Znajdź swoje trzy pokoje w Gdyni

Strona główna » Wpisy » Znajdź swoje trzy pokoje w Gdyni

Jakich mieszkań najczęściej szukają osoby zdecydowane na zakup nieruchomości? Najwięcej zapytań w biurach dotyczą opcji dwu i trzypokojowych. Tego typu mieszkania świetnie nadają się do zamieszkania lub do wynajęcia, co czyni je opłacalną inwestycją. Nieruchomości obejmujące trzy pokoje będą dobrym rozwiązaniem dla rodzin, par lubiących dodatkową przestrzeń lub inwestorów mających w planach wynajem większej ilości osób. Dziś kilka ciekawych propozycji oferowanych wyłącznie przez gdyński oddział Tyszkiewicz Nieruchomości.

Chwarzno-Wiczlino

Jeśli zależy nam na częściowym oddzieleniu strefy dziennej i nocnej, warto zwrócić uwagę na mieszkania dwupoziomowe. Jednym z nich jest nieruchomość położona w Gdyni w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Dostępne trzy pokoje rozłożone są na dwóch poziomach. Na dolnym mamy do dyspozycji salon z aneksem kuchennym oraz pokój, który można zaaranżować na sypialnię dla dzieci lub rodziców. Wyżej znajduje się dodatkowy pokój oraz antresola. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu, wokół którego rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy. Na osiedlu mieszkańcy mogą korzystać z terenów rekreacyjnych oraz placów zabaw. To świetna propozycja dla rodzin z dziećmi, które szukają spokojnej i bezpiecznej lokalizacji do życia.

Obłuże

Kolejne trzy pokoje znajdują się w dzielnicy Gdynia Obłuże. Mieszkanie znajduje się na parterze, mamy do dyspozycji ogródek, co w ostatnich czasach jest bardzo dużym plusem. Miejsce oddalone jest od zgiełku i hałasu miasta. Wokół znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz komunikacja miejska. Na nieruchomość składa się przestronny salon oraz dwa dodatkowe pokoje. Dla rodziny i ewentualnych najemców plusem będzie oddzielenie łazienki z wanną od WC. Wnętrze mieszkania jest urządzone i gotowe do wprowadzenia bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych.

Pogórze

Inną propozycją jest nieruchomość w dzielnicy Pogórze. Jest nią ładne, jasne mieszkanie, w spokojnej części osiedla. To świetna opcja dla rodziny lub pod wynajem. Układ mieszkania jest bardzo funkcjonalny, a pokoje są ustawne i jasne. Dużą korzyścią dla przyszłych właścicieli jest bliskość terenów nadmorskich, a także rozwinięta infrastruktura i komunikacja miejska, dzięki której będą mogli sprawnie dostać się do innych części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przyjazna zabudowa mieszkaniowa, dużo zieleni oraz kameralne place zabaw dla dzieci z okolicy. Nie można także zapomnieć o korzystnej cenie mieszkania.

Oksywie

Oksywie jest bardzo dobrze rozwiniętą dzielnicą Gdyni. W pobliżu do dyspozycji mieszkańców znajdują się liczne sklepy oraz markety, cała infrastruktura usługowo-handlowa. Rodziców zainteresuje także bliskość placówek edukacyjnych. Dla ludzi ceniących sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu świetną opcją będzie spacer po pobliskich lasach bądź na bulwarze i plaży. Te uwarunkowania będą korzyścią zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i potencjalnych późniejszych najemców nieruchomości. Oferowana nieruchomość w tej lokalizacji obejmuje trzy wygodne pokoje, kuchnię oraz łazienkę z osobną toaletą. Pokoje zostały wyremontowane, dzięki czemu nowy właściciel nie będzie musiał w nie inwestować.

Zobacz inne ciekawe propozycje mieszkań trzypokojowych w Gdyni dostępnych w biurze Tyszkiewicz Nieruchomości:

3 pokoje w Gdyni 


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53, napisz – kontakt@tyszkiewicz.pl lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *