Działka na sprzedaż – ustronne miejsce w okolicach Wejherowa

Strona główna » Działka na sprzedaż – ustronne miejsce w okolicach Wejherowa

Własne miejsce na ziemi w przyjemnej lokalizacji to coś, czego od kilku lat szuka coraz więcej z nas. Zgiełk, chaos, nerwowy miejski bieg skłaniają wielu do rozglądania się za nieruchomościami z dala od dużych aglomeracji. Bardzo często finalnym wyborem jest nie dom czy mieszkanie, a działka, którą można wykorzystać wedle swoich potrzeb. Dziś przedstawimy kilka ciekawych propozycji działek czekających na swoich nowych właścicieli w spokojnych miejscach, idealnych do życia w ciszy i spokoju.

Smażyno

Pierwsza oferta, o której warto wspomnieć to działka w urokliwej miejscowości Smażyno. Jest to przyjemna kaszubska wieś, zlokalizowana w powiecie wejherowskim w gminie Linia, niedaleko miejscowości Szemud. Ogromnym plusem tej nieruchomości jest umiejscowienie w spokojnej lokalizacji, ale bez pozbawienia przyszłego właściciela bliskości miasta. Jest to także bardzo dobra opcja dla osób lubiących kontakt z naturą i aktywny wypoczynek na jej łonie. Miłośnicy spacerów będą mogli udać się na przechadzkę w okolicę rzeki Miłoszewki. Co więcej, zaledwie 5 kilometrów od działki znajdują się trzy jeziora Strzepcz, Lewinko i Miłoszewskie. To dobra informacja dla wędkarzy i osoby chętne do relaksu nad wodą. Oferowana działka ma powierzchnię 3731m2 i ma kształt trójkąta.

Tępcz

Kolejna działka godna uwagi to nieruchomości położona w gminie Luzino, w miejscowości Tępcz. W tym wypadku, ogromnym plusem lokalizacji jest niedaleka odległość (8km) do węzła powstającej trasy kaszubskiej, co umożliwi szybką komunikację z większymi miastami. Dodatkowo, dzieląca nas od trasy odległość zapewni przyszłemu właścicielowi spokój i ciszę, dzięki czemu będzie miał opcję dwa w jednym – spokój i kontakt z cywilizacją. Tak jak w poprzedniej propozycji, działka położona jest obok jezior Lewinko, Strzepcz i Miłoszewskie. Blisko nieruchomości rozciągają się także piękne kaszubskie lasy oraz przepływa rzeka Łeba. Na sprzedaż wystawionych jest więcej działek w sąsiedztwie, więc istnieje możliwość doboru działki, która najbardziej wpadnie nam w oko.

Szemud

Następna działka, która czeka na nowego właściciela znajduje się w miejscowości Szemud. Jest to kaszubska, urokliwa wioska o charakterze letniskowym położona w powiecie wejherowskim. Jest to położenie, które wpadnie w gust osobom, których kryterium poszukiwania jest komfort i szybkość dojazdu do Trójmiasta, przy jednoczesnym oddaleniu od zgiełku. W odległości 2 km od nieruchomości znajduje się węzeł Trasy Kaszubskiej. Do większej miejscowości – Chwaszczyna mamy stąd zaledwie 15 km. Dojazd do Gdyni lub Gdańska obejmuje nie więcej niż 25 km. Charakterystyczną cechą nieruchomości położonych na Kaszubach jest bliskość lasów i jezior, co możemy zyskać także przy tej propozycji.

Gościcino

Kolejna oferta działki jest opcją skierowaną do osób, które nie lubią życia w wielkim mieście, jednak nie wyobrażają sobie funkcjonowania z dala od wygód. Jest to nieruchomość zlokalizowana w Gościcinie. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z Wejherowem, Trójmiastem oraz Lęborkiem. W odległości 500 metrów mamy do dyspozycji przystanki autobusowe oraz kolejkę. W sąsiedztwie znajdują się zabudowa jednorodzinna oraz bardzo dobrze rozwinięte zaplecze handlowo – usługowe. Mieszkając w tym miejscu bez problemu wykonamy codzienne zakupy i załatwimy najpotrzebniejsze sprawunki. Niedaleko znajdują się market spożywczy, apteka, piekarnia, kosmetyczka oraz restauracje. Istotną kwestią jest także bliskość szkoły. Mimo pobliskiej infrastruktury nie brakuje tutaj także zieleni i kojącego otoczenia.

Zakrzewo

Ostatnia działka w dzisiejszym zestawieniu to bardzo duża nieruchomość znajdująca się w miejscowości Zakrzewo. Jest to wioska położona w województwie w powiecie wejherowskim, w gminie Linia. To zielona, cicha i bardzo urokliwa lokalizacja. Jeśli zależy Ci na spokoju i dużej ilości zieleni, powinieneś zdecydowanie zwrócić uwagę na tę propozycję. Do najbliższego dużego miasta (Lębork) mamy stąd 10 km. Nieruchomość sąsiaduje z asfaltową drogą, co jest bardzo dużą korzyścią, biorąc pod uwagę działki położone na wsiach. Działka ma powierzchnię ponad 2ha. Istnieje możliwość jej podziału na mniejsze. Będzie wspaniałym zakupem również w celach inwestycyjnych.


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53, napisz – kontakt@tyszkiewicz.pl lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.