Gala Podsumowania Roku 2018 – 20 lat Tyszkiewicz Nieruchomości

Strona główna » Gala Podsumowania Roku 2018 – 20 lat Tyszkiewicz Nieruchomości

Coroczne Gale Podsumowania Roku, to już firmowa tradycja. Sukcesy minionych 12 miesięcy świętujemy wspólnie, do białego rana. Tegoroczna uroczystość była dla nas jednak szczególna. Pamięcią wróciliśmy do naszych początków i z łezką w oku odkurzyliśmy karty historii minionych 20 lat.

Wieczór spędziliśmy w stylowej sali Sky Club, na 12 piętrze kompleksu Olivia Business Centre, z której rozpościerał się przepiękny widok na rozświetloną panoramę Gdańska. W połączeniu z eleganckim wystrojem wnętrza, cieszącymi oko dekoracjami, czerwonym dywanem oraz przede wszystkim przepięknymi kreacjami gości, wszystko stworzyło klimat godny gali na najwyższym poziomie. Całość uwieńczył stół z prezentami, przygotowanymi przez Panią Agnieszkę Tyszkiewicz, która z roku na rok zaskakuje nas swoją pomysłowością, świetnym gustem i dbałością o indywidualne szczegóły przygotowanych nagród i podarunków.

Wydarzenie, prowadzone przez dwójkę marketingowych konferansjerów, Magdę Piechotę i Daniela Kaliniaka, zostało podzielone na dwie części. W pierwszej, pół żartem pół serio, przyjrzeliśmy się temu, jaki aktualnie tworzymy zespół. Pojawiły się pierwsze wyróżnienia i podziękowania. Następnie, wróciliśmy wspomnieniami do roku 1999, kiedy Pan Łukasz Tyszkiewicz stawiał pierwsze kroki w branży nieruchomości. Pamięcią sięgnęliśmy do wielu ciekawych wydarzeń minionych 20 lat. Wspaniale było, we wspólnym gronie, wraz z Panem Łukaszem i jego rodziną, obejrzeć relacje zdjęciowe z tamtego czasu oraz odświeżyć najmilsze chwile, które z pewnością zapadły w pamięci wielu z nas i do których przyjemnie było razem wrócić.

Kolejną część przeznaczyliśmy na podsumowanie osiągnięć poszczególnych zespołów, a także poznaliśmy to, na co czekaliśmy szczególnie… naszą Złotą Piątkę Najlepszych Agentów Nieruchomości 2018!

Z racji tego, że lubimy uczestniczyć w ważnych wydarzeniach życiowych naszych kolegów i koleżanek, cieszymy się z informacji o powiększaniu się ich rodzin. W ubiegłym roku szczęśliwymi tatusiami zostali Jacek Kaminski oraz Maciej Kolberg – raz jeszcze im gratulujemy!

Iście gwiazdorskim wyróżnieniem było wręczenie firmowego Oskara dla Agenta Nieruchomości występującego w filmie prezentującym ofertę. Głosami koleżanek i kolegów tytuł Aktor Roku 2018 otrzymał nasz gdański Super Agent Dawid Kawecki, za filmową prezentację mieszkania w Gdańsku. Kolejne podziękowanie skierowaliśmy do naszego niezastąpionego mecenasa Marcina Stępnia, który związany jest z biurem od samego początku, wspiera nas i pomaga we wszelkich kwestiach prawnych.

Z uwagą śledzimy pracę początkujących Agentów. Najlepszy start wyróżniliśmy w kategorii Debiuty 2018, wśród których znalazły się nasze koleżanki z Gdańska – Iwona Kakowska, Agata Szopa oraz Joanna Raczyńska. Dziewczyny, mimo niedługiego jeszcze stażu, od początku z sukcesami podbijają rynek nieruchomości. To jednak nie był koniec nagród za świetny start. Za imponujące wyniki sprzedażowe, niebanalne podejście do pracy oraz pełen profesjonalizm został przyznany także jeden Super Debiut, który otrzymał Dawid Kawecki, pojawiając się już drugi raz na naszej scenie. Gdyby Dawid pracował z nami pełen rok, z pewnością zająłby miejsce na podium. Przy okazji debiutów, podziękowania otrzymał także nasz HR, Przemysław Wierzbicki, w zamian za znalezienie tych wspaniałych perełek.

