Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Domy >> Domy na sprzedaż >> Kościerzyna

Domy na sprzedaż w Kościerzynie

Własny dom to marzenie wielu osób. Wielu nabywców nieruchomości świadomie rezygnuje z zakupu domu w centrum miasta, decydując się na lokalizacje usytuowane bliżej natury. Kościerzyna to idealne miejsce by rozejrzeć się za domem na sprzedaż. Oddalona od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie położona w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych, jest miastem o rosnącym potencjale i tym samym idealnym miejscem do zamieszkania. W bazie ogłoszeń Biura Nieruchomości Tyszkiewicz znajdziecie Państwo domy na sprzedaż zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Sprawdź również oferty w innych miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Bytów, Pruszcz Gdański.

Znaleziono 3 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Kościerzyna, Dom wolnostojący na sprzedaż Nr oferty: 20058
  • 330,00 m2
  • 6 pokoi
1 815,00 zł/m2 599 000,00 zł
Kościerzyna, Dom na sprzedaż Nr oferty: TY428859
  • 110,00 m2
  • 4 pokoje
3 591,00 zł/m2 395 000,00 zł
Kościerzyna, Dom wolnostojący na sprzedaż Nr oferty: 21789
  • 300,00 m2
  • 5 pokoi
  • 1988r.
1 663,00 zł/m2 499 000,00 zł

Zamieszkaj w Kościerzynie

Samo miasto jak i okolice Kościerzyny to doskonała lokalizacja do rozpoczęcia poszukiwań domu. Atrakcyjne zasoby naturalne, bliskość lasów i jezior dają szerokie możliwości odpoczynku. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej i kolejowej, ułatwiony jest też dojazd nad morze - do Gdańska, Gdyni czy Sopotu. Szkoły, placówki medyczne, czy punkty handlowo-usługowe również podnoszą standard życia. Kościerzyna wyróżnia się ponadto zwiększającą się liczbą miejsc pracy i poprawą warunków życia.

Dom na sprzedaż – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Własne cztery ściany to poważna inwestycja. Warto więc dokładnie przemyśleć każdy krok. Przed zakupem dobrze jest dokonać szczegółowej inspekcji dokumentów związanych z nieruchomością. Istotne są również kwestie związane z lokalizacją naszego przyszłego domu. Te informacje, można odczytać z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zakup własnego domu nie zawsze jest prostą sprawą i wiedzie przez wiele przeszkód. Dlatego, by proces ten był maksymalnie bezpieczny i klarowny, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Nasi agenci pomogą przebrnąć przez proces znalezienia idealnego domu na sprzedaż, aż po sfinalizowanie transakcji.