Zainwestuj w nowym roku – miejsca z potencjałem pod Twoją działalność – Kaszuby i okolice

Strona główna » Zainwestuj w nowym roku – miejsca z potencjałem pod Twoją działalność – Kaszuby i okolice

Nowy rok to zawsze “nowe rozdanie”. W głowie zaczynają krążyć myśli związane z rozpoczęciem biznesu, rozwijaniem swojej działalności czy poszukiwaniami nowego lokalu komercyjnego pasującego do charakteru naszego przedsiębiorstwa. Podczas długich grudniowych wieczorów, warto zapoznać się bliżej z propozycjami miejsc dobrych do prowadzenia lukratywnego biznesu. Dziś przyjrzymy się ofertom inwestycyjnym biura Tyszkiewicz Nieruchomości, które znaleźć można na Kaszubach i w ich okolicach.

Dwie działalności w jednym

Pierwsza propozycja sprawdzi się dla osób, których nie zadowala jedna działalność. Nieruchomość znajduje się w otoczonej jeziorami miejscowości Koczała, oddalonej 22 km od Miastka i 50 km od Bytowa. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu znajduje się dużo miejsc rekreacyjnych, sklepów oraz punktów usługowych. Oferowana nieruchomość obejmuje dwa segmenty o łącznej powierzchni użytkowej 115,6m2. Powierzchnia gospodarcza obu segmentów to 85,4 m2. W dokumentacji projektowej budynek został oznaczony jako pawilon handlowo-usługowy. To dobra opcja pod różnego rodzaju działalność. Wcześniej w jednej części prowadzona była gastronomia a w drugiej bank. Warto zainwestować w tę nieruchomość, jeśli myślimy o prowadzeniu swojego biznesu, lub wynajmie lokalu innym firmom.

Duża przestrzeń pod dużą działalność

Twoim celem jest duży obiekt komercyjny, w którym mógłbyś prowadzić biznes związany z produkcją i usługami? A może marzy Ci się pensjonat, sala weselna lub cokolwiek innego, wymagającego sporej przestrzeni? Zapraszamy do Lipnicy, gdzie na nowego właściciela czeka obiekt mierzący 2160m2, do którego przynależy także dodatkowa powierzchnia poddasza, idealna do dalszego użytkowego zagospodarowania. Całość składa się z trzech kondygnacji. Przyziemie obejmuje pomieszczenia techniczne oraz lokale usługowe. Na parterze znajdziemy zakład produkcyjny, pomieszczenia magazynowe i biurowe. Pierwsze piętro zajmują pomieszczenia magazynowe. Lokalizacja w centrum miejscowości Lipnica daje ogromne możliwości inwestycyjne. Piękne lasy oraz ogromna ilość jezior zachęcają turystów do odwiedzin, dzięki czemu prowadząc w tym miejscu działalność nie powinniśmy narzekać na brak ruchu.

Działalność biurowa w dobrej lokalizacji

Rozglądasz się za nowym miejscem do prowadzenia Twojego biura, kancelarii czy działalności usługowej? Przyjrzyj się bliżej nieruchomości położonej w Słupsku, przy ulicy Wojska Polskiego, czyli w samym centrum miasta. Lokal o powierzchni 83,4m2 położony jest na pierwszym piętrze, dwupiętrowej kamienicy. Całość obejmuje trzy wygodne pokoje, kuchnię, łazienkę i korytarz. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny i wygodny. Dodatkowo, do lokalu przynależy bardzo duża piwnica o powierzchni aż 30m2. Przestrzeń jest jasna, dzięki czemu zapewnia dobre warunki pracy. Dużym plusem jest spora ilość miejsc postojowych, dzięki czemu zarówno pracownicy, jak i odwiedzający, nie będą mieli problemu z zaparkowaniem auta. Nieruchomość ma bardzo duży potencjał, zwłaszcza jeśli szukasz wygodnego miejsca do prowadzenia biznesu w samym sercu miasta.

Gotowy lokal gastronomiczny

Kolejna propozycja to gotowy do przejęcia lokal gastronomiczny wraz z częścią mieszkalną położony w Lęborku. Lokal gastronomiczny został umieszczony na parterze, natomiast do celów mieszkalnych przynależy piwnica i dwie kondygnacje. Dodatkową możliwość mieszkalną zapewni przerobienie poddasza na użytkowe. Pomieszczenia są bardzo wygodnie i korzystnie rozmieszczone, dzięki czemu istnieje możliwość wykorzystania ich także na bazę noclegową, co może być strzałem w dziesiątkę prowadząc w tym samym budynku gastronomię. Część gastronomiczna jest oferowana z całym wyposażeniem, dzięki któremu możemy zacząć swoją działalność, bez potrzeby dodatkowego finansowania. Do wyposażenia należy także przygotowany na specjalne zamówienie piec do pizzy, opalany drewnem. W skład lokalu wchodzi sala konsumpcyjna z bufetem, zmywalnia naczyń, wstępne pomieszczenie pomocnicze, WC dla konsumentów ( przygotowana pod osoby niepełnosprawne), osobne WC personelu z przebieralnią, korytarz i przygotowalnia wstępna. Jeśli szukasz lokalu w atrakcyjnej lokalizacji Lęborka, warto, żebyś poznał lepiej tę propozycję.

Dodatkowa przestrzeń w hali

Ostatnia dziś propozycja jest skierowana do osób, których działalność związana jest z dużą potrzebą przechowywania towarów. Mowa o hali, która świetnie sprawdzi się pod bazę magazynową. Bardzo dużym plusem jest położenie nieruchomości na obrzeżach Miastka. Miastko stanowi ważny węzeł drogowy. Przebiegają przez nie drogi krajowe i wojewódzka. To zdecydowane ułatwienie dla przedsiębiorców poszukujących obiektu dobrze skomunikowanego. Całość obejmuje budynek jednokondygnacyjny o powierzchni 372m2. Do hali przynależy także wiata, z sześcioma stanowiskami. Jeśli szukasz obiektu przeładunkowego lub magazynowego w atrakcyjnej lokalizacji, warto byś poznał wszystkie atuty tej nieruchomości na żywo, podczas prezentacji.


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53, napisz – kontakt@tyszkiewicz.pl lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.