Szukasz nieruchomości? Gdańsk czeka na Ciebie!

Szukasz nierhomosci w Gdańsku?
Strona główna » Szukasz nieruchomości? Gdańsk czeka na Ciebie!

Myślisz o przeprowadzce? A może wynajmujesz mieszkanie i zastanawiasz się nad kupnem własnego? Czy może po prostu chcesz zamienić swoje mieszkanie na inne? Najlepiej pomoże Ci w tym lokalne biuro nieruchomości Gdańsk znające jak własną kieszeń. Bo ofert sprzedaży mieszkań jest w mieście praktycznie bez liku.

Nieruchomości Gdańska cały czas są w ruchu

Bardzo dynamiczny – takie właśnie jest rynek nieruchomości w Gdańsku. Każdego dnia u notariuszy podpisywane jest kilkadziesiąt aktów dotyczących zmiany własności nieruchomości. Codziennie na jednym z najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w Trójmieście pojawia się ponad 150 nowych ogłoszeń. Łatwo się w tym wszystkim pogubić.

Gdyby ktoś codziennie chciał na bieżąco przeglądać wszystkie oferty sprzedaży nieruchomości w Gdańsku, poświęciłby na to co najmniej dwie godziny dziennie, przy założeniu, że każde ogłoszenie czytałby niecałą minutę. Przez tydzień musiałby więc spędzić na tej czynności jakieś 14 godzin. Czyli prawie dwa dni pracy. Sporo? Zdecydowanie.

Zdublowane nieruchomości się zdarzają

Ale taka wzmożona praca nie gwarantuje sukcesu. Realnie, ofert jest o wiele mniej. Nie każdy wie, ale niektóre ogłoszenia są wstawiane na serwisy wielokrotnie przez różne biura nieruchomości. Gdańsk pełen jest ofert zdublowanych, czasem z inną ceną, inną lokalizacją obejmującą ulicę obok, czasem nawet z innymi zdjęciami. A cały czas jest to to samo mieszkanie czy dom.

Dodatkowo w serwisach sporo jest ofert nieaktualnych, bo niektóre biura nieruchomości w Gdańsku nie zawsze na bieżąco usuwają oferty, które zostały już sprzedane. Marnowanie czasu na kontakt w sprawie mieszkania, którego nie ma już na rynku nie jest więc wcale takie nieprawdopodobne.

Piękne nieruchomości Gdańska

Piękne nieruchomości Gdańska kuszą chyba każdego

Dobre biuro nieruchomości, Gdańsk zna jak własną kieszeń

Dlatego przy zakupie mieszkania albo domu warto skorzystać z usług biura nieruchomości. – Gdańsk charakteryzuje się nie tylko dużą ilością ofert, ale także sporymi różnicami cen, nie zawsze odzwierciedlającymi realną wartość danej nieruchomości. Dlatego jeśli kogoś nie przekonuje argument oszczędności czasu, może przekona go fizyczna możliwość zaoszczędzenia pieniędzy.

– Kompetentny pośrednik z biura nieruchomości w Gdańsku jest w stanie oszacować realną wartość mieszkania i na tej podstawie prowadzić negocjacje cenowe z właścicielem. W ich wyniku klient kupuje taniej, a my nie pobieramy od niego żadnej prowizji przy obsłudze transakcji zakupu – tłumaczy Martyna Choszcz, specjalista ds. sprzedaży rynku wtórnego Tyszkiewicz Nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *