Inwestycje pod dobrą opieką

Strona główna » Wpisy » Inwestycje pod dobrą opieką

Sprzedaż nieruchomości to praca wymagająca pełnego zaangażowania ze strony agenta. Musi on dać z siebie wszystko, żeby zaspokoić potrzeby Klienta. Najważniejsze żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami – zwłaszcza biorąc pod uwagę nieruchomości z rynku pierwotnego. Agenci naszego biura Tyszkiewicz Nieruchomości stają na wysokości zadania i często odwiedzają inwestycje współpracujących z nami Deweloperów.

Dlaczego częsty kontakt z Deweloperem i odwiedziny na budowie są tak ważne? Inwestycje z rynku pierwotnego charakteryzują się tym, że zazwyczaj mają kilka etapów. Nieruchomości jednych z nich są już gotowe do wydania, w innych budowlańcy prężnie wykańczają obiekty. Zdarza się także, że zainteresowani mogą kupić nawet tzw. „dziurę w ziemi”, na której stanie ich przyszły dom. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień.

Nasze agentki zadawały mnóstwo potrzebnych pytań, na które dostały profesjonalną odpowiedź

Nasze agentki zadawały mnóstwo potrzebnych pytań, na które dostały profesjonalną odpowiedź

Dobrze przygotowany do swojej pracy agent, wie na jakim etapie budowy znajduje się wybrany przez Klienta budynek, potrafi określić jakich materiałów do jego wykończenia używa Deweloper, ma świadomość jakie ewentualne zmiany może nanieść przyszły właściciel nieruchomości. Wszystko to jest niezmiernie istotne, jeśli nie chce by jego Klienci obawiali się, że kupują kota w worku.

Aby dobrze zapoznać się ze sprzedawaną nieruchomością i należycie proponować ją zainteresowanym, nie wystarczy wprowadzić ofertę na portale internetowe i opowiadać o niej Klientom przez telefon. Nieruchomość trzeba zobaczyć na żywo. Dotknąć ścian, przejść się po ogrodzie, wyobrazić sobie wnętrze. Agent musi wiedzieć o czym mówi, musi poczuć klimat nieruchomości i poznać jej wszystkie atuty. Jeśli sam nie będzie się orientował w szczegółach, jak ma zachęcić swojego Klienta do podjęcia jednej z najważniejszych decyzji w życiu jaką jest zakup nieruchomości?

Nasze agentki odbyły ostatnio szkolenie z inwestycji przeprowadzone przez Dewelopera

Nasze agentki odbyły ostatnio szkolenie z inwestycji przeprowadzone przez Dewelopera

Agenci Tyszkiewicz Nieruchomości bardzo dobrze zdają sobie sprawę z wyżej wymienionych zaleceń. Stosują się do nich łącząc pożyteczne z…przyjemnym. A jak najlepiej zbierać informacje o inwestycji? Zdecydowanie na wspólnej wycieczce!

W ostatni czwartek wybraliśmy się z wizytą na inwestycję Kameralne Banino. Nie zważając na zachmurzone niebo i mgłę, pojechaliśmy sprawdzić jak mają się prace budowlane na czwartym etapie inwestycji oraz poznać wszystkie szczegóły związane z wykończeniem domów na poprzednich etapach. Już sama podróż wprawiła nas w dobre nastroje. Mogliśmy poznać się jeszcze lepiej, a nasza super agentka Basia zabawiała nas ciekawymi anegdotkami z rynku nieruchomości i nie tylko. Wspólna przejażdżka agentów oraz działu marketingu sprawiła, że wymieniliśmy się naszymi pomysłami na dalszą współpracę, naładowaliśmy się pozytywną energią i zbliżyliśmy się do siebie.

Nasza zwarta grupa agentek i działu marketingu we wspaniałych nastrojach

Nasza zwarta grupa agentek i działu marketingu we wspaniałych nastrojach

Na miejscu przywitał nas zaprzyjaźniony Deweloper, który oprowadził naszą grupę po całej inwestycji. Agentki, które niedawno zaczęły pracę w naszym biurze Tyszkiewicz Nieruchomości miały wspaniałą szansę żeby dowiedzieć się wszystkiego na temat Kameralnego Banina. Zadawały masę pytań, dotyczących kwestii istotnych dla ich Klientów. Deweloper opowiadał nam o domach z wielkim zaangażowaniem i ze wszystkimi szczegółami. Dzięki wspaniałej atmosferze wszyscy chłonęliśmy wiedzę z czystą przyjemnością. Wchodziliśmy do domów już wykończonych oraz na plac budowy – tu okazało się, że wzięcie kaloszy było dobrym posunięciem agentek Ani i Magdy 😉 Poznaliśmy inwestycję na każdym jej etapie, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom najlepszy poziom obsługi.

Deweloper opowiedział nam ze szczegółami o standardach wykończenia domów

Deweloper opowiedział nam ze szczegółami o standardach wykończenia domów

Jak widać praca agenta nie polega tylko na siedzeniu za biurkiem. Wiedzę zdobywamy w terenie i zawsze jesteśmy dobrze przygotowani do naszych zadań. Zapraszamy wszystkich naszych Klientów do wspólnych wycieczek na inwestycje oferowane przez biuro Tyszkiewicz Nieruchomości.

Jesteś zainteresowany inwestycjami z rynku pierwotnego? Chciałbyś umówić się na prezentację? Skontaktuj się z naszym biurem pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *