Poznaliśmy najlepszych Agentów Nieruchomości 2022 roku

Strona główna » Poznaliśmy najlepszych Agentów Nieruchomości 2022 roku

Ubiegły piątkowy wieczór upłynął nam pod znakiem świętowania wspólnych sukcesów i oficjalnego podsumowania 2022 roku. Jak co roku, podczas naszej firmowej gali wyłoniliśmy TOP 10 Agentów Nieruchomości. Nie zabrakło także podziękowań, wyróżnień oraz wspomnień z racji jubileuszowego spotkania.

10. odsłona naszej firmowej gali skłoniła nas do refleksji i wspomnień. Przypomnieliśmy sobie pierwsze Podsumowanie Roku, które odbyło się w 2014 roku w salce konferencyjnej hotelu Olivia, vis-a-vis naszego gdańskiego biura. W kolejnym roku sukcesy świętowaliśmy we Wrzeszczu, w barze o nazwie „Dobry wieczór”, a potem – aż na siedem lat z rzędu – wkroczyliśmy we wnętrza Sky Clubu w budynku Olivia Business Centre.

Jubileuszową galę Podsumowania 2022 Roku spędziliśmy w nowej przestrzeni, czyli w eleganckiej sali Progres Event & Conference. Ten wyjątkowy wieczór podzieliliśmy na dwie części – oficjalną z podsumowaniem wyników oraz rozrywkową z szaleństwem na parkiecie. O odpowiednią oprawę pierwszej części zadbał nasz marketingowy duet prowadzących – Klaudia Bakalarz i Daniel Kaliniak. Spotkanie oficjalnie rozpoczął Łukasz Tyszkiewicz krótkim powitaniem i przemową, po czym w doskonały nastrój swoim solowym występem wprowadził nas Dariusz Buczek – Agent z oddziału w Kościerzynie i jednocześnie muzyk oraz uczestnik Szansy na Sukces.

W dalszej części oficjalnej sprawdziliśmy, jaki był dla nas 2022 rok. Pojawiły się także pierwsze wyróżnienia i podziękowania. Z rąk Zarządu nagrodę odebrała Oktawia Talabska – z gdańskiego oddziału – za Debiut Roku wśród agentów nieruchomości. Z kolei Marta Auguścik – zajmująca się rekrutacjami i szkoleniami nowych osób – otrzymała podziękowanie za trud wkładany w swoją pracę i skuteczne pozyskiwanie takich osób jak nasza debiutantka.

Z inicjatywy Działu Marketingu docenione zostało zaangażowanie Agentów, którzy skrupulatnie dbają i budują swój ekspercki wizerunek zarówno poprzez social-media, jak i zbierając dobre opinie od Klientów na temat swojej pracy i zaangażowania. Zasłużona nagroda w kategorii Opinie Klientów powędrowała do Sandry Kubiak z gdańskiego oddziału oraz Natalii Wielewickiej z Chojnic.

Tuż przed krótką przerwą podziękowania za silne wsparcie codziennej pracy całego biura odebrał Sekretariat i Dział Administracji w składzie – Justyna Kropiwnicka, Agnieszka Mazelewska, Magdalena Sęk i Weronika Żerdzińska.

Następnie marketingowe fakty, statystyki i ubiegłoroczne działania zreasumował kierownik Działu Marketingu – Daniel Kaliniak. W tym miejscu podziękowanie odebrali fotografowie, dbający o profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości, a także Adam Majkowski, zapewniający sprawną obsługę IT naszej firmie. Marketingowe podsumowanie zwieńczyły podziękowania z rąk Zarządu dla duetu naszych marketerów.

Po przerwie podsumowanie wyników 2022 roku przedstawił Dział Tyszkiewicz Finanse, kierownicy oddziałów oraz Pani Dyrektor Magdalena Cebula, reasumująca poczynania całej firmy. W tym miejscu nagrody odebrali Eksperci Kredytowi – Aleksandra Witka i Daniel Banaś – oraz kierownicy zespołów agentów – Monika Kornacka-Pułka, Katarzyna Gola, Paweł Gesing i Jacek Kaminski. Podziękowania od całej firmy odebrała również Pani Dyrektor oraz Państwo Agnieszka i Łukasz Tyszkiewicz.

Ostatnim punktem Podsumowania 2022 Roku, na które niecierpliwie czekaliśmy, było oczywiście wyłonienie najlepszych z najlepszych, czyli TOP 10 Agentów Nieruchomości. Na trzecim miejscu z imponującym wynikiem obrotowym uplasowała się Paulina Lendo z oddziału w Chojnicach.

Zaszczytne drugie miejsce na podium zajął Michał Nitkowski z gdańskiego oddziału, którego cechuje wytrwałość w dążeniu do celu.

Najlepszym Agentem Nieruchomości 2022 roku ponownie został Waldemar Borowczyk z oddziału w Gdańsku.

Pozostałe miejsca TOP 10 Agentów Nieruchomości 2022 Roku:

4. Magdalena Reglińska – oddział Kościerzyna

5. Hanna Homa – oddział Chojnice

6. Joanna Raczyńska – oddział Gdańsk

7. Joanna Siewert – oddział Gdynia

8. Natalia Wielewicka – oddział Chojnice

9. Katarzyna Krawczun – oddział Gdynia

10. Agata Szopa – oddział Gdańsk

Wszystkim nagrodzonym ogromnie gratulujemy i życzymy wielu imponujących sukcesów w następnych latach. Jesteśmy dumni, że mamy na pokładzie profesjonalistów, a co najważniejsze, że jesteśmy zgranym i wspierającym się zespołem, który skutecznie idzie do przodu. 

Polecamy uwadze pełną fotorelację z Podsumowania 2022 Roku dostępną na naszym profilu fejsbukowym.