Targi nieruchomości nie tylko dla dewelopera

Strona główna » Wpisy » Targi nieruchomości nie tylko dla dewelopera

W najbliższy weekend, 21-22.10.2017, po raz kolejny odbędzie się nasze ulubione wydarzenie – Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w gdańskim AmberExpo. Są one świetną propozycją dla wszystkich zainteresowanych kupnem nieruchomości z rynku pierwotnego. Jednak to nie wszystko z czego możemy skorzystać biorąc udział w tym wydarzeniu. Możemy tam zaczerpnąć nieco inspiracji i porady od specjalistów z branży nieruchomości, budowlanej czy finansowej, a także poszukać alternatywy dla mieszkań z rynku pierwotnego wśród świetnych ofert z drugiej ręki.

Rynek pierwotny

Targi nieruchomości to miejsce, które musi odwiedzić każdy, kto jest zwolennikiem nowych mieszkań i domów. W jednym momencie mamy możliwość zapoznania się propozycjami praktycznie wszystkich deweloperów z bliższej i dalszej okolicy. A wachlarz jest naprawdę szeroki i godny podziwu. Ogromna ilość wystawców z najróżniejszymi ofertami sprawia, że czasem możemy wręcz poczuć przesyt informacji. Jednak jeśli faktycznie szukamy czegoś na poważnie, będziemy zadowoleni z możliwości wyboru. Wizyta na targach może być również pewnego rodzaju przyjemnością dla oka. Deweloperzy dwoją się i troją by ich stoiska były jak najlepiej widoczne, ładne i zachęcające do rozmowy z agentem. Jeśli odwiedzimy wydarzenie z pociechami, nie musimy się obawiać o to, że będą znudzone. Prawie wszyscy z wystawców częstują najmłodszych słodkościami i rozdają im kolorowe balony bądź inne gadżety.

DSC03497

Rynek wtórny

Nie tylko nowe domy i mieszkania cieszą się uznaniem. Niektórzy goście targowi są zwolennikami rynku wtórnego. Szukają ciekawych okazji bądź chcieliby kupić nieruchomość gotową do szybkiej wprowadzki, co jest niemożliwe po wybraniu opcji rynku pierwotnego. Na targach możemy spotkać biura nieruchomości, które mają bogatą ofertę mieszkań i domów z drugiej ręki. Zdarza się, że są to prawdziwe perełki na rynku, jak na przykład dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu Gdańska, przestronne mieszkanie w dzielnicy Osowa, czy przepiękny dom w gdyńskim Orłowie. Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości również będzie jednym z wystawców podczas targów. Co więcej, poza przedstawieniem najlepszych ofert z bazy, przy stoisku Tyszkiewicz Nieruchomości zainteresowani będą mogli poznać możliwości szybkiej i bezpiecznej sprzedaży korzystając z profesjonalnej pomocy doświadczonych agentów. W końcu często, aby coś kupić, musimy najpierw coś sprzedać. Warto wtedy skorzystać z szerokiej wiedzy, dużych możliwości marketingowych i pomocnej dłoni, jaką oferuje biuro.

DSC_0428

Finansowanie zakupu nieruchomości

Na targach nieruchomości możemy także zorientować się w ofertach doradców finansowych. Bardzo duża część zainteresowanych zakupem mieszkania czy domu, finansuje go kredytem. Podczas wydarzenia, wśród wystawców znajdziemy specjalistów, którzy chętnie doradzą nam w kwestiach finansowych i przedstawią najlepsze dla nas oferty. Doradcy podpowiedzą nam jakie dokumenty powinniśmy zebrać, co sprawdzić i jakie kroki podjąć aby wyliczyć naszą zdolność kredytową i uzyskać pomoc finansową na zakup nieruchomości.

3

Inspiracje

Zdarza się, że mamy już swoje mieszkanie lub dom, ale nie mamy pomysłu jak je urządzić. Czasami mamy swoją wizję wystroju ale kompletnie nie wiemy jak ją zrealizować. Niektórzy z nas lubią poznawać najświeższe nowinki wnętrzarskie. Wszystkie te potrzeby będziemy mogli również zaspokoić na targach nieruchomości. Podczas wydarzenia napotkać możemy na stoiska film wyspecjalizowanych w dekoracji wnętrz, a także projektowaniu ogrodów czy wykańczaniu budynków. Z pewnością doradzą jak wpuścić trochę świeżości w nasze wnętrza, lub jakich materiałów użyć do konkretnych działań związanych z budową bądź wykończeniem budynków.

11

Jak widać, wizyta podczas targów nieruchomości wiązać się może nie tylko z przeglądaniem ofert z rynku pierwotnego. Warto udać się na nie, nawet jeśli nie mamy w tym momencie zamiaru zakupu żadnej nieruchomości. To świetna opcja na spędzenie przyjemnego weekendu.

Nasze biuro Tyszkiewicz Nieruchomości również będzie na miejscu. Do zobaczenia!


 

Nie masz czasu żeby odwiedzić nas podczas targów nieruchomości? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Mamy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji z Trójmiasta i Kaszub.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *