Niemiecka jakość na polskim gruncie

Strona główna » Wpisy » Niemiecka jakość na polskim gruncie

Duże ogrody i rozległe działki w sąsiedztwie natury. Na nich komfortowe i przestronne domy o przemyślanym układzie. Tak już niedługo ma wyglądać ulica Sezamkowa w Baninie. Wszystko za sprawą działań polsko-niemieckiego dewelopera, który postanowił zrealizować wyjątkowej jakości inwestycję w sąsiedztwie Trójmiasta.

Jakość i trwałość na długie lata

Domy MDH w Baninie ma charakteryzować szczególna dbałość o dobór wysokiej klasy materiałów służących do ich budowy. Inwestycja zakłada budowę pięciu domów solidnej konstrukcji, w zabudowie szeregowej. Taki typ nieruchomości, ostatnimi czasy bardzo zyskuje na popularności. Szeregowce są dobrą i coraz częściej wybieraną alternatywą dla mieszkań w bloku i stanowią ich bardziej przestronny zamiennik. Co ważne – są porównywalne cenowo. Własny dom w spokojnej i urokliwej okolicy daje możliwości, których mieszkanie w bloku nie jest w stanie zapewnić.

Polsko-niemiecki deweloper Mueller Dream Haus działa na polskim rynku już od kilku lat, stawiając sobie za cel budowę nowoczesnych i bezpiecznych inwestycji mieszkaniowych. Jedną z nich jest właśnie projekt w Baninie. Domy szeregowe przy ulicy Sezamkowej są nie tylko solidne i trwałe, ale również największe wśród typowych w tym rejonie szeregowców. Ich powierzchnia użytkowa wynosi aż 134 m2.

Tak docelowo mają wyglądać domy MDH w Baninie

Tak docelowo mają wyglądać domy MDH w Baninie

Rozkład pomieszczeń w domach został zaplanowany w bardzo przemyślany oraz inteligentny sposób. Na parterze każdego z nich znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią i wyjściem na taras, kuchnia i łazienka. Piętro stanowią aż trzy pokoje, w sąsiedztwie których mieszczą się funkcjonalne garderoby oraz kolejna, jasna i spora łazienka. Do domu przynależy również garaż, co w szeregowcach nie jest spotykane zbyt często.

Przestrzeń w otoczeniu natury

Mueller Dream Haus realizując tę inwestycję, zadbał nie tylko o to, by domy powstały z dbałością o każdy szczegół. Wysoka jakość wykonania oraz dobór odpowiednich materiałów, to tylko niektóre z wyróżników tej firmy deweloperskiej. Realizując projekty architektoniczne, oprócz samej estetyki wykonania, zauważalna jest dbałość o poziom atrakcyjności okolicy, w której nowe osiedla powstają. Tak też jest z Baninem, w którym od kilku lat bardzo dużo się buduje, a okolica wciąż sukcesywnie się rozwija. Miasteczko wręcz tętni życiem, i z dnia na dzień staje się jeszcze bardziej komfortowym miejscem do życia.

Sąsiedztwo nowoczesnej i bezpiecznej inwestycji przy ulicy Sezamkowej w Baninie, stanowią inne domy szeregowe oraz domki jednorodzinne. Działki obok nich mają powierzchnię od 300 do aż 500 m2. Teren wokół inwestycji ma być w pełni zagospodarowany wraz ze wszystkimi drogami dojazdowymi oraz mediami.

Banino daje wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu

Banino daje wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu

Krajobraz tak bardzo różny od wielkomiejskiego – czyli sąsiedztwo lasów i pełnych polnych roślin łąk, a przede wszystkim własna działka obok domu, stanowią świetny grunt pod różne formy aktywności fizycznej. To daje tak dużą przewagę domów w Baninie nad mieszkaniami w bloku. Dynamicznie rozwijające się miasteczko w niewielkiej odległości od Gdańska, Gdyni i Sopotu to idealna propozycja dla osób poszukujących dla siebie miejsca, gdzie bez trudu można pojeździć na rowerze czy pograć w piłkę. Ponadto własny ogród i spora działka stanowić będzie raj dla czworonożnych przyjaciół przyszłych mieszkańców.

Planując przyszłość, wyobrażamy sobie siebie i swoich bliskich w miejscu, gdzie będziemy czuć się dobrze. Jedną z części składowych idealnego planu z pewnością są własne cztery kąty, które można nazwać domem w pełnym tego słowa znaczeniu. Jednym z rozwiązań, które odpowiadają modelowemu przykładowi, jest inwestycja w Baninie. Szeregowce od polsko-niemieckiego dewelopera Mueller Dream Haus bez wątpienia mają warunki ku temu, by spełnić marzenia o własnym domu idealnym.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej propozycji mieszkaniowej?
Dzwoń do nas pod nr 58 558 53 53.
A może znasz godną uwagi inwestycję, której moglibyśmy się przyjrzeć?
Pisz na adres kontakt@tyszkiewicz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *