Krynica Morska – inwestycja, która się opłaci

Strona główna » Krynica Morska – inwestycja, która się opłaci

Polskie kurorty nadmorskie z roku na rok cieszą się wielką popularnością. Już od maja zaczyna się tam sezon turystyczny i trwa w najlepsze aż do końca sierpnia, a czasem nawet września. Na ulicach miasteczek oraz na plażach zaczyna pojawiać się sporo ludzi, chcących poczuć klimat morskiej bryzy i nawdychać się jodu na cały rok. Polskie morze to tak popularny kierunek, że coraz więcej biznesmenów zaciera ręce na ciekawe obiekty inwestycyjne znajdujące się w tym rejonie. Bardzo interesującym miejscem na założenie intratnego biznesu jest położona na Mierzei Wiślanej, między zatoką a zalewem, Krynica Morska.

Krynicę Morską każdego lata odwiedza masa turystów. Nie ma się czemu dziwić. To naprawdę urokliwe miejsce, w którym można odpocząć i naładować baterie. Jej położenie pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym, spowodowało powstanie wyjątkowego klimatu oraz niepowtarzalnych okoliczności przyrody. Większość terenów należących do Krynicy Morskiej zajmują lasy, gdzie dom dla siebie znalazło wiele gatunków zwierząt. To prawdziwa gratka dla miłośników kontaktu z naturą. Krynica Morska to miasteczko, do którego warto przyjechać po naprawdę dużą dawkę relaksu.

Wszyscy wiemy, że Morze Bałtyckie nie należy do najcieplejszych wód. Widać to po twarzach śmiałków wchodzących w jego fale podczas letniego wypoczynku. I teraz niespodzianka, w Krynicy Morskiej woda jest o kilka stopni cieplejsza! W związku z tym warunki do kąpieli są wyśmienite. Turyści mogą także oddać się szaleństwom sportów wodnych. W Krynicy Morskiej co roku odbywają się regaty żeglarskie, swoje miejsce znajdą tu także miłośnicy rybołówstwa.

W Krynicy Morskiej turyści mogą spędzić naprawdę świetne wakacje. Dlatego z roku na rok ośrodki wczasowe, pensjonaty czy prywatne kwatery są zapełnione przez cały sezon. Mieszkańcy Krynicy Morskiej głównie utrzymują się z turystyki. Pokoje do wynajęcia, czy punkty gastronomiczne to interesy, które zapewniają stabilną sytuację finansową. Praca na pełnych obrotach przez cały letni i wiosenny sezon gwarantuje utrzymanie przez cały rok.

Chcąc zainwestować w biznes nad morzem, warto rozejrzeć się nad dobrą lokalizacją. Myśląc o zakupie nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem turystyczny powinniśmy zwrócić uwagę na bliskość do atrakcji, takich jak plaża, port, czy punkty gastronomiczne. Ogromnie ważne jest także, aby nieruchomość, którą chcemy kupić była w dobrym stanie oraz zapewniała przyszłym gościom wygodny wypoczynek. Przykładem dobrej inwestycji jest oferta pensjonatu w Krynicy Morskiej dostępna w biurze Tyszkiewicz Nieruchomości.

Dom wolnostojący, zaaranżowany na pensjonat, zlokalizowany jest w bardzo spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, wśród zieleni. Nieruchomość przylega do głównej ulicy, dzięki czemu łatwo jest się z niej dostać w ciekawe miejsca w miasteczku. Dom jest idealnie położony, w najbliższym otoczeniu znajduje się szeroko rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, placówki medyczne i dydaktyczne oraz to, co najważniejsze dla turystów – urokliwy port jachtowy oraz przepiękne skupiska leśno-rekreacyjne.

Nieruchomość jest idealnie przystosowana do prowadzenia biznesu turystycznego. Na 270 m2 znajduje się 10 pokoi do dyspozycji gości. Dom ma trzy poziomy, na każdym z nich znajdują się sypialnie oraz łazienki. Dodatkowo, przyszli turyści z pewnością ucieszą się z sali rekreacyjnej, gdzie można spędzać czas podczas niepogody oraz z wielkiego tarasu, na którym można wypocząć zachwycając się widokiem na zatokę. Ponadto, do nieruchomości przynależy zadbany, duży ogród, na którym znajduje się także dodatkowe miejsce dla gości w formie domku letniskowego.

Rozpoczęcie biznesu turystycznego w nadmorskiej miejscowości może być super rozwiązaniem na zarobek oraz na ciekawą przygodę. Zdecydowanie warto zainwestować w dobrze położone, zadbane nieruchomości. Jak możemy zaobserwować, każdego roku pensjonaty nad polskim morzem przeżywają prawdziwe obłożenie. Dlaczego nie wykorzystać możliwości biznesu z takim potencjałem? Jeśli szukasz opcji na świetny biznes w pięknym miejscu, przemyśl propozycje nie tylko nad morzem ale także na Kaszubach. Bardzo ciekawą propozycję omawialiśmy w jednym z poprzednich wpisów.


 

Szukasz najlepszej nieruchomości do prowadzenia swojego biznesu? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Mamy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji z Trójmiasta i Kaszub.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *