Nieruchomości w Pruszczu Gdańskim coraz bardziej popularne

Strona główna » Wpisy » Nieruchomości w Pruszczu Gdańskim coraz bardziej popularne

Podczas poszukiwań mieszkania, zainteresowani postawieni są przed decyzją związaną z wyborem lokalizacji. Jak wiadomo, zakup mieszkania w dużych miastach wiąże się często z koniecznością przeznaczenia na niego większych środków. Gdzie więc znaleźć tanie mieszkanie?

W okolicach Trójmiasta istnieje kilka ciekawych lokalizacji, które oferują opcje mieszkań zarówno z rynku pierwotnego jak i z rynku wtórnego. Jeśli chcemy czuć wokół siebie miejski klimat, warto zainteresować się małymi miastami położonymi w pobliżu aglomeracji Trójmiasta. Przykładem takiego miejsca zdecydowanie jest Pruszcz Gdański.

Prężny rozwój

Pruszcz Gdański położony jest bardzo blisko Gdańska. Niektórzy nazywają go nawet jedną z jego dzielnic. Granica między miastami jest prawie niezauważalna. Za to różnię w cenie nieruchomości można zauważyć gołym okiem. Dojazd z jednego miejsca do drugiego samochodem zajmuje około 20 minut. Liczne i różnorodne połączenia komunikacji miejskiej zapewniają szybki i komfortowy transport dla niezmotoryzowanych. Pruszcz Gdański bardzo prężnie się rozwija. Na jego terenie powstaje coraz więcej inwestycji mieszkaniowych i gospodarczych. Niedaleka odległość od obwodnicy i dróg krajowych 7, 6 i 1 to kolejny duży atut tego miasta.

dsc06998-kopia

Pruszcz Gdański jest bardzo dobrze skomunikowany z Trójmiastem

Wszystko na miejscu

Poszukując nieruchomości warto zapoznać się z atrakcjami i udogodnieniami oferowanymi przez miejscowość, w której planujemy dokonać zakupu mieszkania. Jeśli mamy rodzinę, istotną informacją jest bliskość przedszkoli i szkół. Tak samo ważne jest rozwinięte zaplecze handlowo – usługowe. W mieście takim jak Pruszcz Gdański znajduje się bardzo duża ilość sklepów, marketów, oddziałów banków, czy punktów medycznych i aptek. Życie kulturalne Pruszcza Gdańskiego jest także na dobrym poziomie. Mieszkańcy, chcący obejrzeć film na większym ekranie bądź uczestniczyć w sztuce, mają możliwość udania się do sali kinowo-teatralnej. W miejskim ośrodku kultury i sportu coś dla siebie znajdą także miłośnicy aktywności fizycznej oraz mole książkowe. Do największych atrakcji Pruszcza Gdańskiego należy z pewnością Faktoria, która jest rekonstrukcją osady handlowej z czasów wpływów rzymskich. Na jej terenie poza obiektami z nutką historii, znajduje się scena, na której odbywają się liczne koncerty i kabarety.

7893891882_7bb17e3416_c

Pruszcz Gdański oferuje szeroko rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe

Gdzie zamieszkać?

Pruszcz Gdański wita potencjalnych nowych mieszkańców całym wachlarzem różnych nieruchomości. Interesującą kwestią jest coraz większy rozwój inwestycji z rynku pierwotnego. Zakup mieszkania od dewelopera to rozwiązanie, które wybiera bardzo dużo osób. Do ciekawych propozycji z rynku pierwotnego na terenie Pruszcza Gdańskiego i jego okolic należą Osiedle Pogodno i Osiedle Sasankowe oferujące nowe mieszkania. Na obu osiedlach, poszukujący nieruchomości, będą mogli z pewnością znaleźć funkcjonalne rozwiązania mieszkaniowe, w tym z własnym ogrodem, poddaszem czy balkonem.

Osiedle Pogodno oferuje mieszkania z własnym ogrodem bądź z atrakcyjnym poddaszem i balkonem

Osiedle Pogodno oferuje mieszkania z własnym ogrodem bądź z atrakcyjnym poddaszem i balkonem

Mieszkania z rynku wtórnego w Pruszczu Gdańskim stanowią także bardzo silną grupę. Duży wybór zachęca poszukujących. Zakup tego typu nieruchomości opłaci się zarówno w celach mieszkaniowych, jak i inwestycyjnych. Pomimo faktu, że miasto jest oddalone od gdańskich uczelni czy kompleksów biurowych, coraz bardziej popularny staje się w nim wynajem mieszkań. Najemcy nie chcą przepłacać, wynajmując drożej mieszkanie w centrum, bardzo często w gorszym standardzie niż to, które mogą znaleźć w Pruszczu Gdańskim. Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości ma w swojej bazie mieszkania na sprzedaż, które można wykorzystać do wybranych przez siebie celów.

W Pruszczu Gdańskim można znaleźć korzystne cenowo oferty mieszkań z rynku wtórnego

W Pruszczu Gdańskim można znaleźć korzystne cenowo oferty mieszkań z rynku wtórnego. Na zdjęciu dwupokojowe mieszkanie w cenie 189 000 zł przy ulicy Sikorskiego dostepne tylko w biurze Tyszkiewicz Nieruchomości.

Pomysł na biznes

Pruszcz Gdański z racji swojego położenia i rozwoju jest dobrym miejscem na prowadzenie różnego rodzaju biznesu. Przedsiębiorcy mogą wybierać w opcjach lokali na sprzedaż oraz na wynajem. Nieruchomości komercyjne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zakup lub wynajem lokalu w Pruszczu Gdańskim, tak samo jak w przypadku nieruchomości mieszkaniowych, wiąże się z niższą ceną niż w popularnych dzielnicach Gdańska, Sopotu czy Gdyni.
Poszukujesz taniego mieszkania lub domu w Pruszczu Gdańskim? Chciałbyś zapoznać się szerzej z ofertami lokali komercyjnych, które aktualnie znajdują się w sprzedaży biura Tyszkiewicz Nieruchomości? Wejdź na www.tyszkiewicz.pl i zapoznaj się z ofertami w zasięgu Pruszcza Gdańskiego i całego Trójmiasta. Zadzwoń – 58 558 53 53, a pomożemy dobrać ofertę odpowiednio do Twoich oczekiwań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *