Nieruchomości w Chojnicach – znajdź idealną dla siebie

Strona główna » Nieruchomości w Chojnicach – znajdź idealną dla siebie

To już rok, od momentu otwarcia najmłodszego oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości w Chojnicach. Agenci podbijają lokalny rynek, a biuro przy ulicy Młyńskiej 15 odwiedza coraz więcej osób chcących sprzedać bądź kupić nieruchomość z pomocą profesjonalisty. Z racji świetnej lokalizacji, położenia w okolicy jezior, lasów i w otoczeniu pięknej przyrody, ludzie chętnie przenoszą się na tereny Chojnic i sąsiadujących z nimi miasteczek. Szukają idealnych dla siebie mieszkań, domów, czy działek, na których zbudują swoje nowe miejsce do życia. Dziś kilka ciekawych propozycji nieruchomości proponowanych przez oddział w Chojnicach.

Charzykowy

Zacznijmy od nieruchomości znajdującej się w ukochanej przez żeglarzy miejscowości Charzykowy. To urokliwe miejsce znajduje się kilka kilometrów od Chojnic i jest prawdziwą turystyczną perełką, wybieraną na wakacje lub całe życie przez osoby lubiące bliskość jeziora oraz spokój i ciszę. Właśnie tutaj znajduje się 3 pokojowe mieszkanie stanowiące połowę domu. Powierzchnia mieszkalna lokalu to ok. 62m2. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz mieszkania został przeprowadzony remont. Do mieszkania przynależy działka z zadbanym ogrodem oraz garaż. Warto zainteresować się tą nieruchomością, również ze względu na ostatnią obniżkę ceny. Jeśli ktoś marzy o zamieszkaniu w tak pięknym miejscu jak Charzykowy, powinien szybko chwytać za telefon!

Czersk

Kolejna godna uwagi nieruchomość, którą opiekują się agenci z oddziału w Chojnicach, to bardzo elegancki dom w Czersku. Nieruchomość posadowiona jest na pięknej działce o powierzchni 701 m2. Dużą rolę odgrywa tu bezpieczeństwo. Nieruchomość jest ogrodzona oraz zabezpieczona. Dom jest bardzo przestronny, pomieszczenia są wygodnie rozplanowane. Z pewnością będzie czuć się w nim dobrze nawet wielopokoleniowa rodzina. W sąsiedztwie domu znajdują się inne domy jednorodzinne oraz las, co jest bardzo dużym plusem.

Sępólno Krajeńskie

Przenosimy się do Sępólna Krajeńskiego, w którym położony jest kolejny dom przeznaczony do sprzedaży, na który warto zwrócić uwagę. Miasto położone jest na obszarze Krajeńskiego Parku Narodowego pomiędzy trzema jeziorami, w dolinie rzeki Sępolny. Jest to idealna opcja dla miłośników życia wśród natury i pięknych krajobrazów. Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia oraz ogród, z którego rozpościera się widok na jezioro. Dom jest częściowo w przebudowie, co może być świetnym wyzwaniem dla wszystkich, lubiących aranżację wnętrz na własną rękę. Na tę część został wykonany oraz zatwierdzony projekt, który jest wliczony w cenę nieruchomości.

Zielona Chocina

Dla tych, którzy szukają świetnego miejsca do wypoczynku lub myślą o postawieniu od podstaw inwestycji, agenci z chojnickiego oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości, mają również rozwiązanie. Zakup świetnie położonej działki. Jedną z nich jest działka budowlana w Zielonej Chocinie. Jest to miejsce, w którym każdy odnajdzie spokój i harmonię dzięki położeniu w otulinie lasów, jezior i w okolicy rzeki. Działka jest częściowo zagospodarowana. Znajdują się na niej trawnik, tuje, ozdobne krzewy oraz przepięknie położona część wypoczynkowa z grillem, z której można podziwiać zachody słońca. Na działce znajduje się także budynek, który jest w częściowej budowie i remoncie. Kiedyś pełnił on funkcję remizy strażackiej. Może warto wziąć go w swoje ręce i zamienić go w dobrze prosperujący biznes?

To tylko część nieruchomości oferowanych przez chojnicki oddział. Zapraszamy do odwiedzin agentów Tyszkiewicz Nieruchomości w biurze przy ulicy Młyńskiej 15. Z pewnością pomogą sprzedać lub znaleźć odpowiednią nieruchomość dla każdego z Was.


 

Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.