Nieruchomości w pasie nadmorskim. Ofert pod dostatkiem

beach-584351_960_720
Strona główna » Nieruchomości w pasie nadmorskim. Ofert pod dostatkiem

Nieruchomości położone jak najbliżej plaży, są zdecydowanie marzeniem wszystkich wielbicieli Bałtyku. Komfort zamieszkania, prestiż i często również widok na morze to tylko niektóre atuty, które wiążą się z posiadaniem mieszkania czy domu właśnie w pasie nadmorskim.

Mieszkania na wschód od Trójmiasta

Pas nadmorski zaliczany do terytorium okolic Trójmiasta obejmuje granicę z Sopotem, aż do Wyspy Sobieszewskiej, czyli wyspy w ujściu Wisły będącej jednocześnie dzielnicą Gdańska. Pas lądu, który ciągnie się przez Sopot, Jelitkowo, Brzeźno, Nowy Port i Westerplatte, oprócz rozwiniętej turystyki i atrakcji dla wszystkich przyjezdnych, ma do zaoferowania również interesujące nieruchomości na sprzedaż. 

Paulina-SpytkowskaNasza baza swoim zasięgiem obejmuje nie tylko pas od Sopotu do Wyspy Sobieszewskiej, ale i tereny położone dalej na wschód od Trójmiasta, czyli m.in. Jantar oraz Stegnę. Ceny nieruchomości na tym obszarze są mocno zróżnicowane i wahają się między 6 a 9 tysiącami złotych. Duży wpływ na ich wysokość może mieć już sama odległość od morza. – o cenach nieruchomości nad Bałtykiem mówi Paulina Spytkowska, specjalista ds. sprzedaży rynku wtórnego.

Tereny zlokalizowane w bliskiej odległości od plaży, z wiadomych względów będą wpisywały się w obszar zainteresowania potencjalnych właścicieli nieruchomości, inwestorów czy deweloperów. Problem miejscowości w pasie nadmorskim nierzadko tkwi jednak w tym, że mają dość wysokie ceny, przez co niestety nie wszystkich na nie stać. Zdarza się jednak, że wśród dostępnych na rynku ofert z rynku wtórnego można trafić na prawdziwe perełki, gdzie cena za metr będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami poszukującego lokum oraz nie zniweluje jego budżetu do zera.

Własny dom kwadrans od plaży

Jeśli turysta planuje wakacyjny wyjazd nad polskie morze, to oczywistym jest, że chce wynająć lokum jak najbliżej brzegu Bałtyku. Jeśli do tego uda się znaleźć lokum z widokiem na morski horyzont i w niedalekiej odległości od plaży, urlop będzie czystą przyjemnością. Pas nadmorski na terenie Trójmiasta to jednak nie tylko atrakcje przyrodnicze oraz rekreacyjne. Duży potencjał i ciągły rozwój tego obszaru sprawiły, ze zyskał on znacznie na atrakcyjności. Wśród wszystkich terenów pasa wyróżnia się zwłaszcza część w okolicach Jelitkowa i Parku Reagana, gdzie oferty nieruchomości są bardzo liczne i w konkurencyjnych cenach.

pexels-photo-30565-large

Pas nadmorski zwykle obfituje w liczne tereny rekreacyjne i sportowe, gdzie można aktywnie spędzać wolny czas z bliskimi

Spacerami brzegiem morza i relaksem na plaży w wolne popołudnia, można cieszyć się nie tylko podczas wakacji. Mieszkając tu całym rokiem można się przekonać, że prawdziwy relaks nie do końca gwarantuje tylko gorący okres urlopowy, kiedy plaże zalewają fale turystów, a – mimo iż chłodniejsze – pory wiosenne czy jesienne. Plaże wówczas są puste i można się rzeczywiście wsłuchać w szum morza, a nie w hałas towarzyszący zwykle najbardziej popularnym turystycznie miesiącom. Takie możliwości daje posiadanie własnej nieruchomości na Pomorzu, którą można cieszyć się całym rokiem. 

Mieszkańcy Gdańska, Gdyni czy Sopotu wspólnie przyznają, że mimo mieszkania w nadmorskiej miejscowości, wypady na plaże w celu odpoczynku należą do rzadkości. Zmęczeni po pracy wolą pospacerować w okolicach swojego domu czy mieszkania, a na plaże jadą dopiero wtedy, gdy odwiedzi ich ktoś z innych regionów Polski i chce zobaczyć Bałtyk. Pas nadmorski leży tak blisko plaży, że aby wybrać się na spacer nie potrzeba właściwie żadnego środka lokomocji. Wystarczy krótka wycieczka, by wdychać morską bryzę i cieszyć się tak bliskim sąsiedztwem morza. 

Poszukujesz nieruchomości w pasie nadmorskim? Skontaktuj się z Tyszkiewicz Nieruchomości, a nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć wymarzony dom lub mieszkanie spośród całej bazy trójmiejskich ofert! Wejdź na www.tyszkiewicz.pl lub zadzwoń – 58 558 53 53!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *