Nieruchomości w najszczęśliwszym mieście w Polsce

gdynia-1336536_1920
Strona główna » Nieruchomości w najszczęśliwszym mieście w Polsce

Trójmiasto to miejsce cieszące się ogromną popularnością. Przyjeżdżają do niego zarówno tłumy turystów, jak i osób, które marzą o czystym powietrzu, spokoju i bliskości morza. Te elementy są niezwykle ważne, zwłaszcza w dobie ogarniającego nasz kraj smogu i chaosu wielkich miast. Osoby myślące o zakupie nieruchomości w tej części Polski stają przed rozterką, które z trzech, praktycznie połączonych ze sobą miast wybrać na swoje miejsce do życia.

Dziś skupimy się na tym, które od wielu lat uznawane jest za miasto najszczęśliwszych ludzi. Mowa oczywiście o Gdyni. Od czego zależy wszechogarniające mieszkańców szczęście i duże zainteresowanie kupnem nieruchomości w tej lokalizacji opowiedziała nam Joanna Toporek, zakochana w tym mieście super agentka z gdyńskiego oddziału biura Tyszkiewicz Nieruchomości.

Joanna Toporek

– Jesteś rodowitą gdynianką i jedną z najbardziej pozytywnie nastawionych do życia osób w naszym biurze. Myślisz, że miasto może mieć wpływ na nastrój jego mieszkańców?

– Oczywiście, że tak. To gdzie żyjemy i jakimi osobami się otaczamy zdecydowanie wpływa na nasz stan ducha. A Gdynia jest pełna harmonii. Tu naprawdę można odetchnąć i odpocząć od codziennych stresów. Mimo, iż nie należy do najmniejszych , jest doskonałą alternatywą dla osób zmęczonych dużymi miastami, wypełnionymi zgiełkiem i niekończoną się walką z czasem. To miasto zachęca do tego, żeby zatrzymać się na chwilę i naładować akumulatory. Gdynia jest przepiękna i różnorodna. Otoczenie lasu, wody i pięknie zagospodarowanej miejskiej zieleni zachęca do spacerów. Miasto jest zadbane i kolorowe, urok każdej pory roku jest należycie podkreślony. Wiosna w Gdyni wprost zapiera dech w piersiach!

W tym mieszkaniu w Gdyni Redłowie na pewno odpoczniesz. Zapoznaj się z ofertą tutaj.

W tym mieszkaniu w Gdyni Redłowie na pewno odpoczniesz. Zapoznaj się z ofertą tutaj.

– Zdążyliśmy już poznać Twoją sportową naturę. Czy Gdynia jest miastem, które mogłabyś polecić amatorom aktywnego wypoczynku?

– Zdecydowanie tak. Miasto stawia duży nacisk na imprezy sportowe. Jest tam także wiele terenów rekreacyjnych, gdzie można śmiało pobiegać czy poćwiczyć w inny sposób. Nasza drużyna Tyszkiewicz Nieruchomości zawsze bierze udział w cyklicznych biegach ulicznych i maratonach organizowanych w Gdyni. Warto zwrócić uwagę na słynne zawody IRONMAN GDYNIA. Miasto również świetnie rozwija się pod względem kultury. Chyba każdy kojarzy coroczny Festiwal Filmowy odbywający się w naszym mieście. Dzięki takim inicjatywom Gdynia znana jest na całym Świecie!

Joanna jest częścią drużyny biegowej Tyszkiewicz Nieruchomości

Joanna jest częścią drużyny biegowej Tyszkiewicz Nieruchomości

– Tego typu akcje oraz bliskość morza z pewnością przyciąga nie tylko dużą ilość turystów, ale również inwestorów.

– Zgadza się. Gdynia to doskonałe miejsce na różnego rodzaju inwestycje. Dobra lokalizacja nigdy nie straci na wartości, wręcz przeciwnie. Miasto bardzo prężnie się rozwija, zwłaszcza biorąc pod uwagę teren rewitalizacji starego portu, gdzie ma powstać ekskluzywna dzielnica. To na pewno przyciągnie dużą ilość ludzi związanych z biznesem. Zauważaliśmy dużo mocniejszy nacisk na branżę turystyczną. Pojawia się coraz więcej restauracji, baz noclegowych, a także ofert związanych z najmem dobowym. Zakup mieszkania pod wynajem turystom może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wielu wczasowiczów z pewnością chętnie przyjedzie do nas aby poczuć wspaniały klimat panujący na naszym Bulwarze Nadmorskim czy marinie jachtowej.

pustki

Dla amatorów terenów zielonych idealnie nada się mieszkanie w dzielnicy Pustki Cisowskie. Zapoznaj się z ofertą tutaj.

– A jak zachęciłabyś fanów architektury do zainwestowania w nieruchomość w Gdyni?

– Gdynia charakteryzuje się bardzo ciekawą architekturą modernistyczną. Przeplata się ona z przyciągającymi uwagę nowoczesnymi budynkami, takimi jak Teatr Muzyczny, Szkoła Filmowa czy Dworzec Główny. Przechadzając się po ulicach miasta, można trafić na naprawdę interesujące smaczki. W ofercie Tyszkiewicz Nieruchomości mamy na przykład ofertę mieszkania znajdującego się w zabytkowej kamienicy, którą zbudowano w latach 1935–1936. Jej projekt stworzył krakowski architekt Edward Fuhrschmied dla kupców Izraela Reicha i Wolfa Birnbauma. To prawdziwa perełka gdyńskiego modernizmu.

Piękne mieszkanie w modernistycznej kamienicy w Gdyni idealnie nada się dla przyszłego inwestora. Zapoznaj się z ofertą tutaj.

Piękne mieszkanie w modernistycznej kamienicy w Gdyni idealnie nada się dla przyszłego inwestora. Zapoznaj się z ofertą tutaj.

Jak widać zdecydowanie warto zainwestować w nieruchomości w Gdyni. Jest to miasto zadbane, harmonijne, klimatyczne, z ogromnymi możliwościami i przede wszystkim… szczęśliwymi ludźmi.

Marzysz o zakupie nieruchomości w Gdyni lub innych trójmiejskich lokalizacjach? Skontaktuj się z nami pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *