Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Domy >> Domy na sprzedaż >> Bytów

Domy na sprzedaż w Bytowie

Gdzie najlepiej szukać ofert domów na sprzedaż? Oczywiście tam, gdzie jest ich najwięcej, są rzetelnie opisane i dokładnie sprawdzone. Warto pamiętać, że zakup domu to duża inwestycja, dlatego nie ma sensu godzić się na kompromisy – wybrana nieruchomość powinna spełniać wszystkie oczekiwania. Biuro Nieruchomości Tyszkiewicz dysponuje największą bazą ogłoszeń nieruchomości na sprzedaż w woj. pomorskim, m.in. w powiecie bytowskim (zarówno na terenie Bytowa i okolic, jak i w całej gminie). Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do sprzedaży domów – nadzorujemy transakcje, by przebiegały szybko i bezproblemowo, możemy pomóc w załatwieniu niezbędnych formalności. Wszystkich, którzy szukają atrakcyjnych ofert domów na terenie Bytowa (siedziby gminy miejsko-wiejskiej i powiatu bytowskiego) i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

Sprawdź również oferty w innych miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kościerzyna, Pruszcz Gdański.

Znaleziono 2 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Bytów, Dom wolnostojący na sprzedaż Nr oferty: TY546321
  • 218,60 m2
  • 4 pokoje
5 718,00 zł/m2 1 250 000,00 zł
Bytów, Okolice Dom wolnostojący na sprzedaż Nr oferty: 15433
  • 550,70 m2
  • 6 pokoi
  • 2000r.
4 540,00 zł/m2 2 500 000,00 zł

Szukasz domu w Bytowie? Sprawdź bazę ogłoszeń Biura Nieruchomości Tyszkiewicz!

Oferta domów na sprzedaż w Bytowie i okolicach to ciekawa propozycja nie tylko dla wszystkich, którzy myślą o osiedleniu się na Kaszubach, w malowniczym i spokojnym miejscu. Nieruchomości powinny zainteresować również osoby, które prowadzą lub planują prowadzenie działalności turystycznej – powiat bytowski należy do bardzo atrakcyjnych regionów. Nie brakuje tu jezior, lasów i terenów rekreacyjnych. Na terenie gminy Bytów znajduje się Park Krajobrazowy Dolina Słupi oraz kilka rezerwatów przyrody.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertami domów na sprzedaż w powiecie bytowskim, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą wybrać najbardziej interesujące propozycje z gminy Bytów i okolic. Zachęcamy również do skorzystania z naszej wyszukiwarki nieruchomości, dzięki której w prosty sposób można znaleźć dom o wszystkich pożądanych parametrach.