Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Domy >> Domy na wynajem >> Sopot

Dom na wynajem w Sopocie

Domy na wynajem cieszą się coraz większą popularnością i powoli zaczynają dorównywać mieszkaniom. Nic dziwnego - wynajem domu posiada szereg atutów, których nie sposób nie docenić. Duży metraż, interesujące lokalizacje, kompleksowe wyposażenie oraz brak potrzeby dodatkowego inwestowania w nieruchomość, to tylko garść zalet, które niesie za sobą wynajem. Domy do wynajęcia, to zwykle nieruchomości pochodzące z rynku wtórnego, z umeblowaniem i wyposażeniem w cenie, praktycznie gotowe do zamieszkania. To doskonała opcja dla osób, które cenią sobie swobodę oraz duże przestrzenie do aranżacji, których brakuje w większości mieszkań. Sprawdź naszą bazę domów na wynajem w Sopocie. Zachęcamy również do zapoznania się z propozycjami domów na wynajem w innych lokalizacjach Trójmiasta - w Gdyni oraz w Gdańsku.

Sprawdź oferty w dzielnicach: Dolny Sopot‎, Górny Sopot‎, Sopot Kamienny Potok.Nie znaleziono wyników spełniających kryteria wyszukiwania.

Co możesz zrobić, by uzyskać lepsze rezultaty:

1. Ogranicz kryteria wyszukiwania.
2. Poszerz zakres przeszukiwanych kryteriów (np cenowych).
3. Sprawdź, czy poprawnie wpisana została lokalizacja.

Zamieszkaj w Sopocie

Opcja najmu jest atrakcyjna dla osób, które cenią sobie przestrzeń, a nie stać ich na kupno własnego domu lub kupna działki i budowy na własną rękę. Domy na wynajem to również komfort dla osób, które nie znalazły jeszcze swojego miejsca i wciąż nie zdecydowały, gdzie chcą zainwestować we własną nieruchomość. Sopot, pomimo niewielkich rozmiarów oferuje duży wybór lokalizacji, w szerokiej rozpiętości cenowej. Najwięcej trzeba zapłacić oczywiście za mieszkania zlokalizowane w niedalekiej odległości od plaży oraz głównych atrakcji miasta – molo i ulicy Monte Cassino. Jednak takie dzielnice jak Sopot Przylesie czy Brodwino oferują całkiem przystępne ceny. Zalety zamieszkania w Sopocie można wymieniać bez końca – piękna architektura, bliska odległość morza i plaży, bogata oferta rekreacyjna, kulturalna oraz sportowa. To także doskonała lokalizacja i połączenie komunikacyjne z Gdynią i Gdańskiem. Atutem jest również spora liczba podmiotów gospodarczych.

Wynajmij dom z biurem Tyszkiewicz

Poszukując domu na wynajem, warto pomyśleć o skorzystaniu z usług biura nieruchomości Tyszkiewicz. Ceny za metr kwadratowy nie należą w tym mieście do najniższych, jednak biuro może pomóc wynegocjować niższą cenę. Pomożemy również skonstruować poprawną umowę wynajmu domu wraz z dokładnym określeniem w niej wyposażenia mieszkania, okresu wynajmu i terminu wypowiedzenia, kwoty za wynajem, warunków kaucji i wielu podobnych istotnych kwestii. Z nami dokonasz bezpiecznej transakcji!