Wybuduj dom w Gdyni – działka już czeka

Strona główna » Wybuduj dom w Gdyni – działka już czeka

Gdynia przyciąga nas do siebie wieloma korzyściami. Bliskość morza, ciekawe miejsca, otwarci i uśmiechnięci ludzie oraz piękne widoki. Wiele osób decyduje się na przeprowadzkę do tego wspaniałego miasta. Jednak nie każdemu odpowiada życie w bloku bądź w gotowym domu. Dla niektórych prawdziwym wyzwaniem i wielkim marzeniem jest wybudowanie własnego miejsca do życia. Do tego potrzebna jest jednak działka. Dziś sprawdzamy ciekawe propozycje działek budowlanych w Gdyni. Marzenia o własnym domu, położonym w świetnym mieście mogą się spełnić.

Chwarzno-Wiczlino

Jeśli szukamy działki położonej w spokojnym miejscu, blisko natury, warto zainteresować się propozycją w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Lasy które znajdują się zaraz przy działce dają możliwość spędzania czasu w uroczych okolicznościach przyrody. To super opcja dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną, rodzinne spacery, grzybobranie, lub zależy im na przyjemnym miejscu do wyprowadzania swojego pupila. W pobliżu działki mamy do dyspozycji dobrze rozwiniętą sieć usługowo-handlową, komunikację miejską, placówki edukacyjne oraz medyczne. Dzięki bliskości obwodnicy mamy zapewnione dobre połączenie z pozostałą częścią Trójmiasta. Powierzchnia działki to 737 m2 oraz 1/3 udziału w drodze dojazdowej. Działka w dużej mierze jest pochylona oraz porośnięta drzewami. Istnieje możliwość kupienia sąsiedniej działki o powierzchni 818 m2, bądź całości 1555 m2.

Gdynia Cisowa

Kolejna działka to prawdziwa perełka. Nieruchomość otulona leśną zielenią, jednocześnie położona praktycznie w samym mieście, to niecodzienna i wyjątkowa propozycja. Oferowana działka jest świetnie skomunikowana z całym Trójmiastem. W odległości kilkuset metrów znajdują się przystanki autobusowe, główna arteria Gdyni ulica Morska, a wjazd na obwodnicę Trójmiasta mamy w odległości zaledwie 3 km. Działka o powierzchni 1100 m2, prostokątna, o wymiarach 30 x 39 m. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy wielorodzinnej, jednorodzinnej.

Orłowo

A może działka w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdynia – Orłowie? Jeśli interesuje nas prestiżowa lokalizacja i bliskość morza, to idealna opcja. Nieruchomość umiejscowiona jest kilkaset metrów od Centrum Handlowego Klif oraz około 1 km od plaży i molo w Orłowie. Działka znajduje się w spokojnej uliczce w pobliżu Alei Zwycięstwa, głównego trójmiejskiego szlaku komunikacyjnego. Teren w pełni uzbrojony, ogrodzony, oczyszczony, przygotowany do budowy. Działka ma kształt prostokąta, teren płaski, równy, słoneczny. Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszczający zabudowę jednorodzinną (w tym także domy dwu-lokalowe), bliźniaczą oraz zabudowę usługową.

Mały Kack

Inna ciekawa propozycja to nieruchomość, która znajduje się nieopodal Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W otoczeniu można zaobserwować kameralną zabudowę jednorodzinną. W bliskiej odległości znajdują się prestiżowe osiedla apartamentowców. Miejsce położone jest z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowane z centrum Gdyni i Sopotem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do trójmiejskiej obwodnicy. Działka ma powierzchnię 1355 m2 i kształt zbliżony do prostokąta. Na działce stoi dom z lat 60-tych – w stanie do rozbiórki lub remontu. Może jednak warto nie budować wszystkiego od zera? Z najwyżej położonego miejsca na działce rozpościera się piękny widok na las.

Myślisz, że zakup działki na jesień to zły pomysł? Przypominamy wywiad z Maciejem Kolbergiem, specjalistą ds. obrotu nieruchomościami z oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości w Gdańsku. Zobaczcie, że to wcale nie jest głupie rozwiązanie – TUTAJ


 

Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.