Lokal gastronomiczny do wynajęcia – rozkręć swój biznes poza centrum Gdańska

Strona główna » Lokal gastronomiczny do wynajęcia – rozkręć swój biznes poza centrum Gdańska

Przyjemny widok zapełnionych stolików, cieszący ucho gwar na sali, uciecha z dawania radości innym – takie odczucia mają właściciele lokali gastronomicznych, gdy ich biznes dobrze prosperuje. Na sukces w tej dziedzinie ma wpływ wiele czynników. Ważna jest zachęcająca karta, obsługa na wysokim poziomie, wnętrze. Co więcej, ogromnie istotna jest lokalizacja, w której znajduje się lokal. Myślisz, że jedyną najlepszą opcją jest wynajem lokalu gastronomicznego w samym centrum miasta? Nic bardziej mylnego. Dziś przedstawimy kilka propozycji rozchwytywanych dzielnic Gdańska, które również będą strzałem w dziesiątkę.

„Garnizon” we Wrzeszczu wciąż na topie

Jeśli Twoim celem jest rozpoczęcie działalności gastronomicznej w miejscu popularnym, przyciągającym zarówno pobliskich mieszkańców, jak i osoby, które celowo odwiedzają nowoczesną i atrakcyjną lokalizację, warto byś przyjrzał się lokalowi położonemu na osiedlu Garnizon. Jest to miejsce spotkań w centrum Wrzeszcza, obejmujące zarówno budynki mieszkalne, ale także wiele atrakcji, takich jak sala koncertowa, park, tereny zielone, czy ekologiczny bazar. To także lokalizacja przyciągająca ze względu na ofertę gastronomiczną. Osoby, myślące o smacznym weekendowym obiedzie, rozluźniającym wieczornym drinku, czy spotkaniu przy kawie, często od razu stawiają na tę lokalizację, aby znaleźć lokal odpowiedni dla swoich potrzeb. Garnizonowe knajpki odwiedzają osoby mieszkające zarówno w innych dzielnicach Gdańska, jak i mieszkańcy osiedla. Można spotkać tu ludzi młodych lubiących nowoczesny klimat okolicy, rodziny z dziećmi, oraz starsze osoby szukające chwili relaksu w mieście. W dni koncertowe w „Starym Maneżu”, znajdującym się na osiedlu, tę okolicę wypełnia wiele osób, które z pewnością chętnie zjedzą coś smacznego po emocjach i tańcach.

Przyciągnij turystów i mieszkańców Przymorza

Gdzie zazwyczaj stacjonują osoby przyjeżdżające do Gdańska? Oczywiście nad morzem! Jedna z najbardziej popularnych dróg prowadzących na plażę oraz do pięknego parku Reagana to ulica Obrońców Wybrzeża. Dodatkowo, Przymorze to dzielnica, w której zamieszkuje ogromna ilość osób w różnym wieku, zaczynając od rodzin z małymi dziećmi, studentów uczących się w pobliskich szkołach wyższych, ludzi zatrudnionych w centrach biznesowych oraz osób starszych, chętnie korzystających z dobrodziejstw zaplecza handlowo-usługowego. W sąsiedztwie znajdują się nowoczesne osiedla apartamentowców, z których często korzystają turyści podczas urlopów, bloki mieszkalne, domy jednorodzinne oraz prawdziwe ikony Gdańska – falowce. Najdłuższy z nich znajduje się przy ulicy Obrońców Wybrzeża, która jest bardzo dobrym miejscem do prowadzenia działalności gastronomicznej. To świetna „miejscówka” na lokal zarówno z szybkim jedzeniem typu burger czy pizza, ale także bar, kawiarnię czy nieco bardziej wyrafinowaną restaurację.

Zaspa otwarta na miłośników dobrego jedzenia

Kolejna dzielnica znajdująca się w pobliżu morza i chętnie wybierana przez turystów oraz osoby poszukujące nieruchomości do zamieszkania to Zaspa. Główną ulicą prowadzącą do deptaku i plaży jest aleja Jana Pawła II. Lokalizacja cechuje się bardzo dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej. W najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo budynków wielorodzinnych i osiedli co generuje ciągły ruch potencjalnych klientów, poszukujących przyjemnego miejsca do relaksu przy smacznym obiedzie bądź drinku. Przez Zaspę przemieszcza się także wiele osób zmierzających w różne inne dzielnice Gdańska. To bardzo dobra lokalizacja, jeśli Twoim celem jest dobrze umiejscowiony lokal gastronomiczny do wynajęcia.

Nowoczesna Morena rozchwytywaną lokalizacją

Położenie kilka minut od centrum, bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska, świetnie zagospodarowana przestrzeń, tereny zielone, lasy, stawy, zaplecze handlowo-usługowe zaspokajające wszelkie życiowe potrzeby – wszystko to opisuje dzielnicę Piecki-Migowo, potocznie nazywaną Moreną. Jest to lokalizacja, która zdobyła ogromną popularność na przestrzeni ostatnich lat. Jej wspaniałe cechy dostrzegli także deweloperzy, których inwestycje powstają w tej lokalizacji jak grzyby po deszczu. Duży napływ nowych mieszkańców powoduje dodatkową potrzebę nowych miejsc, w których będą mogli dobrze zjeść lub zrelaksować się w gronie znajomych i rodziny. Lokal w nowoczesnym apartamentowcu, zamieszkiwanym przez masę młodych ludzi, oczekujących świeżej oferty gastronomicznej, będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę.


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53, napisz – kontakt@tyszkiewicz.pl lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.