Postaw na zakup sprawdzonej nieruchomości

Strona główna » Wpisy » Postaw na zakup sprawdzonej nieruchomości

Zakup nieruchomości spędza Ci sen z powiek? Obawiasz się formalności i nie masz czasu, żeby samodzielnie szukać ofert? A może chcesz dobrze zainwestować i potrzebujesz wsparcia przy wyborze odpowiedniej nieruchomości? Zaufaj naszym specjalistom i pozwól się wyręczyć. Wymarzone gniazdko, nieruchomość inwestycyjna czy mieszkanie na wynajem – w tym wpisie znajdziesz najlepsze oferty, które wybrali i polecają nasi Agenci Miesiąca – Małgorzata Rogowicz i Piotr Żyliński.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania

Sprawdź szczegóły oferty – 2-pokojowe mieszkanieGdynia Obłuże

„To mieszkanie polecam osobom, które szukają nieruchomości gotowej do wprowadzenia, która nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Kupujesz i mieszkasz – tak w skrócie mogę określić tę ofertę. Poza wyremontowanym wnętrzem, ogromną zaletą jest w tym przypadku również doskonała lokalizacja w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy, a do tego bliskość zieleni i zaplecza handlowo-usługowego” – komentuje Małgorzata Rogowicz z oddziału w Gdyni.

Doskonała lokalizacja i rodzinna przestrzeń

Sprawdź szczegóły oferty – 3-pokojowe mieszkanie – Gdańsk Wrzeszcz

„Jeśli głównym kryterium zakupu mieszkania w Gdańsku jest prestiżowa i dobrze skomunikowana lokalizacja, to moją pierwszą myślą jest Wrzeszcz, a dokładnie stylowa inwestycja Invest Komfortu w Jaśkowej Dolinie. Apartament, którego jestem opiekunem, to prawdziwa perełka wśród ofert. Idealny dla rodziny, przestronny i funkcjonalny, z własnym ogródkiem i w otoczeniu zieleni” – poleca Piotr Żyliński z oddziału w Gdańsku.

Sprawdź szczegóły oferty – 3-pokojowe mieszkanie – Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana

„Idealna propozycja dla rodziny, która potrzebuje dużej, komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni. Mieszkanie jest dwupoziomowe, dzięki czemu mamy jasny podział na część dzienną i wypoczynkową. Ważnym atutem jest również pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki, bliskość terenów rekreacyjnych i bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja” – opowiada Małgorzata.

Zakup inwestycyjny

Sprawdź szczegóły oferty – 4-pokojowe mieszkanie – Gdańsk Śródmieście

„Tę ofertę szczególnie polecam osobom, które myślą o zakupie nieruchomości pod kątem inwestycyjnym. Duże i komfortowe mieszkanie w zabytkowej dzielnicy Gdańska to doskonała opcja, jeśli bierzemy pod uwagę wynajem nastawiony na turystów. Z drugiej strony jest to również idealna nieruchomość dla rodziny. Jednym słowem, mieszkanie z ogromnym potencjałem, które nie wymaga dużych nakładów finansowych” – komentuje Piotr.

Sprawdź szczegóły oferty – dom o pow. 172 m2 – Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana

„Jeśli o korzystnych inwestycjach mowa, to polecam tzw. gotowiec inwestycyjny, który gwarantuje stały przychód. O jakiej nieruchomości mowa? Przedmiotem sprzedaży jest II i III kondygnacja budynku w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 172 m2 wraz z udziałem w częściach wspólnych. Na każdej kondygnacji zaaranżowano kawalerki na wynajem. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe przed budynkiem oraz ogródek” – poleca Małgorzata.

Mieszkanie na wynajem w dobrej cenie

Sprawdź szczegóły oferty – 2-pokojowe mieszkanie na wynajemSopot

„Mieszkanie na wynajem powinno spełniać jak najwięcej pożądanych przez Klientów cech. Ważna jest przede wszystkim korzystna cena, atrakcyjna lokalizacja, estetyczne wnętrze, bliski dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej… czyli wszystko na wyciągnięcie ręki. Pod swoimi skrzydłami mam dwa mieszkania na wynajem w Sopocie, które doskonale spełniają te wymogi. Pierwsza propozycja to 2-pokojowa i komfortowa przestrzeń, druga to funkcjonalna kawalerka” – poleca Piotr.

Sprawdź szczegóły oferty – kawalerka na wynajem – Sopot

Potrzebujesz pomocy, aby korzystnie sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość? Szukasz wsparcia w procesie kredytowania? Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.

Zapraszamy do kontaktu | 784 008 353 | kontakt@tyszkiewicz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *