Idealne mieszkanie dla rodziny

Strona główna » Wpisy » Idealne mieszkanie dla rodziny

Duża, kochająca się rodzina to prawdziwy skarb. Dom wypełniony radością, miłością i śmiechem dzieci to marzenie wielu z nas. Niektórzy swoje marzenia zamieniają w rzeczywistość i starają się o potomstwo, bądź decydują się na wspólne mieszkanie z dziadkami i stworzenie domu dla członków rodziny z różnych pokoleń. Tak duża ilość osób musi się gdzieś pomieścić. A nie zawsze jest opcja, aby zamieszkać w domu za miastem. Dlatego dzisiaj przedstawimy najlepsze propozycje mieszkań w Trójmieście o metrażach, które na pewno spełnią wymagania dużej rodziny.

Niebanalne Siedlce

Przepiękne, oryginalne wnętrze czeka na swoich nowych domowników w dzielnicy Siedlce. Znajdą oni tu idealnie zaaranżowaną przestrzeń, podzieloną na dwa poziomy. To świetne rozwiązanie dla rodziny, które pozwoli na zapewnieni prywatności mieszkańcom. Mieszkanie jest bardzo nowocześnie urządzone i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Co więcej, dzielnica Siedlce charakteryzuje się ciszą i spokojem, zarazem zapewniając bardzo szybki i dogodny dojazd do centrum Gdańska. Nieruchomość, o której mówimy znajduje się na zamkniętym, bardzo bezpiecznym, otoczonym lasem osiedlu. Na terenie znajdziemy także parking dla mieszkańców oraz plac zabaw, z którego z pewnością ucieszą się najmłodsi.

Duży metraż w małej cenie

Kolejne mieszkanie to świetna propozycja dla dużej rodziny, która nie chce wydawać na nowe miejsce ogromnej ilości pieniędzy. W dzielnicy Ujeścisko znajdziemy mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie – jedynie 3 300 zł/m2. Jeśli myślicie, że w związku z tym wnętrze za pewne nie zachwyca, jesteście w błędzie. Wielka przestrzeń jest świetnie urządzona, z wielkim gustem i smakiem. Warto podkreślić, że, tak jak w poprzednim mieszkaniu, tutaj również mamy dwa poziomy. Mieszkanie daje także swoim przyszłym właścicielom duże możliwości własnej aranżacji wnętrza. Bez problemu można je podzielić, aby stworzyć dodatkowe pomieszczenia i wykorzystać je np. na pokoje dla dzieci.

Kameralna okolica idealna dla rodziny

Osowa, bo w tej właśnie dzielnicy znajduje się kolejne mieszkanie, które z czystą przyjemnością polecamy, to idealne miejsce dla rodzin. Od reszty dzielnic Gdańska dzieli ją obwodnica oraz lasy. Nie stanowi to jednak problemu związanego z dojazdem. Wręcz przeciwnie, bliskość obwodnicy pozwala nam na dogodną komunikację z całym Trójmiastem. Osowa to bardzo spokojne miejsce, ze świetnie zagospodarowanym zapleczem handlowo-usługowym oraz z placówkami edukacyjnymi i zdrowotnymi. Rodzina znajdzie tu wszystko czego jej trzeba. Również odpowiednie, dwupoziomowe mieszkanie z dużym metrażem. Polecamy dziś mieszkanie przy ulicy Międzygwiezdnej. Jest ono wykończone w wysokim standardzie oraz zgodnie z najnowszymi trendami. Duża ilość pokoi zapewni całej rodzinie komfort i wygodę wspólnego życia.

Zaznaj luksusu ze swoimi bliskimi

Nadszedł czas na mieszkanie dla bardzo wymagającej rodziny. To nieruchomość prawdziwie luksusowa. Można powiedzieć, że nawet rodzina królewska byłaby tu bardzo zadowolona. Mieszkanie, a raczej apartament, znajduje się w Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. To bardzo popularna i pożądana lokalizacja. Nieruchomość obejmuje dwa piętra, na parterze zaś mieszka jedyny sąsiad w klatce schodowej. Rodzina, która zdecyduje się zamieszkać w tym pięknym miejscu z pewnością będzie czuła się idealnie. Duże przestrzenie, wspaniała lokalizacja oraz wielki komfort mieszkania w ciszy i spokoju sprawi, że wszyscy domownicy będą wypoczęci i zadowoleni.

Szczegóły oferty już wkrótce na www.tyszkiewicz.pl

Szczegóły oferty już wkrótce na www.tyszkiewicz.pl


Szukasz idealnego miejsca dla całej Twojej rodziny? Znajdziemy dla Was najlepiej dopasowane mieszkanie. Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Mamy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji z Trójmiasta i Kaszub.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *