Nieruchomości za wielkim miastem

Strona główna » Wpisy » Nieruchomości za wielkim miastem

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na pojawienie się wiosny. Staramy się złapać każdy promień słońca przebijający się przez szare niebo i wyszukujemy pierwszych zielonych oznak nadejścia ulubionej pory roku. Mimo, że mamy dopiero początek marca, każdy ładny dzień zachęca nas do spacerów na łonie natury i… wyjazdów za miasto. Niektórzy zaczynają także snuć plany związane z zakupem nieruchomości. Warto pomyśleć o tych, które znajdują się poza naszymi trójmiejskimi olbrzymami – Gdańskiem, Gdynią i Sopotem.

pexels-photo-238385

Wiele osób żyjących na codzień w dużych miastach przepełnionych chaosem i ciągłym pędem, marzy o przeprowadzce w miejsce bardziej ustronne, ciche i wypełnione przyrodą. Oczywiście w centrum Trójmiasta także można znaleźć dzielnice gwarantujące namiastkę spokoju. Przyjrzyjmy się jednak bliżej lokalizacjom, które nie leżą daleko od naszej słynnej trójki, a jednak można tam naprawdę odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

Jedną z takich lokalizacji jest Tczew. Jest to średniej wielkości miasto, położone na południe od Trójmiasta. Jego mieszkańcy uważają, że to bardzo spokojne i przyjazne miejsce do życia. Świetne możliwości do odpoczynku znaleźć można np. w dzielnicy Czyżykowo. Amatorzy natury i aktywności fizycznej, zdecydowanie znajdą tam coś dla siebie. W biurze Tyszkiewicz Nieruchomości znajdziecie również oferty z tego miasta. Godne polecenia jest dwupokojowe mieszkanie, w wyżej przytoczonej dzielnicy.

Nieco bliżej Gdańska znajduje się mała miejscowość, która mimo swojej intrygującej nazwy, zdecydowanie przyciąga coraz więcej osób poszukujących odpoczynku w tzw. sypialni Trójmiasta. Mowa o Straszynie. Mieszkańcy mogą skorzystać tu z szeroko rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, bliskości obwodnicy, która zapewnia wygodne dojazdy do pracy oraz z pobliskich zielonych terenów. Czyż nie jest miło usiąść rano we własnym ogródku i wypić kawę w ciszy i spokoju? Taką atmosferę możecie sobie zapewnić wybierając ofertę pięknego mieszkania z ogrodem, takiego jak to w ofercie biura Tyszkiewicz Nieruchomości.

A może chcielibyście zamieszkać bliżej morza? W takim wypadku godną polecenia lokalizacją jest Kosakowo, znajdujące się w niedalekiej odległości od Gdyni. Kosakowo dzieli od zatoki dosłownie kilka kilometrów, które można pokonać nawet podczas relaksującego spaceru. Znajdziemy tam także perełki z rynku nieruchomości. Jedną z nich jest świetna propozycja 1/4 domu w cenie mieszkania! To wspaniała opcja dla ludzi, którzy marzą o własnym ogrodzie, pięknym wnętrzu i bliskości natury.

Dla amatorów nieruchomości z rynku pierwotnego biuro Tyszkiewicz Nieruchomości ma również super ofertę – Osiedle Jaśminowe Domy. Polecamy zapoznanie się z propozycją profesjonalnie wykończonych domów w zachęcającej cenie i odwiedzenie inwestycji podczas Dnia Otwartego 11 marca. Dla gości przewidziane są wspaniałe zniżki na zakup nieruchomości oraz cenne prezenty. Nie przegapcie tego wydarzenia!

Jeśli Waszym marzeniem jest posiadanie domku rekreacyjnego, warto żebyście zainteresowali się terenem Kaszub. Znane są one z pięknych krajobrazów, licznych jezior i lasów. To piękne miejsce, daje ogromne możliwości do odpoczynku. Szczęście odnajdą tam zarówno amatorzy sportów i ruchu oraz ci, którzy lubią po prostu poleżeć i oddać się pełni relaksu. W kaszubskich oddziałach Tyszkiewicz Nieruchomości, agenci z pewnością doradzą Wam najlepszą opcję nieruchomości. Może być nią np. domek rekreacyjny w Kłącznie, który znajduje się nad samym jeziorem. Co ciekawe, jeśli stwierdzicie, że mieszkanie w tym pięknym miejscu wyłącznie w czasie urlopu Wam nie wystarcza – w tym domku możecie zamieszkać na stałe!

Znajdź idealną nieruchomość w ciekawej lokalizacji. Skontaktuj się z nami pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *