Inwestycje mniejszych deweloperów lepsze od ofert trójmiejskich gigantów?

Strona główna » Wpisy » Inwestycje mniejszych deweloperów lepsze od ofert trójmiejskich gigantów?

Mieszkania i domy z rynku pierwotnego cieszą się bardzo dużą popularnością wśród osób poszukujących swojego nowego miejsca do życia. Na trójmiejskim rynku istnieje grupa czołowych deweloperów. Są to wielkie firmy, najbardziej rozpoznawalne, które z roku na rok budują coraz więcej budynków mieszkalnych i nie tylko. Potencjalnych kupców nęcą znane nazwy, często nawet nie orientują się w innych możliwościach. A przecież poza sztandarowymi deweloperami, w naszej okolicy działa wiele godnych zaufania mniejszych firm, które tworzą piękne, solidne osiedla i ciekawe rozwiązania mieszkaniowe.

Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości od wielu lat współpracuje z deweloperami z Trójmiasta i okolic na zasadach wyłączności. Dzięki takiej współpracy, firmy deweloperskie zyskują wiele korzyści, takich jak oszczędność czasu, czy wyręczenie w procesie sprzedaży nieruchomości. Biuro jest w stanie ciekawie wypromować oferty mniejszych deweloperów, aby wyglądały bardzo profesjonalnie i zachęcająco na tle propozycji deweloperskich gigantów. W końcu na to zasługują! Mniejsze firmy oferują świetne domy i mieszkania na sprzedaż, wyszukują dla przyszłych mieszkańców komfortowe lokalizacje. Dodatkowo, ich atrybutem są ceny, konkurencyjne do tych przedstawianych przez popularnych deweloperów.

Więcej na temat korzyści płynących ze współpracy dewelopera z biurem nieruchomości znajdziecie w naszym wcześniejszym wpisie.

Zacznijmy od propozycji z okolic Gdańska. Pierwsza z nich będzie prawdziwą gratką dla fanów spokoju, pięknych krajobrazów i bliskości z naturą. Mowa oczywiście o Juszkowie, maleńkiej miejscowości położonej kilkanaście kilometrów od Gdańska. Właśnie tam powstało kameralne osiedle Domy Pod Brzozami. To wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich poszukujących komfortowego domu z ogrodem, w zacisznej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Mimo tego, że osiedle nie jest położone w centrum wielkiego miasta, ma zapewniony szybki dostęp do zaplecza handlowo-usługowego czy edukacyjnego.

DSC_2189

Kolejna opcja blisko Gdańska to osiedle Azaliowy Skwer w Pruszczu Gdańskim. Deweloper oferuje przyszłym mieszkańcom komfortowe mieszkania, w świetnej lokalizacji. Z tego osiedla wszędzie jest blisko. Do Gdańska dojedziemy w kilkanaście minut, wjazd na obwodnicę zajmie nam chwilę, a jeśli nie mamy samochodu możemy skorzystać z popularnej kolejki SKM, do której dojdziemy spacerem. Azaliowy Skwer oferuje świetne wykończenie budynków, spokój, bezpieczeństwo oraz wielki komfort i wygodę związaną z położeniem inwestycji.

wizualizacja_nowa_2000

Dla wielbicieli słońca mamy przygotowaną kolejną propozycję. Osiedle Słoneczny Stok w gdańskim Borkowie. Aktualna oferta to dwa czterokondygnacyjne budynki, obejmujące po 11 mieszkań każdy. Inwestycja została postawiona na wzniesieniu, a w jej najbliższym sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. Wszystko to sprawia, że mieszkańcy mają zagwarantowaną radość z przepięknego widoku, który będą mogli także podziwiać z dodatkowych balkonów przewidzianych przez dewelopera.

Wizualizacja Sloneczny Stok

Przenieśmy się teraz nieco bliżej Gdyni. Zacznijmy od propozycji dla tych, którym zależy na szybkim odbiorze nowego domu. Jest to osiedle domów szeregowych Rumia Szyprów. Deweloper przyłożył wielką wagę do najlepszych materiałów i wykończenia nieruchomości. Standard budowlany znacznie przewyższa standardy często spotykane na trójmiejskim rynku. Dodatkowo osiedle zlokalizowane jest w przyjemnej okolicy, niedaleko lasu i wygód codziennego życia.

Rumia ul. Szyprow (9)

Inwestycja, która zasługuje na równie wielką uwagę jak poprzednie, to Osiedle Andersa w Koleczkowie. Domy bliźniacze z poprzedniego etapu zostały wyprzedane w niewiarygodnie krótkim czasie. Aktualnie, zainteresowani mają do dyspozycji ofertę 6 domów z ogródkami. Domy zlokalizowane są na dużych działkach w kameralnej i cichej okolicy.

DSC_0026

Jak widzicie, mniejsze firmy deweloperskie mają bardzo ciekawe i godne zainteresowania oferty mieszkań i domów w okolicy Trójmiasta. Nie zawsze trzeba upierać się wyłącznie na inwestycje budowane pod wielką i popularną marką. Warto zwrócić uwagę na inne opcje podczas poszukiwań nowego miejsca do życia. Wszystkie ciekawe propozycje znajdziecie w biurze Tyszkiewicz Nieruchomości.


 

Poznaj najlepsze oferty nieruchomości z Trójmiasta i Kaszub. Zapraszamy! Skontaktuj się z nami pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *