Nowe Koleczkowo – miejsce dla wymagających

.
Strona główna » Wpisy » Nowe Koleczkowo – miejsce dla wymagających

Poszukiwanie odpowiedniego miejsca do życia to niełatwa sprawa, zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie zarówno bliskość pełnej atrakcji dużej aglomeracji, jak i kameralność oraz ciszę małego miasteczka. Okazuje się, że można znaleźć złoty środek. Jest nim miejscowość Koleczkowo. Ta niezwykle urodziwa okolica, z dnia na dzień staje się coraz bardziej docenianą podmiejską lokalizacją. Potwierdza to rozmiar uruchamianych tam inwestycji budowlanych, do których należy także osiedle Nowe Koleczkowo

Wizualizacja

Koleczkowo znajduje się zaledwie 12 kilometrów od Gdyni. Można powiedzieć, że jest to „gdyńska sypialnia”. Niedaleka odległość od centrum to duży plus dla miłośników korzystania z uroków i rozrywek oferowanych przez tętniące życiem miasto. W bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie dojechać stamtąd do kina, nad morze czy na większe zakupy do galerii handlowej. Szybszą komunikację regionu z pewnością ułatwi planowana na 2020 rok Trasa Kaszubska, która będzie przebiegać w bezpiecznej odległości od miejscowości i połączy Koleczkowo z gdyńskim węzłem Wielki Kack. Wtedy jeszcze szybciej będziemy mogli załatwić wszystkie ważne sprawy w mieście. A jeśli nie będziemy mieli ochoty na wycieczkę do Gdyni, w bliższej okolicy Koleczkowa znajdziemy szkołę, sklepy spożywcze, markety, aptekę, czy pocztę. Na tych, którzy nie czują frajdy w gotowaniu, w pobliżu czeka kilka restauracji, a na drinka ze znajomymi można wybrać się do jednego z barów.

6217918_raw

Jeśli bardziej zależy nam na kontakcie z naturą, niż na szaleństwach w mieście, Koleczkowo z pewnością trafi w nasze wymagania także w tej kwestii. Miejscowość znajduje się bardzo blisko terenów leśnych, które świetnie sprawdzą się jako miejsca do odpoczynku, uprawiania sportu czy wspólnych rodzinnych spacerów. W przeciągu około 6 – 8 minut możemy znaleźć się nad jednym z pobliskich jezior – Marchowo lub Kielno. Miłośnicy aktywności w gronie przyjaciół docenią bliskość placu do gry w paintball, a amatorzy wycieczek rowerowych będą mieli tu duże pole do popisu w trakcie odkrywania nowych, pięknych, kaszubskich szlaków. Oczywiście, równie wspaniale wypoczywa się we własnym ogrodzie, co często jest wartością dodaną do życia w podmiejskich lokalizacjach.

Tak jak zostało podkreślone wcześniej, miejscowość Koleczkowo, z racji na wiele plusów, które oferuje, jest coraz częściej brana pod uwagę przez deweloperów, jako świetne miejsce do życia dla ich potencjalnych klientów. Na tę lokalizację postawił deweloper FBK Inwestycje, który wraz z biurem Tyszkiewicz Nieruchomości ruszył ze sprzedażą inwestycji Nowe Koleczkowo. Czemu warto się nią zainteresować? Jest wiele powodów.

6217912_raw

Osiedle Nowe Koleczkowo to nowoczesny kompleks domów w zabudowie bliźniaczej z garażami. Cechą charakterystyczną inwestycji jest nowoczesna architektura oraz wnętrza zaprojektowane z wielką dbałością o komfort życia ich przyszłych mieszkańców. Co więcej, do budowy zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Nowe Koleczkowo, poprzez funkcjonalny rozkład pomieszczeń, rozplanowany na dwóch kondygnacjach zapewni wygodną przestrzeń, w której świetnie odnajdzie się cała rodzina. Ten bardzo wysoki standard z pewnością zostanie doceniony nawet przez klientów o dużych wymaganiach. Wszystkiego dopełnia lokalizacja pod lasem, zapewniająca pełen spokój i kameralność z dala od ruchliwych ulic i zgiełku, co na pewno zachęci do wypoczynku na świeżym powietrzu we własnym ogrodzie.

Jeśli chciałbyś zamieszkać w super lokalizacji wejdź na stronę inwestycji Nowe Koleczkowo i zarezerwuj swój przyszły dom -> www.domykoleczkowo.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *