Lokal komercyjny – sprzedaż i wynajem

Strona główna » Wpisy » Lokal komercyjny – sprzedaż i wynajem

Lokal użytkowy w dobrej lokalizacji, gwarantującej napływ klientów, to coś, czego pragnie każdy biznesmen. Otwierając nowy biznes, znalezienie odpowiedniego lokalu ma ogromne znaczenie dla powodzenia naszej inwestycji. Niektórzy decydują się na wynajem powierzchni, inni stawiają na zakup nieruchomości komercyjnej. Wszystko zależy od rodzaju działalności, jaką chcemy prowadzić, naszych finansów i wizji na rozwój. Dziś najlepsze propozycje lokali komercyjnych na sprzedaż i gotowych do wynajęcia w Gdyni i Gdańsku.

Gdynia

Sprzedaż

Lokal w samym sercu Gdyni? Mamy to! Wystawiony na sprzedaż lokal o powierzchni prawie 60m2, znajduje się przy najbardziej znanej ulicy – Świętojańskiej. Położenie gwarantuje duży ruch pieszy oraz samochodowy, zarówno w sezonie, jak i w ciągu całego roku. Wejście od ulicy i duże witryny zapewniają dobrą widoczność i dostępność miejsca dla klientów. Lokal składa się z hallu, recepcji, poczekalni, 3 gabinetów, WC dla pracowników oraz WC dla klientów. Dodatkowym plusem jest przynależna do lokalu duża piwnica. Obecnie w lokalu znajduje się prężnie działający gabinet usług dermatologicznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz z wyposażeniem. Ciekawym rozwiązaniem może być także przejęcie całości biznesu, wraz z klientami i całym know-how.

Wynajem

Jeśli bardziej przemawia do nas wynajem lokalu, warto przyjrzeć się bliżej jeszcze jednej propozycji z ulicy Świętojańskiej w Gdyni. Lokal o powierzchni 81,7m² znajduje się na parterze w kamienicy z wejściem bezpośrednio z ulicy. Frontowa ściana posiada dwie duże witryny, co umożliwia bardzo dobrą reklamę. Sala sprzedaży ma powierzchnię ok. 35 m², strefa produkcji to 13m², kuchnia 21m², dodatkowo w lokalu znajduje się pomieszczenie socjalne oraz WC 12,7 m². Aktualnie lokal wykorzystywany jest pod słodki biznes, mianowicie manufakturę słodyczy. W sali sprzedaży znajduje się podłoga wykończona terakotą, w strefie produkcyjnej blaty robocze ze stali nierdzewnej i sprzęty wykorzystywane do aktualnej działalności – płyta elektryczna do podgrzewania karmelu, hak do rozciągania masy cukrowej oraz umywalka z opaską z glazury.

Gdańsk

Sprzedaż

Kolejna oferta lokalu na sprzedaż znajduje się w coraz bardziej popularnej i wybieranej na miejsce do życia dzielnicy gdańskiej Orunia Górna. Prawie 136 m2 lokal położony jest w samym centrum dzielnicy, na terenie kompleksu Czerwona Torebka przy ulicy Platynowej. Duża ilość mieszkańców na terenach przyległych oraz położenie tuż przy głównej drodze generują stały dopływ klientów. Pasaż handlowy, którego częścią jest lokal, posiada dobrze wyeksponowane tablice reklamowe. Dodatkowo obiekt ma indywidualne, podświetlane banery reklamowe rozmieszczone w widocznych miejscach na terenie galerii. Oferowana nieruchomość składa się z sali sprzedażowej o powierzchni około 60 m2 i 9 pomieszczeń na zapleczu. Dostawy realizowane są przez zaplecze z możliwością dojazdu w okolice tylnych drzwi. W lokalu zainstalowany jest alarm oraz klimatyzacja. Jest to doskonały obiekt przy głównej drodze do prowadzenia różnego rodzaju działalności, z możliwością aranżacji wedle własnego uznania.

Wynajem

W jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Gdańska, znajduje się jeszcze jedna ciekawa propozycja lokalu do wynajęcia. Mowa o dzielnicy Piecki-Migowo i świetnej opcji na rozkręcenie biznesu na osiedlu „Słoneczna Morena”. Przedmiotem oferty jest lokal w stanie deweloperskim, położony na parterze z witrynami, w nowoczesnym kompleksie budynków mieszkalnych. Poza byciem częścią osiedla, lokal usytuowany w sąsiedztwie Sądu Rejonowego, tylko 4 km do centrum miasta, co daje pole do popisu dla usług gastronomicznych (jest zgoda na handel alkoholem). Dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie z pewnością sklep spożywczy, sklep monopolowy, piekarnia, apteka czy każda inna działalność związana z codziennymi potrzebami mieszkańców. Lokal o powierzchni 107,8 m2 wyposażony jest we wszystkie media oraz zapewnia miejsce na reklamę.

Poznaj więcej propozycji lokali na sprzedaż oraz do wynajęcia na terenie Trójmiasta i Kaszub.


 

Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *