Wnętrza w 2017 roku

pexels-photo
Strona główna » Wnętrza w 2017 roku

Kupiliście niedawno mieszkanie i zastanawiacie się jak je modnie urządzić? A może dotychczasowe wnętrze Waszego lokum sprawia, że czujecie się nieco znudzeni? Sprawdziliśmy jakie trendy w wystroju będą królować w 2017 roku. Wiemy już jakie kolory i styl uczynią naszą przestrzeń bardziej na topie. Wszystko bardzo nam się podoba. Mamy nadzieję, że i Wy znajdziecie tu nieco inspiracji.

Oaza spokoju

Moda to nie tylko ubrania. To sposób na wyrażenie swojego podejścia do otaczającego świata. Każdy z nas ma na siebie swój sposób. Można jednak zaobserwować, że spora grupa ludzi podąża za widocznymi trendami. Tak jak każdy człowiek jest inny, tak i kreatorzy mają różnorakie pomysły na modowe hity. W nadchodzących trendach najbardziej ujął nas ten opierający się na odejściu od cyfrowego świata i szukaniu oddechu, spokoju i wolności. Docenia się rzeczy unikalne, ręcznie robione, pełne duszy i charakteru – nie do podrobienia. Nowoczesne, minimalistyczne, technologicznie rozwinięte wnętrza oczywiście miały swój urok, jednak wkracza moda na zdrowe życie, pełne harmonii i wytchnienia od zgiełku pędzącego miasta.

cairn-fog-mystical-background-158607

„Zielono mi”

Domyślacie się już pewnie jaki kolor będzie przeważał w najmodniejszych wnętrzach w 2017 roku –oczywiście zielony. Eksperci z Pantone Color Institute, firmy, która szaleje na punkcie kolorów, jako barwę numer jeden wybrali „Greenery”. Kolor ten kojarzy się z nowym początkiem. Świat zieleni się na wiosnę, co napawa większość z nas optymizmem i witalnością. Zielony to symbol natury. W tym roku to właśnie natura będzie królową „na salonach”.

bedroom-1158264_1920

Kolejne kolory, które będą w ścisłej czołówce pod względem popularności według Pantone Color Institute to dziewiątka energetycznych barw, które łącznie z zielonym tworzą połączenie witalności, relaksu i ucieczki na łono natury, która przyciągać nas będzie ogromnymi połaciami zieleni lasu, żółcią pustyni czy głębią oceanu. Naturalne kolory mają wprawiać odbiorców w radosny nastrój i napawać ich chęcią do życia przez cały nadchodzący rok. W palecie mamy np. żółć pierwiosnka, niebieski kolor wodospadu Niagary, płomienie ognia, kolor orzecha, czy głęboki róż kwiatowy.

Tematyka wnętrza

Z najmodniejszymi kolorami wiążą się tematy wykorzystywane we wnętrzach. Tak jak pisaliśmy wcześniej, rządzi natura. Wnętrza 2017 roku nawiązywać będą także do folkloru. Pełne będą drewnianych dodatków, najlepiej ręcznie robionych. W mieszkaniach zamiast błysku metali, zagoszczą kamienie, a także wełna, czy korek. Ludzie będą dostrzegać piękno w prostocie i nienarzucających się akcentach. Mówi się także o nawiązywaniu do naturalnego spa w domu. O klimacie Zen. W mieszkaniu powinna panować pełna harmonia i warunki do relaksu naszego ducha. Cudownie tu odnajdą się dekoracje z żywych kwiatów, których powinno być jak najwięcej.

pexels-photo-197129

W zależności od tego jakie mieszkanie posiadacie, zmiana wystroju wnętrza będzie mniej lub bardziej problematyczna. Jeśli dopiero kupiliście mieszkanie bądź dom z rynku pierwotnego, możecie bez problemu zacząć od początku kreować Wasze cztery kąty według konkretnego, wybranego przez Was stylu. W biurze Tyszkiewicz Nieruchomości mamy bardzo szeroką ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego w Trójmieście i jego okolicach. Jeśli wciąż nie macie wybranego nowego lokum, warto się z nią zapoznać. Jeśli zaś mieszkacie od dłuższego czasu w mieszkaniu w pełni urządzonym, a chcielibyście coś zmienić – nie martwcie się. Żeby nadać wnętrzu ciekawszego, nieco innego niż dotychczas klimatu, nie musicie od razu robić rewolucyjnego remontu. Czasami wystarczy tylko wymienić kilka akcentów, bądź przemalować jedną ścianę. A może znajdziecie u nas mieszkanie, które będzie urządzone w sposób idealnie pasujący do Was? Spójrzcie na nasze oferty, jest ich naprawdę bardzo dużo.

Trendy wystroju wnętrz zmieniają się z roku na rok. Zawsze można zaobserwować bardzo interesujące rozwiązania, które można wprowadzić do swojego życia. Jeśli w Waszych wnętrzach zaszły ostatnio ciekawe zmiany, podzielcie się z nami zdjęciami, chętnie pokażemy je na naszym Facebooku. Warto dzielić się i wymieniać inspiracjami :)

Potrzebujecie pomocy w zakupie lub sprzedaży nieruchomości? Skontaktujcie się z nami pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdźcie na stronę www.tyszkiewicz.pl . 

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *