Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Domy >> Domy na sprzedaż >> Sopot

Domy na sprzedaż w Sopocie

Sopot to atrakcyjna miejscowość turystyczna o bogatym zapleczu kulturalno-rozrywkowym. Doskonałe skomunikowanie Sopotu sprawia, że blisko stąd do wszystkich lokalizacji w Trójmieście. Sopot kojarzony jest z luksusem i prestiżem, dlatego domy na sprzedaż w Sopocie cieszą się dużym zainteresowaniem. Sopot jest najmniejszym miastem w aglomeracji trójmiejskiej i jednocześnie bardzo przytulnym. Z każdej dzielnicy szybko można dojechać do centrum Sopotu, którego wizytówką jest słynny deptak Bohaterów Monte Cassino (tzw. Monciak). W naszej ofercie prezentujemy domy na sprzedaż położne w różnych dzielnicach Sopotu – m.in. w Sopocie Górnym, Sopocie Dolnym oraz w Kamiennym Potoku.

Szukasz wymarzonego domu w Trójmieście? Zobacz także domy na sprzedaż w Gdyni oraz w Gdańsku. Jeśli nie znalazłeś interesującej, oferty zachęcamy do kontaktu z naszym agentem nieruchomości – telefonicznie, mailowo lub przez szybki live-chat.

Sprawdź oferty w dzielnicach: Dolny Sopot‎, Górny Sopot‎, Sopot Kamienny Potok.

Znaleziono 2 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Sopot Kamienny Potok, ul. Kaszubska Dom bliźniak na sprzedaż Nr oferty: TY651539
  • 93,00 m2
  • 4 pokoje
12 903,00 zł/m2 1 200 000,00 zł
Sopot Górny, ul. Juliusza Słowackiego Dom wolnostojący na sprzedaż Nr oferty: TY066865567
  • 350,00 m2
  • 6 pokoi
  • 1960r.
6 143,00 zł/m2 2 150 000,00 zł

Szukasz domu na sprzedaż w Sopocie? Zapraszamy do współpracy

Tyszkiewicz Nieruchomości oferuje kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa nieruchomości. Specjalizujemy się w nieruchomościach na terenie województwa pomorskiego – szczególnie na obszarze Trójmiasta. Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem lub sprzedażą domu w Sopocie – zapraszamy do współpracy. Naszym Klientom oferujemy wykonanie profesjonalnej wyceny domu, przygotowanie odpowiednich dokumentów kupna-sprzedaży oraz sprawne załatwienie niezbędnych formalności w urzędach. Pomagamy również naszym Klientom ubiegać się o kredyt na dom lub mieszkanie.

Wyszukamy dla Państwa dom, spełniający wszystkie wymagania – w odpowiedniej lokalizacji Sopotu oraz w atrakcyjnej cenie. Jeśli zdecydują się Państwo kupić dom do remontu, oferujemy pomoc w znalezieniu profesjonalnej ekipy remontowej. Dzięki nawiązanej współpracy z fachowcami z Trójmiasta, możemy zaproponować Państwu terminowe i kompleksowe remonty w bardzo konkurencyjnych cenach.