Kolor roku 2022 – pobudź swoje wnętrze z Very Peri

Strona główna » Kolor roku 2022 – pobudź swoje wnętrze z Very Peri

Jak co roku, instytut Pantone przedstawił nam kolor, który będzie wiódł prym w trakcie kolejnych dwunastu miesięcy. Wybór faworyta nigdy nie jest kwestią przypadku. To wypadkowa wielu miesięcy obserwacji otaczającej nas rzeczywistości, potrzeb społeczeństwa i ogólnie panujących nastrojów. Przywitajcie Very Peri, dynamiczny błękit, który będzie towarzyszył nam w 2022 roku.

Instytut Pantone

Czym właściwie jest instytut Pantone? Jest to firma amerykańska zajmująca się tworzeniem systemów i rozwiązań wykorzystywanych w branży poligraficznej. Przedsiębiorstwo stworzyło własną paletę barw ze skalą kolorystyczną. Ciekawym faktem jest, że od wielu lat zajmują się badaniem trendów oraz zjawisk dotyczących aktualnej sytuacji na świecie, kultury, mody, aby wyznaczać przewodni kolor oraz towarzyszącą mu paletę barw na określony czas. Trendsetterzy, specjaliści do spraw social mediów, marketingowcy czy projektanci wnętrz i odzieży chętnie korzystają z przedstawianych przez instytut inspiracji, by jak najlepiej zaspokoić potrzeby i oczekiwania swoich odbiorców.


Sprawdź kolor roku 2021


Very Peri – kolor nadchodzącego roku

Obserwatorzy kolorystycznych trendów za pewne pamiętają ewenement z zeszłego roku, kiedy to aż dwie barwy zostały wybrane jako najważniejsze. Była to spokojna szarość i energetyczna żółć , których połączenie miało nastrajać nas pozytywnie oraz ukoić nerwy w ciężkich czasach. Nadchodzący rok będzie opływał w głęboki błękit, wpadający w delikatny fiolet dzięki użyciu czerwonych tonów. Jest to bardzo nieoczywista i intrygująca barwa, która z pewnością będzie ciekawym dodatkiem do wnętrz, garderoby czy grafik.

Zainspiruj się kolorem roku 2022 – Very Peri

Odwaga, kreatywność, innowacje

Jakie wartości niesie za sobą kolor roku 2022? Nawiązując do panujących na świecie zmian, kolor ten ma przekazać pozytywne nastawienie i perspektywę. Barwa nawiązuje do transformacji. Po długotrwałym zastoju, ogólnoświatowej kwarantannie, zaczynamy ruszać z miejsca. Mocny błękit z fioletem symbolizować mają rozwijającą się technologię i nowoczesność. Jednak jego ciepłe tony uzyskane poprzez delikatny dodatek czerwonego pigmentu kojarzą się z radością, pewnością siebie i optymizmem. Very Peri ma dodawać nam energii do podejmowania nowych działań, pobudzać naszą kreatywność, otwierać umysł i napędzać nas do odważnych zmian. Kolor ma przedstawiać nam przyszłość w jasnych barwach, z nowymi możliwościami, bez ograniczeń.

Kreatywność, innowacje, odwaga – tym będziemy kierować się w 2022 roku

Topowa barwa we wnętrzu

Very Peri to kolor bardzo intrygujący. W nadchodzącym roku z pewnością będziemy mogli spotkać go w wielu wnętrzach, zarówno biurowych, jak i mieszkalnych. Dla niektórych odcień ten może być ciężki do wykorzystania. Nie ma co ukrywać, nie należy on do delikatnych, neutralnych barw. Jednak właśnie o to w tym chodzi. Połączenie błękitu, fioletu i czerwieni ma wypełnić nasze cztery kąty energią, pobudzić zespół do kreatywnej pracy czy natchnąć nas pozytywnie na następne miesiące. Nie bójmy się używać niebanalnych barw. Nastał czas byśmy byli odważni! Very Peri dobrze będzie przedstawiał się nie tyko w nowoczesnych i prostych wnętrzach. To wspaniała barwa, która podkreśli styl glamour, a nawet wnętrza wielbicieli klasyki. Jeśli lubimy nieco szaleństwa, frywolnego mieszania faktur, stylów i barw, ten odcień z pewnością idealnie wpisze się w nasze wnętrze. Oczywiście, pojawienie się nowego koloru roku nie znaczy, że musimy diametralnie zmienić wystrój mieszkania czy biura. Możemy wykorzystać dodatki takie jak, poduszki, zasłony, obrazy czy plakaty. Ciekawym efektem może być pomalowanie jednej ściany w przestrzeni wspólnej w firmie lub w domu. Możliwości jest wiele, więc nie dajmy się ograniczać utartym schematom. Niech kolor roku Very Peri natchnie nas do poruszenia wyobraźni.

Wykorzystaj dodatki w kolorze roku 2022 w swoim wnętrzu


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53, napisz – kontakt@tyszkiewicz.pl lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.