Zostań w domu – agent pomoże sprzedać Twoją nieruchomość

Strona główna » Wpisy » Zostań w domu – agent pomoże sprzedać Twoją nieruchomość

Sprzedaż lub zakup nieruchomości w trakcie epidemii oraz nakazów ograniczania kontaktów z drugim człowiekiem i pozostania w domu, może wzbudzać pewnego rodzaju lęk i poczucie bezradności. Nie oznacza to jednak, że transakcja w obecnym czasie jest niewykonalna i musisz wstrzymać się lub rezygnować z marzeń. Z pomocą przyjdzie Ci Agent nieruchomości, który jest w pełni przygotowany do bezpiecznej pracy i zasługuje na wyjątkowe docenienie w tym trudnym dla wszystkich okresie.

 

Zadzwoń lub napisz do naszego biura

Agent – do dyspozycji w trudnych warunkach

Nawet w trudnym czasie, możesz liczyć na pomoc agenta podczas sprzedaży Twojej nieruchomości. W okresie, gdy czujesz niepokój myśląc o wszelkiego rodzaju spotkaniach, jest on w stanie zająć się Twoją ofertą poprzez zdalne środki, zaczynając od podpisania z Tobą umowy pośrednictwa bez potrzeby bezpośredniego kontaktu. Po ustaleniu szczegółów przygotuje profesjonalny opis oraz zadba o zdjęcia, jak najlepiej oddające korzyści oferty. Jest to ogromnie ważne, zwłaszcza w momencie, gdy poszukujący głównie skupiają się na oglądaniu nieruchomości na ekranach swoich komputerów. Wykorzystując wszelkie marketingowe sposoby, agent wypromuje oraz będzie sukcesywnie aktualizował ofertę w Internecie. Dodatkowo należy pamiętać, że ma on możliwość skorzystania z szerokiej bazy klientów biura, aby znaleźć potencjalnie zainteresowanych. Stosując się do obecnie panującej zasady #zostańwdomu, agent ma szerokie zaplecze, by zarówno promocję oferty, jak i kontakt ze Sprzedającym oraz Kupującym przeprowadzić przez telefon bądź drogą mailową. Specjalista dobrze zaznajomiony z rynkiem jest w stanie odpowiednio reagować na wszelkie zmiany, profesjonalnie przeprowadzić negocjacje i koniec końców doprowadzić do satysfakcjonującej obie strony transakcji.

Agent zdalnie zajmie się Twoją ofertą oraz pomoże w przeprowadzeniu transakcji

Prezentacja nieruchomości – bezpieczeństwo przede wszystkim

Zanim jednak dojdzie do wyczekiwanego podpisu pod aktem notarialnym, oferta musi zostać przedstawiona Kupującemu. Wszystko to, odbyć się musi przy zachowaniu jak najwyższych środków ostrożności. Bezpieczna procedura zakłada prezentacje online oraz te z udziałem Klienta. W drugim wypadku, agent przeprowadza spotkanie na określonych zasadach. Przede wszystkim, przed umówieniem wizyty specjalista wyłania Klienta konkretnego, zmotywowanego do zakupu, odsiewając osoby zbędne oraz tak zwanych „ciekawskich” lub „oglądaczy”. Agent zrobi wszystko, by prezentacja nie przysporzyła ani Sprzedającemu, ani Kupującemu niepotrzebnego stresu związanego z ochroną własnego zdrowia. Podczas spotkania zachowa oraz pouczy zainteresowanych o potrzebie przestrzegania niezbędnych środków bezpieczeństwa oraz wytłumaczy stronom, jak powinny zachowywać się podczas całej procedury. Sprzedający może także skorzystać z opcji przekazania kluczy agentowi i opuszczenia nieruchomości na czas spotkania, podczas którego pośrednik przedstawi Kupującemu ofertę z jak najlepszej strony.

Agent pomoże zebrać potrzebną dokumentację

Transakcja – agent pomoże na każdym etapie

Co w momencie, gdy decyzja o zakupie została podjęta? Bez obaw, we wszystkich formalnościach pomoże Ci agent. Niestety w związku z panującą epidemią, załatwienie niektórych potrzebnych do transakcji dokumentów przez osobę bez doświadczenia może być utrudnione. Agenci są przygotowani do działania w tego typu sytuacjach. Znają oni nowe procedury, mają wypracowane określone ścieżki dotarcia do konkretnych Urzędów i decyzyjnych osób, wiedzą, gdzie i w jaki sposób zgromadzić oraz złożyć dokumentację. Znacznie przyspiesza to czas potrzebny na dokonanie formalności. Klient, na podstawie podpisanej umowy pośrednictwa, może także upoważnić agenta do załatwiania wszelkich spraw związanych ze sprzedażą nieruchomości. Nie musisz osobiście załatwiać wielu niezbędnych do transakcji dokumentów, wystarczy, że pojawisz się u notariusza w celu złożenia podpisu pod umową sprzedaży. W tym miejscu, za pewne od razu przyszło Ci do głowy pytanie: „Czy jakikolwiek Notariusz mnie przyjmie?” Tak, mimo że niektórzy z nich ograniczyli swoją pracę, agent nieruchomości ma wypracowane dobre relacje i kontakty z konkretnymi Notariuszami, którzy w bezpieczny sposób podejmą się przeprowadzenia Aktu Notarialnego. Warto też nadmienić, że wieloletnia współpraca Agentów z Notariuszami może wiązać się z atrakcyjną wysokością taksy notarialnej dla Klientów biura.

Kredyt – analitycy nie przestają działać

Ważną informacją dla Kupujących, chcących wesprzeć zakup nieruchomości kredytem, jest nieprzerwana możliwość współpracy z bankami w tym zakresie. Dział Finansowy biura Tyszkiewicz Nieruchomości, w bezpieczny, szybki i wygodny sposób proceduje wnioski i na bieżąco informuje Klientów o wynikach analizy bankowej.

Nie rezygnuj z marzeń o zakupie lub sprzedaży nieruchomości

Nie rezygnuj z marzeń o zakupie lub sprzedaży nieruchomości

Jeśli Twoim celem jest sprzedaż lub zakup nieruchomości, nie musisz się obawiać. Zostań w domu i skorzystaj z profesjonalnej pomocy. Agent zajmie się wszystkim za Ciebie, byś mógł bezpiecznie spełniać swoje marzenia.


Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *