Starogard Gdański – sprzedaż nieruchomości z pomocą specjalistów

Strona główna » Starogard Gdański – sprzedaż nieruchomości z pomocą specjalistów

Nie od dziś wiadomo, że sprzedaż nieruchomości wiąże się z wieloma ważnymi sprawami, na które należy zwrócić uwagę. Transakcja tego typu wymaga sporego doświadczenia, poświęcenia czasu, nerwów, czy środków finansowych. Można również skorzystać z pomocy specjalisty, który większość obowiązków weźmie na swoje barki oraz wykorzysta swoją wiedzę, aby jak najlepiej pomóc przejść przez cały proces. Starogard Gdański to kolejne miasto, w którym pojawił się szósty oddział biura Tyszkiewicz Nieruchomości, aby ułatwić spełnianie marzeń swoim Klientom.

Wiedza i doświadczenie

Niezależnie czy sprzedajemy dom, działkę lub mieszkanie, aby transakcja była bezpieczna, zadowalająca finansowo oraz szybka, należy posiadać wiedzę dotyczącą branży nieruchomości. Dzięki temu mamy pewność, że nikt w niecny sposób nie wykorzysta naszego małego doświadczenia. Każdy rodzaj nieruchomości wymaga sprawdzenia prawnego oraz przygotowania pełnej dokumentacji. Nie zawsze jest to łatwy proces, co więcej, należy rozumieć informacje zawarte w dokumentach oraz to, z czym się wiążą. Agenci biura Tyszkiewicz Nieruchomości to specjaliści z wielkim doświadczeniem. Firma działa prężnie na pomorskim rynku od ponad 20 lat, dzięki czemu żaden kruczek związany z tematem sprzedaży czy zakupu nieruchomości nie jest obcy jej pracownikom. Specjalista poprowadzi swojego Klienta od początku do końca transakcji, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa oraz spokój ducha. Dodatkowo, doświadczony agent pomoże wycenić nieruchomość, przygotuje plan sprzedaży oraz stworzy ofertę.

Oferta przyciągająca oko

Od czego zależy zainteresowanie ofertą nieruchomości? Od jej dobrego przygotowania i promocji. W tym wypadku nie ma znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania w Starogardzie Gdańskim czy innej miejscowości. Chodzi o efekt wizualny, przyciągającą treść i jak najlepsze wykorzystanie narzędzi marketingowych, aby trafić do jak największej liczy odbiorców. Decydując się na współpracę z biurem nieruchomości masz okazję skorzystać z profesjonalnej sesji fotograficznej obejmującej wykonanie zdjęć, stworzenie wirtualnego spaceru, filmu czy ujęć z drona. Dodatkowo, każdy z agentów jest wyszkolony w tworzeniu przyciągających i ilustrujących najważniejsze cechy nieruchomości opisów. Oferta ukazuje się na wszystkich najbardziej popularnych portalach internetowych oraz jest systematycznie wyróżniana. Do jak najlepszej promocji nieruchomości na sprzedaż wykorzystywanych jest także wiele innych kanałów, takich jak social media, radio czy prasa. Działania tego typu na własną rękę z pewnością pochłonęłyby wiele czasu i środków Sprzedającego.

Oszczędność czasu i nerwów

Masz mieszkanie na sprzedaż, ale jesteś całkowicie pochłonięty swoją pracą i innymi obowiązkami? Nie dokładaj sobie zmartwień i skorzystaj z pomocy biura Tyszkiewicz Nieruchomości w Starogardzie Gdańskim. Agent nie tylko doradzi w kwestii ustalenia ceny i przygotuje ofertę, ale zajmie się całkowitym procesem związanym z transakcją, również odbieraniem uciążliwych dla osób prywatnych telefonów oraz profesjonalnym przeprowadzaniem prezentacji. Pośrednik weźmie na siebie rozmowy z zainteresowanymi, odpowie na wszelkie pytania, rozwieje wątpliwości oraz zachęci do oględzin nieruchomości, podczas których przedstawi na żywo superlatywy mieszkania, domu czy działki. Co więcej, zdejmie ze stron ciężar dotyczący negocjacji ceny, który niektórym osobom potrafi spędzić sen z oczu i być wyjątkowo krępującym doświadczeniem. Po ustaleniu szczegółów, agent umówi strony do notariusza, pomoże w przygotowaniu wszelkich dokumentów i będzie towarzyszył podczas aktu notarialnego, aby cały czas trzymać rękę na pulsie i kontrolować przebieg transakcji. Doświadczony specjalista jest z Klientami od podpisania umowy pośrednictwa do wydania kluczy nowym właścicielom. Strony nie muszą niczym się martwić.

Jeśli chcesz usłyszeć więcej korzyści ze współpracy oraz skorzystać z pomocy specjalistów zapraszamy do biura Tyszkiewicz Nieruchomości w Starogardzie Gdańskim. Nasi agenci czekają na Ciebie przy ulicy Lubichowskiej 14.


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53, napisz – kontakt@tyszkiewicz.pl lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.