Najlepszy Agent Nieruchomości 2021 roku wybrany

Strona główna » Najlepszy Agent Nieruchomości 2021 roku wybrany

W miniony weekend oficjalnie podsumowaliśmy 2021 rok i wyłoniliśmy TOP10 Agentów Nieruchomości. Również w tym roku nasza firmowa gala odbyła się w nowoczesnej scenerii Sky Clubu w Olivii Business Centre. Podczas uroczystego wieczoru towarzyszyły nam szampańskie nastroje i emocje nie do opisania, a wszystko w gronie najlepszych z najlepszych.

Podczas tegorocznej gali gościliśmy rodziców Pana Prezesa – Panią Emilię i Pana Jerzego Tyszkiewicz

Wspaniały występ muzyczny Dariusza Buczka, czyli naszego Agenta z Kościerzyny

Firmowa gala Podsumowania Roku to już nasza tradycja, jak również forma w jakiej ją przeprowadzamy. Nad sprawnym prowadzeniem wieczoru czuwa duet naszych marketerów, a spotkanie dzieli się na dwie części, po których następuje długo wyczekiwany moment wkroczenia na parkiet. Tegoroczna gala obfitowała w liczne wyróżnienia, podziękowania i nagrody. O 19:00 oficjalnie powitaliśmy wszystkich przybyłych gości, aby przez kolejne godziny wspólnie świętować imponujące wyniki zarówno zespołowe, jak i indywidualne. Nie zabrakło również wspomnień z ubiegłego roku, czyli podsumowania wydarzeń z Polski, świata i naszego firmowego podwórka. Początek spotkania urozmaicił także występ naszego agenta – Dariusza Buczka z oddziału w Kościerzynie – który po pracy realizuje się jako muzyk i wokalista.

Świeżo upieczeni rodzice – Anna Janaszak, Karol Schalkowski i Piotr Kosecki

Podsumowanie Roku to także doskonały czas, żeby pogratulować świeżo upieczonym rodzicom. Bardzo nam miło, gdy możemy wspólnie uczcić sukcesy w życiu prywatnym naszych Agentów. W 2021 roku do grona szczęśliwych rodziców dołączył Piotr Kosecki z oddziału w Gdańsku, a na początku tego roku Anna Janaszak i Karol Schalkowski z oddziału w Gdyni.

Najlepsze Debiuty 2021 Roku

W pierwszej części wieczoru w świetle fleszy znalazły się także najlepsze Debiuty 2021 roku, w tym Superdebiut Roku. Początki w nowej pracy bywają trudne, ale nasi Agenci od samego początku wykazali się niezwykłym zaangażowaniem, wytrwałością i ogromną ambicją, co doprowadziło ich na szczyt. W tej kategorii wyróżnienia otrzymali: Ewa Czerwińska, Honorata Cieszyńska, Katarzyna Kozłowska, Natalia Plitt i – jako wisienka na torcie, czyli Superdebiut 2021 Roku – Andrzej Leonowicz.

Podziękowanie za zaangażowanie w skuteczne rekrutacje oraz szkolenia nowych agentów

Następnie podziękowania za cały rok wytężonej pracy powędrowały do Marty Auguścik, która zajmuje się rekrutacją i szkoleniem nowych pracowników. Dodatkowo Marta od ubiegłego roku opiekuje się nowo otwartym oddziałem firmy w Starogardzie Gdańskim, co również zostało docenione przez Zarząd.

Podziękowanie za skuteczne budowanie wizerunku

Podziękowanie dla fotografa

Pomiędzy wyróżnieniami krótkie podsumowanie działań marketingowych przedstawił Daniel Kaliniak. Kierownik Działu Marketingu zaakcentował w swoim przemówieniu działania promocyjne, wspierające i zwiększające skuteczność pracy Agentów. Przedstawił także trendy, ciekawe statystyki i plany na kolejny rok. Z inicjatywy Działu Marketingu wyróżniona została Iwona Kakowska z oddziału w Gdańsku, która zdobyła największą liczbę pozytywnych opinii Klientów w 2021 roku, a co za tym idzie skutecznie budowała wizerunek firmy na zewnątrz. Podziękowania otrzymali również fotografowie, którzy dbają o profesjonalne zdjęcia nieruchomości, przygotowują spacery 360 oraz prezentacje w formie wideo.

Podziękowanie dla Działu Marketingu 

Podziękowania przekazane przez Panią Dyrektor Magdalenę Cebulę i Prezesa Zarządu Pana Łukasza Tyszkiewicza otrzymał także zespół marketingowy – Klaudia Bakalarz i Daniel Kaliniak – za codzienne wsparcie pracy Agentów Nieruchomości i wkład w rozwój firmy.

Podziękowanie za obsługę informatyczną

Zespół BOKu oraz Dział Administracji

Podziękowanie za obsługę prawną

Podczas tej części wieczoru podziękowaliśmy mecenasowi Marcinowi Stępniowi za nieocenione wsparcie prawne. Wyraziliśmy ogromną wdzięczność za codzienną pracę niezastąpionemu zespołowi Biura Obsługi Klienta – Justynie Kropiwnickiej, Agnieszce Mazelewskiej i Markowi Szejbie – oraz Działowi Administracji, który tworzy Magdalena Sęk i Weronika Żerdzińska. Ponadto doceniliśmy współpracę ze specjalistą IT – Adamem Majkowskim  który na co dzień dba o sprawne funkcjonowanie naszych sprzętów i ich bezpieczeństwo.

Rozpoczęcie drugiej części wieczoru od wystąpienia Eksperta Kredytowego oraz Kierowników zespołów sprzedaży

Druga część spotkania rozpoczęła się od podsumowania wyników Działu Tyszkiewicz Finanse, który tworzy Aleksandra Witka i Daniel Banaś. Następnie mikrofon powędrował do kierowników, którzy przedstawili ubiegłoroczne sukcesy swoich zespołów, a także przekazali specjalne wyróżnienia dla wybranych Agentów.

Wystąpienie Pani Dyrektor, nagroda za oferty na wyłączność i podziękowanie kierownikom

Podsumowania wyników pracy całej firmy dokonała Pani Dyrektor Zarządzająca Magdalena Cebula, która na koniec swojego przemówienia przekazała ogromne podziękowania i nagrody na ręce kierowników. Osobne wyróżnienie z rąk Pani Dyrektor przypadło Karolowi Schalkowskiemu z oddziału w Gdyni za największą liczbę ofert na wyłączność w 2021 roku.

III miejsce – Najlepszy Agent 2021 Roku – Igor Szczupakowski z gdańskiego oddziału

Ostatnim i zapewne najbardziej wyczekiwanym punktem Podsumowania Roku było oczywiście wyłonienie najlepszych z najlepszych, czyli naszych topowych Agentów 2021 roku. Na trzecim miejscu z imponującym wynikiem obrotowym uplasował się ponownie Igor Szczupakowski z gdańskiego oddziału.

II miejsce – Najlepszy Agent 2021 Roku – Joanna Siewert z gdyńskiego oddziału

Zaszczytną drugą pozycję zajęła Joanna Siewert z oddziału w Gdyni. Skuteczność to drugie imię naszej Agentki.

I miejsce – Najlepszy Agent 2021 Roku – Waldemar Borowczyk z gdańskiego oddziału

Najlepszym Agentem Nieruchomości 2021 roku został Waldemar Borowczyk z gdańskiego oddziału. Ciężka praca i ogromne zaangażowanie ponownie doprowadziły naszego laureata na podium.

Najlepsi z Najlepszych, czyli Agenci 2021 Roku 

Pozostałe miejsca TOP 10 Agentów Nieruchomości 2021 Roku:

4. Piotr Kosecki – oddział Gdańsk

5. Iwona Gościnna – oddział Gdańsk

6. Hanna Homa – oddział Chojnice

7. Paulina Lendo – oddział Chojnice

8. Maciej Kolberg – oddział Gdańsk

9. Piotr Żyliński – oddział Gdańsk

10. Magdalena Reglińska – oddział Kościerzyna

Podziękowania kończące oficjalną część firmowej gali

Drugą część Podsumowania Roku 2021 zwieńczyły podziękowania złożone na ręce Pani Dyrektor Magdaleny Cebuli za wsparcie, codzienną pomoc, ogromne poświęcenie i zaangażowanie. Wyrazy uznania skierowaliśmy także do Pani Agnieszki i Pana Łukasza Tyszkiewicz, którzy z kolei podziękowali jeszcze raz Pani Dyrektor oraz wyrazili ogromną wdzięczność za wsparcie – obecnym na sali – rodzicom. Tym miłym akcentem zakończyliśmy dwie oficjalne części gali. Następnie w ramach niespodzianki wystąpił nasz kolega – Marek Szejba – czarując publiczność pokazem iluzji, po czym rozpoczęliśmy wyśmienitą zabawę na parkiecie.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wielu imponujących sukcesów w kolejnych latach.

Polecamy uwadze pełną fotorelację z Podsumowania 2021 Roku dostępną na naszym profilu fejsbukowym.