Działka w okolicy Trójmiasta – znajdź swoją bezpieczną przestrzeń

Strona główna » Działka w okolicy Trójmiasta – znajdź swoją bezpieczną przestrzeń

Początek wiosny to idealny moment na rozpoczęcie działań związanych z zakupem nieruchomości. W obecnym czasie panującej epidemii niektórzy zaczęli coraz poważniej myśleć o nabyciu nieruchomości zlokalizowanej z dala od dużych skupisk ludzkich, miejskich zanieczyszczeń i chaosu. Idealnym rozwiązaniem dla osób kierujących się tymi kryteriami są działki, na których będą mogli zbudować własny, bezpieczny dom, w którym odpoczną oraz poczują pełen spokój i komfort życia. Dziś przedstawimy kilka ciekawych ofert obejmujących działki budowlane, których opiekunami są agenci z trójmiejskich oddziałów Tyszkiewicz Nieruchomości.

Osłonino

Pierwsza propozycja to wspaniała opcja dla wielbicieli morza. Działka na sprzedaż położona jest 500 metrów w linii prostej od zatoki, w miejscowości Osłonino. Lokalizacja zapewnia nam nie tylko bliski kontakt z naturą, ale także szybki dojazd do większych miast. Do Pucka mamy z niej 8 km, do Rewy 10 km, a do Gdyni jedyne 20 km. W związku z tym dojazd do pracy nie będzie żadnym problemem. Pobliskie Żelistrzewo zapewnia nam rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe, edukacyjne oraz medyczne. Wygodną komunikację z Trójmiastem umożliwia także linia kolejowa.Działka jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Na jej terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który zezwala także na rozpoczęcie usług związanych z turystyką, opieką zdrowotną oraz społeczną oraz prowadzeniem działalności biurowej.

Bojano

Kolejna propozycja to nieruchomość znajdująca się w malowniczej okolicy, w miejscowości Bojano, w gminie Szemud. Jest to idealna propozycja dla ludzi szukających wytchnienia, z dala od zgiełku dużego miasta, blisko natury, a jednocześnie z komfortowym dojazdem do centrum miasta.Szybki dojazd do Gdyni oraz do Obwodnicy Trójmiasta, a także usytuowanie blisko lasu i natury sprawia, że jest to miejsce chętnie wybierane przez przyszłych nabywców. W budowie jest droga metropolitalna, węzeł w Chwaszczynie znajdować się będzie w odległości ok. 1,5 km od działki. Działka jest płaska, w kształcie prostokąta, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym dopuszcza się zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.

Zbychowo

Następna interesująca działka położona jest w miejscowości Zbychowo – 8 km od Redy, 20 km od Gdyni. W pobliżu znajdziemy całą dobrze rozwiniętą sieć usługowo-handlową, placówki edukacyjne oraz medyczne. Dla ludzi ceniących sobie wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością dużym atutem będzie bliskość lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Można tam skorzystać z licznych szlaków pieszych oraz rowerowych. Niewątpliwym atutem działki jest również bliskość jeziora Wyspowo (ok. 400 metrów w linii prostej). Działka jest płaska i dobrze nasłoneczniona. Dojazd do niej zapewnia utwardzona droga gruntowa. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na terenie działki istnieje również możliwość prowadzenia usług.

Rekowo Górne

Działka na sprzedaż w miejscowości Rekowo Górne położona jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, na granicy z Puszczą Darżlubską. Każdy szukający wytchnienia z pewnością będzie miał szansę odpocząć w tym pięknym miejscu. Niedaleko od działki znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, a także obiekty sportowe oraz kościół. Podróż do Gdyni to jedyne 15 km, a do morza tylko 9 km. Jeśli potrzebujemy szybko dostać się do większej miejscowości, mamy możliwość „wyskoczenia” do Redy, znajdującej się niecałe 6 km od działki. Działka jest już przygotowana pod budowę domu.

Żuławki

Ostatnią dzisiejszą propozycją jest działka położona w wyjątkowo urokliwym miejscu. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do pięknej rzeki Szkarpawa, która stanowi interesujący szlak wodny, łączący rzekę Wisłę z Zalewem Wiślanym. Działka położona jest w historycznej wsi Żuławki w gminie Stegna. Miejscowość mieści się jedynie 30 km od Gdańska, a bardzo dobry do niego dojazd zapewnia droga ekspresowa S-7 Gdańsk-Warszawa. W niedalekiej odległości znajdują się nadmorskie kurorty z najpiękniejszymi plażami: Mikoszewo, Jantar, Stegna, Sztutowo. Można wybrać się tam z rodziną na przyjemną niedzielną wycieczkę. Działka o powierzchni 4 221 m2 posiada wydane warunki zabudowy z funkcją zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

To tylko kilka ciekawych ofert działek w okolicach Trójmiasta. Odwiedź stronę naszego biura i znajdź idealną opcję dla siebie.


 

Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.