Dla jednych obecność w Tyszkiewicz Nieruchomości zaczęła się w 2018 roku, inni są z nami dłużej, często wiele już lat. Podczas uroczystego wieczoru wspominaliśmy nasze początki. Karty naszej historii zapoczątkowanej przez Pana Łukasza Tyszkiewicza, zapisujemy od już 20 lat. 1999 rok, to początek jego drogi zawodowej i początek wieloletniego związku z rynkiem nieruchomości, na którym do dziś marka Tyszkiewicz Nieruchomości zajmuje miejsce szczególne. Wspomnieniom i podziękowaniom nie było końca. Wyróżnione zostały także osoby, które są związane z naszym biurem najdłużej.

Po miłym przerywniku w postaci uroczystego toastu i tortu, rozpoczęliśmy długo wyczekiwaną część drugą. Tu, poza podsumowaniem pracy oddziałów, wręczone zostały nagrody dla koleżanek z naszego centrum dowodzenia – sekretariatu, marketingu oraz prawych rąk Pani Dyrektor – Angeliki Kruth i Weroniki Żerdzińskiej. Na szczególne wyróżnienia zasłużyły także Barbara Weiner – za największą ilość przeprowadzonych transakcji, Marta Gnacińska, za pracę z największą ilością umów na wyłączność oraz Natalia Wielewicka za wkład w budowanie profesjonalnego wizerunku agenta nieruchomości oraz firmy. Ogromne wyrazy wdzięczności skierowane były także do niezastąpionego kierownika działu marketingu – Daniela Kaliniaka.

Tuż przed finałem wieczoru, wręczyliśmy nagrody dla naszego działu finansowego, Aleksandry Witka i Daniela Banaś, którzy po raz kolejny mogli pochwalić się imponującym wynikiem obrotowym. Wisienką na torcie było wyłonienie Złotej Piątki Najlepszych Agentów Nieruchomości 2018 i wręczenie im nagród za całoroczną pracę i świetne wyniki. Kto tym razem stanął na podium? Na miejscu piątym uplasował się Maciej Kolberg, gdański specjalista od domów i działek. Wyższy wynik osiągnęła gdyńska agentka Karolina Grubba. Zaszczytne trzecie miejsce należało do Sandry Kukowskiej z Gdyni, która cały rok mocno starała się by osiągnąć sukces i jak widać, było warto. Miejsce drugie kolejny już raz przypadło Annie Banaszak, agentce z Gdańska, której profesjonalizm, po raz kolejny przełożył się na świetny wynik. Największą gwiazdą wieczoru i zarazem Najlepszą Agentką Nieruchomości 2018 okazała się jednak Katarzyna Krawczun, która, co ciekawe, trzeci raz z rzędu zajęła najwyższe miejsce na podium, a w podziękowaniu za jej zasługi dostała wymarzony rower! Tym razem w Złotej Piątce przeważały agentki z Gdyni, które cały rok do pracy skutecznie motywował Paweł Gesing – tego wieczoru uhonorowany tytułem Kierownik Roku 2018.

Ten pełen emocji i wzruszeń wieczór zakończyła wspólna uczta oraz tańce do białego rana. Dziękujemy Panu Łukaszowi Tyszkiewiczowi za 20 lat pracy, niebanalnego stylu i skuteczności w działaniu, Pani Agnieszce Tyszkiewicz za wsparcie, na które możemy liczyć. Podziękowania skierowaliśmy także na ręce Pani Dyrektor Zarządzającej Magdalenie Cebuli za siłę, pomocną dłoń i zawsze otwarte drzwi dla wszystkich agentów. Już nie możemy doczekać się kolejnej gali!

Pełną relację zdjęciową znajdziecie na naszym Facebooku.


 

Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *