Kredyt zaufania – udziel go doradcy finansowemu

Strona główna » Wpisy » Kredyt zaufania – udziel go doradcy finansowemu

W obecnych czasach, zakup nieruchomości w większości przypadków, łączy się nierozerwalnie z potrzebą wsparcia swoich możliwości finansowych kredytem. Nie jest to sprawa prosta. Banki w szybkim tempie zmieniają swoje warunki, samo uzyskanie kredytu jest również coraz trudniejsze. Jak odnaleźć się w chaosie bankowych procedur? Jeśli nie chcesz tracić czasu na przeglądanie wielu ofert różnych banków, nie jesteś zorientowany w systemie kredytowym lub obawiasz się o swoją zdolność kredytową, warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego.

Skorzystaj z darmowej pomocy doradcy finansowego podczas załatwiania spraw z kredytem hipotecznym

Skorzystaj z darmowej pomocy doradcy finansowego podczas załatwiania spraw z kredytem hipotecznym

Cała wiedza w jednej osobie

Jeśli chcemy sami zająć się kwestią naszego kredytu, musimy przygotować się na długie godziny przeznaczone na zapoznanie się z ofertami banków, spotkania z przedstawicielami, porównywanie warunków. Jest to żmudna praca, wymagająca pełnego skupienia, orientacji i czasu. Nawet w momencie, gdy czujemy się na siłach aby podjąć to wyzwanie, warto ułatwić sobie sprawę i udać się do doświadczonego doradcy. Takich spotkać można w biurze Tyszkiewicz Nieruchomości. Jednym z nich jest koordynator działu kredytów biura Tyszkiewicz Nieruchomości – Daniel Banaś

daniel_banas

 

Współpraca z doradcą finansowym niesie za sobą wiele korzyści. Po pierwsze, mamy do czynienia z jedną osobą, która jest w stanie przedstawić nam cały wachlarz możliwości. Wszystko odbywa się w jednym miejscu, co jest bardzo komfortowe. Nie przedstawiamy oferty wyłącznie jednego czy dwóch banków. W mojej pracy liczy się to, żeby dobrać jak najkorzystniejsze warunki dla konkretnej osoby, więc nawiązuję kontakt z bardzo dużą ilością placówek bankowych i porównuję warunki. Podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej sprawdzam zdolność kredytową klienta, poznaję jego oczekiwania i obawy, tłumaczę wszystkie kwestie. Oferta ma być korzystna dla mojego klienta i ja mam ją dla niego znaleźć oraz pomóc mu w całym procesie.

 

Ile za to zapłacę?

Praca doradców finansowych często jest błędnie kojarzona z koniecznością przeznaczenia sporej sumy na wynagrodzenie dla agenta. W biurze Tyszkiewicz Nieruchomości pomoc kredytowa jest bezpłatna, nie łączy się również z musem zakupu nieruchomości za pośrednictwem biura. Dlatego nie należy stresować się dodatkowymi kosztami. To kolejny plus takiej współpracy.

Oferta skrojona na miarę

Z racji na spore wymagania banków dotyczące wkładu własnego, osoba starająca się o kredyt musi mieć świadomość swojej zdolności kredytowej. Doradca pomoże wyliczyć zdolność, następnie sprawdzi, które oferty proponowane przez banki wchodzą w grę. Banki mają zróżnicowaną politykę przyznawania kredytów. Nastawiają się także na konkretnego rodzaju klientów. Dzięki pomocy doradcy łatwiej będzie nawiązać współpracę z dostosowanym do nas bankiem.

Sprawdź jak wysoka jest Twoja zdolność kredytowa

Sprawdź jak wysoka jest Twoja zdolność kredytowa

Świetny negocjator

Dzięki swojemu doświadczeniu, doradca finansowy ma duże pole do popisu jeśli chodzi o warunki kredytu. Jest dobrze przygotowany do negocjacji z przedstawicielami banków. Dlatego też, decydując się na współpracę z agentem finansowym możemy liczyć na korzystne zniżki, które wywalczy specjalnie dla nas. Podczas załatwiania spraw na własną rękę raczej nie możemy liczyć na dodatkowe korzyści oferowane przez bank.

Porządek w dokumentach

Do wzięcia kredytu hipotecznego potrzebna nam będzie cała masa dokumentów, których wymagają banki. Jest to bardzo poważna procedura. Zgromadzić należy wszelkie zapisy i akty związane z nieruchomością. Dodatkowo banki wymagają przedstawienia zaświadczenia o zatrudnieniu czy informacji o zarobkach. Każdy bank ma swoje wymagania w kwestii potrzebnych papierów. Doradca finansowy pomoże w poprawnym wypełnieniu wniosku, przedstawi wykaz potrzebnych dokumentów,wyjaśni wszystkie niejasności. Z jego wsparciem, na pewno nie popełnimy żadnego błędu, przez co czas oczekiwania na decyzję kredytową będzie krótszy.

Doradca finansowy pomoże Ci przygotować wszystkie niezbędne dokumenty

Doradca finansowy pomoże Ci przygotować wszystkie niezbędne dokumenty

Nieustające wsparcie

Kiedy wszystko potoczy się dobrze i dostaniemy możliwość wzięcia kredytu hipotecznego, nie urywajmy relacji z naszym doradcą. Warto być z nim w kontakcie w razie dodatkowych pytań. Dzięki niemu każdy etap współpracy z bankiem będzie łatwiejszy. Agent finansowy po jakimś czasie może też sprawdzić czy nie warto zmienić warunków kredytu, żeby wszystko było dla nas jak najbardziej korzystne.

W biurze Tyszkiewicz Nieruchomości istnieje specjalny, prężnie działający dział kredytowy, w którym pracują doświadczeni specjaliści. Warto skorzystać z ich pomocy. Zainteresowani mogą umówić się na spotkanie, bądź uzyskać informacje w trakcie rozmowy telefonicznej.

Poszukujesz pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego?  Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z naszym biurem pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *