Działka na wiosnę

Strona główna » Wpisy » Działka na wiosnę

Wciąż jesteśmy podekscytowani pierwszymi dniami wiosny. Jak wiadomo, ta pora roku skłania do podejmowania nowych działań i kroków w kierunku życiowych zmian. Wiosna to moment, w którym mamy więcej energii, siły i chęci. Pozytywną zmianą i świetnym postanowieniem może być zakup działki pod budowę domu. W Tyszkiewicz Nieruchomości znaleźć można bardzo dużą ilość działek, zarówno w okolicach Trójmiasta, jak i Kaszub. Dziś przedstawimy Wam bliżej niektóre z nich.

Orle

Zacznijmy od sąsiedztwa Małego Trójmiasta Kaszubskiego, miejscowości Orle, położonej obok Wejherowa. Orle jest spokojną miejscowością leżącą ok. 7 km od centrum Wejherowa i ok. 30 km od Gdyni. W odległości jedynie 600 metrów od oferowanej działki budowlanej znajduje się jezioro, a położenie nieruchomości zapewni możliwość pięknego widoku z okna przyszłego domu na dolinę rzeki Redy. Przyszły właściciel będzie mógł korzystać z uroków wielu terenów zielonych oraz ze zdrowego, świeżego powietrze. Dodatkową korzyścią jest bardzo łatwy i dogodny dojazd do nadmorskich kurortów.

Mosty

Kolejna działka znajduje się w urokliwej miejscowości Mosty. Mosty to spokojna miejscowość stająca się powoli “sypialnią” Gdyni. Do najbliższej plaży w Mechelinkach mamy tu ok. 400 m, następna, położona jest niecały kilometr od Rewy. Podróż do centrum Gdyni zajmie nam tylko 20 minut samochodem. W pobliżu znajdują się m.in. szkoły, urzędy (Kosakowo), sklepy, galeria handlowa (Pogórze), czy gdyńska komunikacja miejska. Działka znajduje się w ostatniej linii zabudowy, co gwarantuje piękne widoki sięgające horyzontu. Dla wielbicieli natury z pewnością dużym plusem będzie wszechobecna zieleń, rezerwat Beka, chroniona fauna i flora, dzikie ścieżki spacerowe i rowerowe czy możliwość przejażdżek konnych.

Straszyn

Następna propozycja to działka położona bliżej Gdańska, w popularnej miejscowości Straszyn. Znajduje się przy osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane, blisko znajduje się komunikacja miejska. Bardzo wygodny dojazd do całego Trójmiasta zapewnia pobliska obwodnica. Miejscowość zapewnia mieszkańcom wszelkie potrzebne punkty handlowo-usługowe oraz edukacyjne. W sąsiedztwie jest szkoła, poczta, sklepy (Lidl, Biedronka). Działka jest lekko nachylona w kierunku starego kanału rzeki Raduni, skąd rozpościera się ładny widok. Położona jest na terenie zamkniętym (ogrodzonym) z dojazdem z drogi głównej przez automatyczną bramę z pilotem i kodem. Istnieje także możliwość dokupienia sąsiedniej działki.

Chmielno

Przenieśmy się na Kaszuby. Nieruchomość położona w miejscowości Chmielno – kaszubskiej wsi w powiecie kartuskim na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego i na szlaku wodnym “Kółko Raduńskie”. Miejscowość ta jest niezwykle malowniczo położona pomiędzy jeziorami Białe i Kłodno. Dodatkowo w bliskiej odległości znajdują się jeszcze jeziora: Rekowo, Raduńskie Dolne oraz Łapalickie. To wspaniałe warunki do zamieszkania we własnym domu lub wybudowania domu pod inwestycję turystyczną. Największym i niepodważalnym atutem tej nieruchomości jest jej położenie oraz widoki jakie będzie mógł podziwiać jej przyszły właściciel.

Gołubie

Miłośnikom bliskości przyrody z pewnością spodoba się działka w Gołubiu. Dojazd do niej zapewnia droga asfaltowa prowadzącą z Szymbarku do Stężycy. Od popularnego turystycznie Szymbarku dzielą ją 3 km oraz 2 km od stacji kolejki regionalnej Gołubie. Do Gdańska musimy przejechać tylko 50 km. Atrakcyjna działka budowlana położona jest w otoczeniu łąk, pól i lasów. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, dzięki czemu dojazd do Gdańska nie stanowi większego problemu. Jej kolejnym atutem jest powierzchnia – przyszły właściciel spokojnie zmieści na niej dom z garażem. Pozostanie mu jeszcze miejsce na duży ogród.


 

Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *