynależy garaż, znajduje się tam także zaaranżowane na pokój poddasze, w którym istnieje możliwość zrobienia dodatkowej łazienki.

Nieco dalej od centrum Gdańska, jednak w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Osowa znajduje się kolejny dom szeregowy godny polecenia. Nieruchomość posiada ciekawie i funkcjonalnie rozplanowane dwie kondygnacje. Dom został zaprojektowany z podziałem na dwie strefy, dzienną parterową oraz nocną zlokalizowaną na piętrze. Przed domem znajduje się utwardzony podjazd, a za domem od zachodu ogród ze szklarnią i grillem oraz utwardzonym tarasem.


Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *