FASADA Pruszcz Gdański – nowa inwestycja w świetnej lokalizacji

Strona główna » FASADA Pruszcz Gdański – nowa inwestycja w świetnej lokalizacji

Pruszcz Gdański to miejscowość, która w przeciągu ostatnich lat mocno zyskała na popularności. Wszystko ze względu na jej położenie w bliskiej okolicy od Gdańska, komfortową komunikację miejską i życie obfitujące w wygody dostępne w większych miastach. Wszystkie plusy lokalizacyjne sprawiają, że coraz więcej osób szuka nieruchomości w tej okolicy, czemu czoła stawiają deweloperzy ze swoimi propozycjami. Jedną z najnowszych opcji godnych uwagi jest powstająca inwestycja FASADA.

Doceniany deweloper

FASADA to najnowszy projekt dewelopera Rot-Dom, realizatora nowoczesnej inwestycji Azaliowy Skwer w Pruszczu Gdańskim i Os. Sasankowego w Rotmance. Obie propozycje okazały się trafione w punkt, patrząc na potrzeby wszystkich szukających komfortowego miejsca do życia w okolicach Gdańska. W związku z dużym sukcesem poprzednich realizacji, deweloper znów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, których celem jest zakup komfortowej nieruchomości w świetnej lokalizacji.

Świetna lokalizacja

Co sprawia, że Pruszcz Gdański jest tak atrakcyjny? Główną korzyścią jest jego położenie. Najnowsza inwestycja FASADA powstaje przy ulicy Dobrowolskiego, w miejscu oddalonym od Gdańska o zaledwie kilkanaście kilometrów. Dzięki temu, droga do centrum zajmie nam autem zaledwie 20 minut, zaś pokonanie trasy do Obwodnicy Trójmiasta to około 15 minut jazdy. Będzie to z pewnością duży plus dla osób pracujących nie tylko w Gdańsku, ale także w innych częściach Trójmiasta i jego okolicach. Osoby niezmotoryzowane mogą skorzystać z kolejki SKM, do której z mieszkania dojdą spacerem w 8 minut. Pieszo dojść można będzie także do pobliskiej szkoły oraz przedszkola. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie także szeroko rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe. Punkty usługowe, sklepy, markety i centrum handlowe znajdują się w bardzo bliskim sąsiedztwie powstającej inwestycji. Wszystko, co potrzebne do wygodnego życia znajduje się na wyciągnięcie ręki, bez konieczności odwiedzin wielkiego miasta w celu załatwienia codziennych spraw. Kolejnym plusem lokalizacji jest bliskość zielonego parku oraz terenów rekreacyjnych, które przypadną do gustu amatorom aktywności na świeżym powietrzu.

Pruszcz Gdański to miejsce, w którym odpoczniesz od zgiełku dużego miasta


> Wybierz odpowiednią ofertę TUTAJ

> fasada-pruszcz.pl


Inwestycja pełna korzyści

Inwestycja FASADA charakteryzuje się nie tylko bardzo dobrym położeniem. Jest to projekt nowoczesnego i dopracowanego w najmniejszym szczególe budynku mieszkalnego. Dwupiętrowa, kameralna nieruchomość obejmować będzie 12 komfortowych mieszkań. Zainteresowani będą mogli wybrać pasujący do ich potrzeb funkcjonalny lokal mieszkalny z dostępnych metraży zaczynających się od 50,46m2 i kończących na 84,75m2. Metraże odpowiadać będą mieszkaniom o układzie trzech, czterech lub pięciu pokoi. Dzięki temu wygodną przestrzeń znajdą tu dla siebie zarówno większe rodziny, jak i pary, czy single. Ceny lokali są także korzystne i zamykają się w granicach 7900 zł/m2 – 8450zł/m2.

Przykładowy rozkład mieszkania M1 z ogrodem

Przykładowy rozkład mieszkania M5 z balkonem

Wysoki standard

Standard budynku z pewnością docenią nawet bardzo wymagający poszukujący. Oryginalna, nowoczesna elewacja będzie cieszyć oko prostą formą i kolorystyką. Dużym udogodnieniem w budynku będzie cichobieżna i energooszczędna winda, dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli skorzystać z nowoczesnego podziemnego parkingu w hali garażowej. W zależności od wybranego poziomu położenia mieszkania, inwestycja obejmuje przynależne do lokali ogródki lub przestronne balkony, zachęcające do relaksu na świeżym powietrzu.

Elegancka i nowoczesna elewacja ucieszy oko wymagających

Jeśli zależy Ci na komforcie życia z dala od chaosu wielkiego miasta, jednak bez konieczności rezygnacji z miejskich wygód, inwestycja Fasada w Pruszczu Gdańskim z pewnością spełni Twoje wymagania. Możliwość zakupu mieszkania w tym nowoczesnym, komfortowym budynku zapewnia gdański oddział biura Tyszkiewicz Nieruchomości. Odbiór inwestycji planowany jest na grudzień 2022 roku, dlatego nie warto zwlekać, tylko jak najszybciej zarezerwować swoją wymarzoną nieruchomość.


> Wybierz odpowiednią ofertę TUTAJ

> fasada-pruszcz.pl


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53, napisz – kontakt@tyszkiewicz.pl lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.